Letné účesy so šatkou 12-krát inak: Minimálne jeden musíš vyskúšať

Letné účesy so šatkou 12-krát inak: Minimálne jeden musíš vyskúšať

Všetko, čo toto leto potrebujete, je šatka. Ak existuje ďalší módny trend, ktorý obstál v skúške času, tak by to určite bola hodvábna šatka. Tú si môžete priviazať na kabelku a vytvoriť si tak vlastný unikátny kúsok, ktorý nemá nik. Môžete ju nosiť okolo krku, ale to si pokojne nechajte na chladnejšie jesenné a zimné dní. Dnes sa saténové šatky používajú aj na dozdobenie letných sandálikov, pričom sa šatky oväzujú okolo členkov. Taká šatka pokojne poslúži aj ako opasok alebo ochrana pred slnečným žiarením – ak si ju dáte na hlavu. V neposlednom rade je tu možnosť šatku zakomponovať aj do letného účesu. Akékoľvek účesy ozvláštnené vlasovým doplnkom pôsobia živšie.

Každá žena by sa mala naučiť, ako svoj účes upraviť pomocou vhodného vlasového doplnku. Saténová šatka je v tomto prípade perfektnou voľbou. A vôbec sa nemusíte obmedzovať. Pokojne siahnite po jednofarebnej šatke, ale aj šatke s rôznymi prvkami a kombináciami farieb. Ak sa vám páči a hodí sa k vašim vlasom, tak sa nenechajte odradiť. Taká šatka vo vlasoch dodá vášmu výzoru viac glamour nádych.

Inšpirácia na letné účesy so šatkou

V niektoré dní sú naše vlasy plné života a dokonca také krásne, že by nám aj vlasové modelky mohli závidieť. No sú aj také dní, kedy by si naše vlasy zaslúžili deň voľna a len zopnúť gumičkou do drdola. S týmito účesmi na každý deň sa budete cítiť ako diva, z ktorej nik nespustí oči. Nechajte sa inšpirovať hneď 12 účesmi so šatkou, ktoré sú jednoduché na prípravu a zvládnete ich aj vy.

Nejde o žiaden nový trend, ale je to zábavný spôsob, ako využiť saténovú šatku aj inak. Výhodou v tomto prípade je, že šatka predstavuje všestranný vlasový doplnok, ktorý má viacero možností a spôsobov využitia. Či už preferujete nejaké komplikovanejšie účesy alebo ultra jednoduché, nechajte sa inšpirovať videom vyššie.

Pozri aj: Ako posilniť vlasové korienky a zastaviť vypadávanie vlasov? Skús ruský trik


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Katarína Konečná 23.06.21 19:18

KK
karma
109.00

krásne účesy, škoda, že nemám dlhé vlasy

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 23.06.21 19:25

MM
karma
100.00

super účesy, ale pre mladšie ročníky

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 23.06.21 22:39

JK
karma
100.00

Rada nosím šatky skvelá inšpirácia

  • 1
Odpovedať

Ľubica Šťastná 24.06.21 05:45

ĽŠ
karma
100.00

Krásne účesy, určite by si vybrala každá.

  • 1
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 25.06.21 16:18

ZS
karma
100.00

Krásne

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní