Beauty poradňa GERnétic: Formovanie postavy - ako na to?

Beauty poradňa GERnétic: Formovanie postavy - ako na to?

Odpovedá Alena Kimlová

z Kozmetického štúdia GERnétic 

www.StudioGernetic.cz

 

„Nový rok som zahájila predsavzatím, že niekoľko kilogramov schudnem. Zmenila som jedálny lístok, začala som cvičiť a behať. Môžem chudnutie ešte niečím podporiť?"

Vaše rozhodnutie je chvályhodné, zmena jedálneho lístka a zvýšenie pohybovej aktivity sú základom pre formovanie tela. Pozor však na rýchle ciele. Je dokázané, že polovica žien, ktoré sa snažili schudnúť čo najrýchlejšie, stratené kilá rýchlo nabrali späť. A väčšinou ešte aj zopár kíl navyše. Prísne dodržiavanie diétneho režimu môže byť kontraproduktívne. Pri hladovaní sa telo prepína do úsporného režimu, čo znamená, že aj keď sa nebudete prejedať, telo bude všetko rýchlo ukladať. Z tohto programu organizmus len veľmi ťažko ustupuje.

Preto je dôležité dlhodobo dodržiavať vyváženú stravu, pitný režim a dostatok pohybu, ale hlavne, nehladovať. Pozor si treba dať aj na emocionálny hlad. Skutočný hlad prichádza postupne, emocionálny hlad je náhly, úporný. Väčšinou sa dostavuje po nejakom psychickom nápore, ktorý potom mnohé ženy riešia jedlom.

Zaujme ťa: Beauty poradňa GERnétic: Peeling pokožky - je naozaj neškodný?

bunkový tréner GERnétic

Zdroj: Shutterstock®

Adipo Gasta - pomocník na problematické partie

Rýchlosť zoštíhlenia a cielené formovanie partií je možné podporiť prípravkom Adipo Gasta. Ľahký, dobre vstrebateľný krém sa aplikuje na problematické partie s vyššou vrstvou tuku. Premyslený súbor aktívnych látok, tzv. bunkový tréner, dokáže pôsobiť na najviac naplnené tukové bunky a stimuluje ich vyprázdnenie. Uvoľnené mastné kyseliny sú potom pomocou rastlinného kofeínu rýchlejšie využité na výrobu energie. Adipo Gasta má ešte jeden veľmi dôležitý účinok na zoštíhlenie. Pri pravidelnej aplikácii krému sa vyvažuje metabolizmus, upravuje sa vylučovanie a postupne strácate chuť na sladké.

Zoštihľujúci zábal z morských rias

Zdroj: Shutterstock®

  K urýchleniu procesu zoštíhľovania odporúčame vyskúšať, v kozmetických salónoch GERnétic, niektorú z telových procedúr, ktorá podporí domácu starostlivosť o vaše telo. Pravidelné ošetrenia u vašej obľúbenej kozmetičky GERnétic sú dôležité pre harmonizáciu psychiky. Ako súčasť psychoterapie a zároveň kontroly celého procesu.  

Perfect Body - domáca starostlivosť

Pri pohybovej aktivite je dobrou voľbou prípravok Perfect Body. Aplikuje sa ráno na problematické partie a potom, predovšetkým pred športovou aktivitou, na celé končatiny, zadok a brucho. Pred športovaním je dôležité naniesť krém s predstihom minimálne 15 minút, aby sa aktívne látky dobre vstrebali. Prípravok obsahuje okrem iných účinných látok aj L-Carnitín, ktorý urýchľuje transport mastných kyselín do mitochondrií, kde sú zužitkované na výrobu energie. Perfect Body zároveň pôsobí proti celulitíde, spevňuje a vyhladzuje pokožku. Pri zachovaní základných zásad a pravidelnom používaní podporných prípravkov čoskoro pocítite úbytok tukového tkaniva. Domácu starostlivosť je vhodné spojiť s cielenými programami na špeciálnych pracoviskách. Vyhľadajte vo svojom okolí kozmetický salón, v ktorom pracujú s kozmetikou GERnétic, kde vám tieto telové programy kozmetička ponúkne. Môžete si vybrať medzi programom s termálnou maskou alebo celotelovými zábalmi z morských rias, ktoré nielen podporujú zoštíhlenie, ale prinášajú telu aj veľkú dávku zdravia.

Odporúčame: Beauty poradňa GERnétic: Vypadávanie a rednutie vlasov

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk

Všetkým kozmetičkám, klientkam a ďalším fanúšikom francúzskej kozmetiky GERnétic želáme krásny a zdravý rok 2018.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Soňa Krátka 08.01.18 08:36

SK
karma
114.00

základom všetkého je aj tak vyvážená strava a pravidelný pohyb, bez toho by nebolo nič, nijaké chudnutie

 • 1
Odpovedať

Ludmila Baďurová 08.01.18 11:36

LB
karma
-1.00

Poradna GERnétic:
Samozřejmě není možné očekávat, že pouze aplikací přípravků budete hubnout. K dobrému výsledku se vždy váže úprava jídelníčku a zvýšení pohybové aktivity. Aktivní produkty GERnétic vám pomohou uspíšit hubnutí, vyváží metabolismus a zamezí tzv. „jo-jo efektu“, kdy se po ukončení hubnoucího procesu váha rychle vrací zpět. Přirozený pohyb dokonce napomáhá vstřebávání aktivních látek obsažených v krémech a urychluje spalování tuků. Kosmetika GERnétic nepečuje pouze o pokožku, ale stará se o vás ve všech směrech.
Hezký den
Lída Baďurová

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 08.01.18 12:25

SK
karma
114.00

áno, áno, chce to veľkú disciplínu a pevnú vôľu

 • 1
Odpovedať

Anna Bútorová 08.01.18 08:37

AB
karma
100.00

teóriu ovládam...ešte to tak uviesť do praxe a vydržať :-D

 • 0
Odpovedať

Ludmila Baďurová 08.01.18 12:21

LB
karma
-1.00

Poradna GERnétic:
Zásady úspěšné redukce tělesné hmotnosti: • Dávat si reálné cíle (optimálně 2 kg za měsíc), tzn. nehubnout rychle! • Najít správnou motivaci! • Trvale změnit životní styl tak, aby to nepřinášelo stres, tzn. změnit pohybové návyky a konzumaci jídla
Lída Baďurová

 • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 08.01.18 13:33

SH
karma
119.00

myslím, že na to, aby človek schudol treba predovšetkým pevnú vôľu, bez ktorej to nepôjde, viacej pohybu a úpravu jedálneho lístka.....

 • 0
Odpovedať

Helena Zobková Šimurdová 08.01.18 13:43

HZŠ
karma
100.00

Stojí to za zamyslenie...zaujalo ma to.

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 08.01.18 15:00

ĽŠ
karma
100.00

Reálne ciele a žiadne urýchľovanie sú základom popri vyváženej strave a pohybe, súhlasím!

 • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 09.01.18 19:59

SH
karma
119.00

cenné rady .... zaujímavé ... už len mať pevnú vôľu ...

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní