Životná láska na základe znamenia: Tieto ženy majú problém nájsť ju! Patríš k ním?

Životná láska na základe znamenia: Tieto ženy majú problém nájsť ju! Patríš k ním?
 • 03.11.2020
 • Radka Vargová

  • Zdieľaj:
 • 2

Sú krásne, úspešné a majú tú povestnú iskru. Muži ich balia rad za radom, no potom príde zlom. Prečo? Koľkokrát ste si povedali: „Prečo tú moju krásnu, múdru a úspešnú kamarátku nikto nechce? V čom je chyba?"

No ak je vaša kamarátka či známa, alebo ak ste dokonca vy narodené v jednom z týchto troch znamení, tak odpoveď môžete nájsť v nasledujúcich riadkoch. Varovanie vopred – možno sa vám to nebude páčiť.

Vodnár

Potreba kontrolovať všetko. Doslova. To je najväčší problém Vodnárov. Teda žien narodených v tomto znamení. Práve táto vlastnosť im bráni nájsť si muža, ktorý by bol s nimi navždy. Nerobia to však zámerne. Nie je to manipulatívna hra. Je to niečo, čo majú v sebe, bohužiaľ, prirodzene  dané. Aj keď sa na začiatku vzťahu snažia túto vlastnosť kontrolovať, akonáhle sa uvoľnia, vedia, že ich partner miluje, tak sa začínajú skutočne prejavovať. A netrvá dlho, muži sa začínajú odmilovávať. Predsa žiadny chlap nechce žiť v akomsi terore, kedy jednoducho nemôže nič bez toho, aby to dopredu nenahlásil svojej polovičke. A navyše, spolu s touto vlastnosťou ide ruka v ruke aj žiarlivosť. Pretože akonáhle nemajú Vodnárky svoje polovičky pod kontrolou, vedia im narobiť skutočné peklo. 

Pozri tiež: Mesačný horoskop na november 2020: Koho čaká nový vzťah?

ktoré znamenia majú problém zamilovať sa

Zdroj: Shutterstock®

Panna

Panna je opačný prípad ako Vodnár. Potrebuje nad sebou akýsi dozor. Akoby tieto ženy stále nechceli dospieť, prevziať zodpovednosť za svoje konanie, rozhodovanie. Stále potrebujú, aby ich niekto viedol za ručičku a to chlapov vzrušuje, ale len zo začiatku. Neskôr, keď príde na rad realita, tak sa veci menia. Muž potrebuje do života rovnocennú partnerku. Niekoho, kto sa občas ujme vedenia. Vyváženosť vo vzťahu je často kľúčová. Takže, milé Panny, buď sa jednoducho konečne začnete správať ako dospelé ženy, zoberiete život do vlastných rúk, alebo jednoducho budete pasívne sedieť doma a sledovať, ako vám roky utekajú a partneri sa nejako nepretekajú v tom, kto vás získa. Je to len a len na vás. 

ktoré znamenia majú problém nájsť si lásku

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión

A aký problém majú Škorpiónky? Toto znamenie je známe svojou láskou k sexu. A občas až prehnanou. Ich životnou náplňou je lovenie a toto baví či už mužov narodených v tomto znamení, alebo ženy. Predstava, že by sa opäť nedali na lov, že by sa usadili, zapustili korene a nepocítili to vzrušenie z balenia, ich jednoducho núti k nevere. Občas toto znamenie prepadne potreba po láske, nehe a po všetkých tých veciach, ktoré k zdravému vzťahu patria. No rovnako ich občas, ak nie častejšie, prepadne potreba dokazovať si, že môžu mať kohokoľvek chcú. Na koho si ukážu. Zo začiatku sú muži nadšení zo žien, ktoré sú také pudové, neboja sa dať najavo svoj záujem a idú si tvrdo za tým. Ale nakoniec chce mať i tak každý domá ženu, ktorú nebude musieť strážiť, kontrolovať jej telefón a báť sa zakaždým, keď si niekam vyjde. Hlavne alkohol je veľký nepriateľ tohto znamenia. Po jeho požití sa menia na skutočných lovcov.


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 03.11.20 07:21

ĽŠ
karma
100.00

Niečo na tom bude...

 • 0
Odpovedať

Elena Švachová 04.11.20 21:38

karma
100.00

Našťastie k nim nepatrím :-) S tou mojou životnou láskou som už 44 rokov ;)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Máš jemné vlasy? Vyskúšaj ich umývanie metódou REVERSE HAIR WASHING
Vlasy

Máš jemné vlasy? Vyskúšaj ich umývanie metódou REVERSE HAIR WASHING

 • 2
 • 22.06.2022
Prečo sa postupom veku začínajú objavovať fúziky u žien? Tabu, o ktorom sa nehovorí!
Pleť

Prečo sa postupom veku začínajú objavovať fúziky u žien? Tabu, o ktorom sa nehovorí!

 • 3
 • 25.04.2022
Čo je hyaluronát sodný a ako pôsobí na pokožku? Prekoná aj kyselinu hyalurónovú?
Pleť

Čo je hyaluronát sodný a ako pôsobí na pokožku? Prekoná aj kyselinu hyalurónovú?

 • 4
 • 06.07.2022
TOPlist