Aké veci robia zamilovaní muži? Ako zistíš či ťa skutočne miluje?

Aké veci robia zamilovaní muži? Ako zistíš či ťa skutočne miluje?
  • 27.10.2020
  • Radka Vargová

Miluje ma? Nemiluje ma? Myslí to vážne? Som pre neho len zábava? Tak schválne, ako často si kladiete túto otázku. Najmä vy, ktoré ste v relatívne novom vzťahu a ešte ste nepočuli to krásne vyznanie, po ktorom baží každé ženské srdce? Lenže to, či je do vás zamilovaný, môžete zistiť aj skutkami a správaním. A nemusí pritom nič povedať! Dôkladne ho pozorujte a ak robí aspoň jednu z týchto vecí, rozhodne mu nie ste ľahostajná. Tieto veci sú pritom také maličkosti, ktoré by mali byť samozrejmosťou pre každého chlapa. Bez výnimiek. 

Pozri tiež: Ste naozaj dobrá v sexe? Tieto veci vás prezradia

Ako zistíte, či je muž zamilovaný?

Zdroj: Shutterstock®

Zaujíma sa

A to o všetko. Aký ste mala deň, čo chcete robiť, kam chcete ísť. Ak máte nejaký problém v práci, počúva vás, zisťuje či ste ho vyriešili, alebo vám chce pomôcť s jeho riešením. Snaží sa všetko, čo mu poviete, zapamätať si. To je znak toho, že aj keď rozprávate o kamarátkach, tak vám venuje 100 % pozornosť, pretože to chce vedieť. Rovnako tak ho zaujímajú aj vaše plány, krátkodobé a dlhodobé, pretože sa im snaží prispôsobiť. A ako ešte rozoznáte zamilovaného chlapa? Napríklad aj obyčajným gestom – navštívi vás v práci, keď mu napíšete, že máte deň blbec. Bez ohlásenia, len tak príde, prinesie kávu alebo nejakú drobnosť a odíde. 

Obdarováva vás

Nemusia to byť luxusné dary, honosné kytice či dovolenky. Úplne postačí, ak vám prinesie napríklad obyčajný šál, ktorý ste videli vo výklade a povedali o ňom, že je pekný. Alebo keď vie, že milujete čokoládu a po návrate z práce vás doma jedna čaká. Toto sú tie skutočné drobnosti, na ktorých záleží  a ktoré hovoria jasnou rečou. Veľmi sa rátajú aj osobné dary alebo vyrobené dary. Ak ste si na dovolenke urobili spoločnú fotku a on vám ju dá zarámovať, tak vám odporúčame len jedno – toho chlapa sa držte. 

A potom je tu ešte jeden, modernejší spôsob „obdarovania" fotografiou. Ak je váš partner, a teda aj vy, aktívny na Instagrame a pridá tam vašu spoločnú fotografiu s milým popisom, tak tým dáva nielen vám, ale celému svetu najavo, aké sú jeho city. 

ako zistíš, že ťa muž miluje

Zdroj: Shutterstock®

Vaše záujmy kladie pred tie svoje

A to predovšetkým v posteli. Muž, ktorý je zamilovaný chce, aby ste boli v posteli maximálne uspokojená. Preto ho zaujíma, aké polohy máte rada, čo by ste chcela vyskúšať, čo vám naopak vadí. Sex nie je pre neho len samotný akt. Jednoducho chce, aby bolo všetko dokonalé a obaja ste mali z toho maximálne potešenie. A ak aj chcete niečo, čo mu nie je úplne po chuti, neodradí ho to. Pretože vie, že vy budete šťastná, a to je pre neho jedna z najväčších priorít. 

Berie vás ako súčasť rodiny

Poznáte jeho rodičov, súrodencov, priateľov, rovnako tak aj on tých vašich. Zúčastňujete sa rodinných stretnutí, kupujete spoločne darčeky. Navyše, prejavuje záujem o vašich rodičov. Ak ste sa s nimi dlhšie nestretli, opýta sa, ako sa majú, čo majú nové. I to je znak toho, že nie ste pre neho len obyčajná známosť, ale niekto, s kým si chce budovať budúcnosť. 

Veľké plus je aj to, že vám rozpráva aj o veciach, ktoré možno nie sú úplne príjemné. Jeho problémové vzťahy s rodinou, prípadne veci, ktoré robil v mladosti. Jednoducho, ak viete o všetkom a on nemá problém sa vám zveriť aj s intímnymi detailmi, tak môžete byť skutočne pokojná.

Zaujme ťa: Nevieš, ako prejaviť lásku? Prvý krok je odhaliť jazyk lásky partnera


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 28.10.20 04:30

ĽŠ
karma
100.00

Skutky a správanie, ktoré sú skutočným dôkazom.

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 29.10.20 11:08

karma
113.00

Viem,že ma miluje,ináč by so mnou nebol už 40 rokov :-D

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní