Ako si uviazať šatku do vlasov? Vyskúšaj najsledovanejšie videonávody

Ako si uviazať šatku do vlasov? Vyskúšaj najsledovanejšie videonávody

Je tu ďalší trend, ktorý obstál v skúške času. Trend, ktorý je aj po niekoľkých rokoch stále IN. Tým trendom je šatka. Obyčajná šatka, ktorá sa dá nosiť na množstvo spôsobov. Obmotajte si ju okolo krku, previažte si ňou vlasy, zaveste ju na tašku alebo noste vo vlasoch. Šatka sa jednoducho v šatníku nestratí. Je to módny doplnok, ktorý robí krásny detail a je akousi čerešničkou k outfitu.

Ak ste sledovali Raňajky u Tiffanyho, tak je vám určite známy výzor Audrey Hepburn pri scénke, kde spievala pieseň Moon River. Šatka na jej hlave bola výrazným doplnkom, ktorý neskôr nosili všetci. Šatka vo vlasoch sa tento rok opäť vracia, preto sme hľadali najlepšie spôsoby, ako si ju uviazať. Tak dámy, nechajte sa inšpirovať našou videogalériou. Uvidíte, že to vôbec nie je zložité, ba naopak – je to jednoduché a navyše si s pomocou šatky môžete každý deň spraviť iný účes.

Štýlová pokrývka hlavy

Po nadrozmerných plážových klobúkoch, v ktorých ste mohli byť tento rok na pláži za skutočnú divu, prichádzajú šatky. Teda vlastne, tie sú v móde celé leto a v podstate aj celý rok. A rovnako ako klobúk, tak aj šatka môže ochrániť vaše vlasy pred slnečným žiarením, pred poškodením vlasovej pokožky a vlasových folikulov.

No to nie je všetko! Šatka je skvelým riešením, ako si ráno vytvoriť štýlový účes v priebehu niekoľkých minút alebo sekúnd. Nechcelo sa vám večer umyť si vlasy a ráno nestíhate? Šatka vám pri tvorbe účesu pomôže. Budete tak vyzerať reprezentatívne a módne zároveň. Pripravené?

Vyskúšaj tiež: Videoinšpirácia: Vyskúšaj štýlový polovičný drdol - zamilovali si ho aj celebrity!

1 z 5

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 20.08.19 06:15

ĽŠ
karma
100.00

Štýlová, nielen ako pokrývka hlavy!

  • 0
Odpovedať

Ivana Fajdelová 20.08.19 19:14

IF
karma
-1.00

Musim si jednu kupit a vyskusat tieto ucesy :)

  • 0
Odpovedať

Marta Kendrová 22.08.19 08:18

MK
karma
100.00

krása:)

  • 0
Odpovedať

Marta Kendrová 22.08.19 08:18

MK
karma
100.00

krása:)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.08.19 19:44

MM
karma
100.00

nápadité a štýlové, ale ja šatku neviem nosiť

  • 0
Odpovedať

Viera Bátorová 05.10.19 20:28

VB
karma
-1.00

Šatky nosím často a veľmi rada, ❤️

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní