Mushroom blonde: Najväčší vlasový trend tejto jesene!

Mushroom blonde: Najväčší vlasový trend tejto jesene!

Je zaujímavé, že farby na vlasy dostavajú pomenovanie podľa ovocia alebo jedál. A tohtoročný jesenný trend nie je výnimkou. Hríbiková alebo hubová farba dostáva nový rozmer a na sociálnych sieťach sa stáva čoraz viac populárnejšou. Možno vám samotná hubová farba príde príliš nudná na to, aby sa stala súčasným trendom, ale opak je pravdou – je viac než len zaujímavá. Konečný výsledok je skutočne jedinečný.

Hubová farba je skôr viacfarebná a odráža akýsi popolavý vzhľad húb, preto v skutočnom slova zmysle netreba brať do úvahy blond farbu, ktorá evokuje, že je súčasťou tohto trendu. Hubová blond je zaujímavá farba, ktorá nie je celkom blond ani hnedá. A to z nej robí dokonalý prechod, medzi prirodzenými a farbenými vlasmi. Možno to znie príliš komplikovane, ale v konečnom dôsledku vlasy vyzerajú famózne.

Mushroom blonde – popolavý preliv

Tento trend sa akosi vyvinul zo šedej, ktorá už tak vyzerala úchvatne a získala si priazeň po celom svete. A s príchodom chladnejších dní je teda načase začať uvažovať aj o zmene farby na vlasy. A vôbec nezáleží na tom, či máte vlasy kratšie alebo dlhšie. Hubová farba na vlasy, ktorá je zmesou sivej, blond a hnedej, sa bude hodiť úplne každej dáme. Teda, závisí aj od typu vašej pokožky.

Ak premýšľate možno nad nejakou radikálnejšou zmenou alebo aspoň túžite po zmene vášho vzhľadu, tak hubová farba je pre vás to pravé orechové. Farba vám dodá krásny moderný vzhľad, vďaka ktorému budete vyzerať úchvatne.

Čo myslíte, nechali by ste sa na takúto farbu nahovoriť? Nechali by ste si takýto popolavý preliv vytvoriť u svojej kaderníčky?

Vyskúšaj: DIY maska na vlasy: Takto zatočíš so zničenými vlasmi!

1 z 18

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Mária Chromíková 07.11.19 11:10

MC
karma
109.00

Pekný odtieň.

  • 0
Odpovedať

Simona Záhumenská 07.11.19 23:29

SZ
karma
93.00

Vyzerá to úžasne.

  • 0
Odpovedať

Barbora Kubelková 08.11.19 11:08

karma
113.00

Veľmi pekné, mala som dvakrát na hlave. Škoda len, že s rýchlo vymýva aj napriek používaniu Silver šampónu

  • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 05.12.19 12:59

SH
karma
123.00

popolavý preliv sa mi páči, ale nie každému to svedčí...

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 19.01.20 12:43

KS
karma
133.00

Krásne :-) To je môj sen, ale zatiaľ nepoznám kaderníčku, ktorá by to vedela takto pekne spraviť :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní