Povrchné znamenia, ktoré si potrpia na vzhľade svojho partnera

Povrchné znamenia, ktoré si potrpia na vzhľade svojho partnera

  • Zdieľaj:
 • 1

Vraví sa, že by sme nemali súdiť knihu podľa obalu a súdiť by sme nemali ani ľudí, keď ich nepoznáme. Áno, obzeráme sa po okoloidúcich pri prechádzke mestom a hodnotíme ich vzhľad, ale niektoré znamenia horoskopu nie sú ochotné dať ľuďom šancu a lepšie ich spoznať, keď nezapadajú do ich zaškatuľkovaných „noriem“. Pre niektorých ľudí je teda vonkajšia krása všetkým a prihliadajú predovšetkým na ňu, než na charakterové vlastnosti ľudí. Ktoré znamenia horoskopu sú takéto povrchné a očakávajú od partnera, aby bol stále dokonalo oblečený a kráčal vždy s dobou?

namyslené znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BARAN

Ženy narodené v tomto znamení si potrpia na vonkajšiu krásu. Ale pozor, kritické sú nielen voči sebe, ale aj voči partnerovi. Make-up, dokonalý účes, trendy a hlavne značkové oblečenie charakterizuje toto znamenie. Znamenie BARAN je kritické k sebe, svojmu okoliu, ale k partnerovi najviac. Je totižto názoru, že len dobre vyzerajúci človek môže ohúriť a byť stredobodom pozornosti. Aj keď by sme mohli oponovať, pretože charizma človeka je viac, ako oblečenie, ale tak svoju povrchnosť toto znamenie neschová.

BÝK

Partner môže tomuto znameniu zniesť aj modré z neba, no ak to nezapadá do jeho vkusu a štýlu, rázom mu to dá najavo. A takisto to je aj v prípade výzoru partnera. Ak nespĺňa náročné kritéria a požiadavky, tak toto znamenie sa nim ani nebude zapodievať, nieto aby mu dalo šancu. Ale, samozrejme, aj v tomto prípade platia isté výnimky a nie všetky ženy narodené v tomto znamení sú takéto povrchné.

Odporúčame: 3 nudné znamenia horoskopu: Tieto sa so zábavou veľmi nemajú v láske!

ktoré znamenia si potrpia na luxuse

Zdroj: Shutterstock®

LEV

Znamenie, ktoré si zo všetkých najviac potrpí na luxuse. Od partnera očakáva reprezentatívnosť a vždy dokonalý vzhľad. Moderný účes, moderné oblečenie, najnovšie technologické vychytávky, drahé autá a hodinky – v takomto prepychu si žije toto znamenie, ktoré pri všetkom vsádza na vonkajšiu krásu. Ale pamätajte, že vonkajšia krása nie je všetko!

Musíme však dodať, že nie všetci narodení v týchto znameniach sú povrchní – veď napokon, výnimka potvrdzuje pravidlo. No nie?


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Elena Švachová 12.05.21 22:09

karma
100.00

Moje znamenie som tu nenašla.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Ako na rozmnožovanie rastlín? Tu je 5 hlavných spôsobov, ako si namnožiť izbové rastliny!
Voľný čas

Ako na rozmnožovanie rastlín? Tu je 5 hlavných spôsobov, ako si namnožiť izbové rastliny!

 • 3
 • 08.05.2022
Snár: Ako si vyložiť sny o vode, potope či plávaní?
Voľný čas

Snár: Ako si vyložiť sny o vode, potope či plávaní?

 • 0
 • 23.05.2022
Základné druhy solí: Záleží vôbec na tom, ktorú kedy použiješ?
Inšpirácie

Základné druhy solí: Záleží vôbec na tom, ktorú kedy použiješ?

 • 1
 • 15.03.2022
TOPlist