Znamenia zverokruhu, ktoré sú považované za najlepších priateľov: Je medzi nimi aj to tvoje?

Znamenia zverokruhu, ktoré sú považované za najlepších priateľov: Je medzi nimi aj to tvoje?
  • 04.09.2020
  • Radka Vargová

Ak tápete v medziľudských vzťahoch, možno by ste sa mali začať riadiť tým, čo hovoria hviezdy. Podľa nich sú práve tieto znamenia zverokruhu považované za najlepších kamarátov. Tak schválne, je medzi nimi aj to vaše? 

Blíženci

Toto znamenie sa vyznačuje svojou pohotovosťou a empatiou. Akonáhle sú ich kamaráti v problémoch, nemajú problém hneď reagovať a pomôcť im vyriešiť ich starosti. I keď ich váhavosť a schopnosť občas meniť názory sa môže zdať ako zavádzajúca, pravda je taká, že v blížencoch môžete nájsť skutočne oddaného priateľa. Toto znamenie je tiež veľmi tolerantné, nikdy vás nebude súdiť a bude ochotné púšťať sa do všetkých viac či menej šialených vecí. 

Pozri tiež: Hviezdy v tom majú úplne jasno: Ktoré znamenia horoskopu ľahko zbohatnú?

kamarátstvo podľa znamenia horoskopu

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Ďalšie znamenie zverokruhu, o ktoré sa môžete kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok oprieť. Občas je kvôli ich tvrdohlavej povahe ťažké nájsť spoločnú reč, ale ak sa tak stane, ak nájdete medzi sebou puto, ktoré vás spojí, nájdete zároveň aj celoživotného spojenca, ktorý vás nikdy nenechá v štichu. Lev je veľmi cieľavedomé znamenie a bude vás ťahať so sebou, čo vám môže pomôcť v osobnostnom raste. 

Škorpión

Temperamentné znamenie, ktoré je tiež problematické skrotiť. Ale potrebuje skrotiť? Možno práve to je na nich také zaujímavé. Nemeňte ich, ale sa skôr nalaďte na ich vlnu. Inšpirujte sa nimi, ich nespútanosťou, ich odhodlaním robiť si veci po svojom. Ak tak urobíte, môžete tiež získať priateľa, s ktorým vám bude v živote ľahšie. Škorpión nepotrebuje mať desiatky priateľov. Postačí mu len hŕstka tých správnych a keď ich má, dokáže ich zahŕňať pozornosťou a oddanosťou. 

najpriateľskejšie znamenia zverokruhu

Zdroj: Shutterstock®

Strelec

Medzi veľmi nesebeckých a oddaných ľudí sa radia aj strelci. Či už v milostných vzťahoch alebo v tých priateľských sa vyznačujú oddanosťou a láskou. Strelec je znamenie zverokruhu, ktoré je schopné sa rozdať v momente, keď vie, že daná osoba si to zaslúži a že by sa pre neho tiež obetovala. Sú možno trochu teatrálnejší, ale vo výsledku by ste len ťažko hľadali lepších priateľov, ako sú oni. 

Ryby

Túto päticu priateľských znamení uzatvárajú ryby. I keď patria medzi najtajomnejšie znamenia, neznamená to, že nemôžu byť dobrí priatelia. Práve naopak. Ich tajomnosť môže byť v tomto prípade skôr na úžitok. Nemusia všetko hneď vešať každému na nos. Snažia sa filtrovať medzi ľuďmi len tých najlepších. A keď ich nájdu sú pre nich nenahraditeľní. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Mária Reibergerová 04.09.20 17:01

MR
karma
104.00

moje v nich nie je ale priateľov mám dosť :-)

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 04.09.20 23:06

karma
109.00

Áno,našla som sa...som ryba :-)

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 05.09.20 06:49

ĽŠ
karma
100.00

Moje síce nie, no posúdenie nechám na vlastných priateľoch.

  • 0
Odpovedať

Jana Čipková 07.09.20 20:53

karma
107.00

Moje znamenie je tam tiež a celkom ma vystihuje.

  • 0
Odpovedať

JAN KOMADA 18.12.20 07:11

JK
karma
100.00

Zaujímavé celkom sedí

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní