Letná láska do konca života? Spoznaj 3 znamenia, ktoré do konca leta nájdu pravú lásku!

Letná láska do konca života? Spoznaj 3 znamenia, ktoré do konca leta nájdu pravú lásku!

  • Zdieľaj:
 • 0

Všade sa hovorí, že toto leto je úplne iné než tie po minulé roky. Aktuálna situácia zmenila toho mnoho – niekoho ovplyvnila v pozitívnom slova zmysle a niekoho zase negatívne. Niekto sa zrazu mohol zastaviť, nadýchnuť sa a uvedomiť si mnoho vecí, ktorým doposiaľ neprikladal žiadnu váhu. No toto leto môže byť iné aj pre 3 znamenia horoskopu, ktorým sa podarí nájsť svoju letnú lásku. Kým toto leto skončí, tak spoznajú niekoho, kto im zmení život. Niekoho, kto vstúpi do ich srdca a roztopí ľady. Usmeje sa šťastie práve na vás a vstúpi vám do života láska, ktorú už tak dlho hľadáte?

Keď hľadáte pravú lásku tak majte na pamäti, že ak budete sedieť doma, tak si vás určite nenájde. Užite si leto plnými dúškami, zabávajte sa a hlavne sa na nič nehrajte!

Pozri aj: Najlepšie vlastnosti znamení horoskopu: Sedí to úplne presne!

kde si nájsť lásku na celý život

Zdroj: Shutterstock®

Panna

Znamenie horoskopu, ktoré je trošku komplikované. Miluje totižto poriadok a dokonalosť, preto od svojho budúceho partnera očakáva, že sa prispôsobí a bude dodržiavať stanovené pravidlá. Aj to totižto môže byť dôvod, prečo sú panny ešte osamote a nenašli partnera, ktorý by po sebe dvíhal ponožky zo zeme. Poriadok, dokonalosť a disciplína sú tými vlastnosťami, ktoré toto znamenie hľadá na mužoch.

Ak teda ešte nemáte partnera a hľadáte lásku na celý život, tak do konca tohto leta ju určite nájdete, a to pri nejakej brigáde alebo v práci. Nebude to však o láske na prvý pohľad, ale skôr o uvedomovaní si, že niekto vo vašom okolí zapadá do vášho životného štýlu a spĺňa požiadavky na dokonalého partnera.

ako si vybrať partnera

Zdroj: Shutterstock®

Váhy

Keď sa povie letná láska, mnohým automaticky napadne niekto, do koho sa zamiloval na dovolenke alebo len na predĺženom babskom víkende. Ak máte v pláne vyraziť si z kopýtka, tak majte oči na stopkách, pretože práve na dovolenke vám osud alebo hviezdy vnesú do života niekoho, kto vám hneď od prvého momentu padne do oka.

Dámy narodené v znamení Váhy milujú predovšetkým prírodu, pokoj, oddych a harmóniu. Verte či nie, práve pri takomto druhu oddychu by ste mali stretnúť pána dokonalého. Pozor však, aby ste nepodľahli čaru toho prvého! Nechajte všetkému voľný priebeh a pán božský si vás určite nájde.

ako sa zamilovať

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión

Znamenie, ktoré môže na prvý pohľad pôsobiť príliš komplikovane a tajomne. Jeho okolie často nevie, čo od neho očakávať. Ak ste nenašli muža svojich snov, tak dôvodom môže byť práve vaša utiahnutosť. No kým pre niekoho môžete byť veľkou záhadou, iného môžete priťahovať. Ten vyvolený bude chcieť rozbiť škrupinu a odhaliť vaše vnútro. A práve leto je stvorené na to, aby ste sa otvorili a vpustili do svojho života niekoho, kto si vás bude vážiť a zahrnie vás všetkou láskou sveta.

Ak ste narodené v znamení Váhy a dostanete pozvánku na záhradnú party, grilovačku či inú udalosť, tak určite neváhajte a choďte! Pán božský si tam na vás počká.

Odporúčame: 3 znamenia horoskopu s oslabenou imunitou: Tieto si musia dávať pozor


  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Tvarohové pagáče so syrom alebo sezamom: Akým dáš prednosť?
Bezmäsité jedlá

Tvarohové pagáče so syrom alebo sezamom: Akým dáš prednosť?

 • 6
 • 10.10.2022
Jablkový perník s čokoládovou polevou a orechmi – konkuruje tomu tradičnému
Dezerty

Jablkový perník s čokoládovou polevou a orechmi – konkuruje tomu tradičnému

 • 4
 • 24.10.2022
Ázijská kuchyňa – recepty na TOP jedlá, ktoré si musíš doma pripraviť!
Bezmäsité jedlá

Ázijská kuchyňa – recepty na TOP jedlá, ktoré si musíš doma pripraviť!

 • 2
 • 19.01.2023