Elegantná puzdrová sukňa: Nesmrteľný kúsok ako základ šatníka

Elegantná puzdrová sukňa: Nesmrteľný kúsok ako základ šatníka

Už je to dávno, čo Christian Dior priniesol revolúciu, ktorá sa týka ženských sukieň. Ako prvý prišiel na svet s puzdrovou sukňou ako novou formou oblečenia, ktoré lichotí každej ženskej postave. S detailom na krásne ženské krivky môžeme povedať, že puzdrová sukňa je jedným z mála kúskov oblečenia, ktoré sa tešia takej obľube.

Puzdrovú sukňu by sme mohli po malých čiernych označiť za základ šatníka. Mala by ju mať v šatníku každá dáma, a to bez ohľadu na spoločenské postavenie a pracovné zaradenie. Dávno neplatí, že puzdrové sukne by mali nosiť len podnikateľky! Posledných 70 rokov to dokazujú všetky ženy po celom svete. Klasike v podobe čiernej sukne, ktorá sa dá skombinovať s čímkoľvek, sa určite nevyhneme. Ale v dnešnej dobe sa nemusíte báť odviazať a siahnuť po rôznych kvetinových vzoroch, po sukniach s trblietkami, luxusnou čipkou, jemnou kožou a pod.

Puzdrová sukňa drží štýl

Puzdrová sukňa prešla niekoľkými vývojovými štýlmi. A zatiaľ, čo úzky strih obopínajúci ženské krivky je stále rovnaký, spôsoby jej nosenia sa výrazne zmenili, respektíve rozšírili. Či už sa snažíte nasmerovať svoj vzhľad k hollywoodskej hviezde, výkonnej obchodníčke alebo módnej maniačke, puzdrová sukňa je vašou tajnou zbraňou.

Oblečte si ju do práce alebo na nočný záťah ulicami mesta. Pridajte k nej topánky na podpätku a budete skutočnou femme fatale. Obujte si tenisky a budete módnou ikonou, ktorá udáva trendy. Nezabúdajte si však správne vybrať. Ak ste menšej postavy, tak vyberajte tie puzdrové sukne, ktoré majú dĺžku po kolená alebo tesne nad. Takto opticky predĺžite svoju postavu. A čo vŕšok? Ten už necháme na vás. Tu už môžete kombinovať čokoľvek podľa vlastného uváženia. Pozor len na farebné kombinácie, s ktorými to netreba preháňať.

Inšpirujte sa našou nasledujúcou galériou, ktorá je studnicou nápadov aj pre vás!

Pozri aj: Dámske zavinovacie šaty: Silno ženský kúsok pre modernú ženu!

1 z 16

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 19.08.19 06:05

ĽŠ
karma
100.00

Kúsok, ktorý sa oplatí mať v šatníku.

  • 0
Odpovedať

Mária Slováková 19.08.19 09:29

MS
karma
118.00

Krásna.Ja nosím takéto sukne takmer výlučne s lodičkami.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 19.08.19 12:32

KK
karma
111.00

už som ich zopár zodrala :)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 27.08.19 22:47

JK
karma
100.00

Vždy bude IN a nadčasová

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní