Zapletaný účes na špeciálne príležitosti: Ktorý vyskúšaš ty?

Zapletaný účes na špeciálne príležitosti: Ktorý vyskúšaš ty?
  • 14.10.2012
  • Youtube Youtube

Niektoré ženy obľubujú mať vždy vlasy rozpustené, iným to zase naopak vadí. Práve preto veľké množstvo žien nosí vlasy jednoducho uviazané v cope. Takýto jednoduchý vrkoč však môže niekedy pôsobiť nudne a nehodí sa úplne na všetky príležitosti. Oveľa vhodnejšie je si vlasy jednoducho zapliesť a vyčarovať tak veľmi pekný účes, ktorý podtrhne krásu ženy. Áno, zapletanie vrkočov a tvorba rôznych účesov sa môžu zdať ako veľmi náročné činnosti, no verte, že to chce len prax. Stačí si nejaký účes párkrát vyskúšať doma pred zrkadlom a neskôr ho už zvládnete aj ráno za pár minút pri ponáhľaní sa do práce. A aký účes by ste mohli vyskúšať najbližšie?

Jednoduché a krásne

Zapletené vlasy vyzerajú na žene skutočne okúzľujúco. Podľa konkrétneho typu účesu tak môže žena pôsobiť romanticky a nežne, ale aj elegantne a upravene. Niekedy si stačí zapliesť aj malý pramienok vo vlasoch a bude to vyzerať fantasticky. Pri troche viac kreativity a zručnosti je možné vykúzliť i náročnejšie účesy so zapletanými vrkočmi. Konkrétne účesy sú potom vhodné na rôzne príležitosti. Môžete si takto vypnúť vlasy do práce a nebudú vám pri nej zavadzať. Rovnako sa však hodia na prechádzku prírodou, šantenie s deťmi na ihrisku, večeru s priateľom v reštaurácii či nejakú spoločenskú udalosť. My vám dnes ponúkame hneď niekoľko inšpirácií na veľmi vydarené zapletané účesy. Ktorý sa vám zapáči najviac?

Odporúčame: Famózne sladké potešenie z cukety


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní