Toto je trendy manikúra na jeseň: Mramor, geometria a čo ešte?

Toto je trendy manikúra na jeseň: Mramor, geometria a čo ešte?

Ani vy bez upravených nechtov nejdete vyniesť ani smeti? Dobre robíte. Muži si totiž často oveľa viac všímajú na ženách manikúru než oči či vlasy! Preto je mať pekné nechty základ, a to za každých okolností, aj keby z neba padali kamene. Pekná manikúra je jedna vec, aktuálna zase druhá. To, čo sa na pazúrikoch nosilo v lete, je už dávno zabudnuté. Aká je teda trendy manikúra na jeseň?

Mramor aj lesk

Ako ste už mohli pochopiť z úvodu článku, neónové laky treba zase odložiť na poličku a siahať by ste po nich nemali ani v nechtovom salóne. Jeseň sa ponesie v znamení geometrie, mramorových vzorov, ozdôbok a ešte všeličoho iného. Výber je celkom rozmanitý, preto by sa nemalo stať, že si z aktuálnych nechtových trendov jesene 2019 niektorá z vás, milé krásky, nevyberie. 

My sme si po inšpiráciu, ako inak, zašli na sociálnu sieť Pinterest a pripravili sme pre vás galériu ôsmich najväčších manikúrových hitov. Či už sa pokúsite vybraný štýl okopírovať v pohodlí domova, alebo u profesionálnej manikérky, to necháme na vás. Výsledok však v každom prípade bude určite stáť za to.

Inšpiruj sa: Borákový olej – čo všetko dokáže? Budeš sa čudovať!

1 z 8

Mix farieb

Každý pazúrik inej farby, to bol trend aj v lete. Odlišné je však zloženie farieb. Na jeseň choďte do burgundy, tmavej červenej, zelenej, hnedej, okrovej alebo hnedej. Pastelové farby odložte na ďalšie leto.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 29.09.19 07:06

ĽŠ
karma
100.00

Krásne trendy manikúry v znamení geometrie, mramorových vzorov, ozdôbok atď..!

  • 0
Odpovedať

Martina Varhaníková 30.09.19 11:31

karma
110.00

jeseň =kovové a metalické odtiene...pekné lístočky, vyznie to jemne. Inšpirujúce...Vďaka.

  • 0
Odpovedať

Anna Bútorová 30.09.19 14:14

AB
karma
76.00

veľmi pekné a vkusné

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní