Chudnutie pomocou Youtube: Poznáš tieto bezplatné fitnes profily?

Chudnutie pomocou Youtube: Poznáš tieto bezplatné fitnes profily?

Vo svete aj na Slovensku sa rozbehol nový trend – online tréningy známych celebrít zaplavili naše sociálne siete a pridáva sa k nim stále viac a viac ľudí.

Nie každý je však za tréningy ochotný platiť a niektorí ľudia si ich možno ani nemôžu dovoliť. Aj preto sme pátrali po tom, ktoré bezplatné fitnes profily sa na YouTube naozaj oplatí sledovať. Prinášame vám ich rebríček!

Vstávať a cvičiť

Všetko má svoje pre aj proti a inak to nie je ani pri domácom cvičení. Aj keď nám pred telkou a pri gauči chýba atmosféra posilňovní a fitnes centier, cvičenie v obývačke má rozhodne niečo do seba. Zacvičiť si môžete kedykoľvek chcete bez toho, aby ste sa museli presúvať a do domáceho fitka sa nijako špeciálne nemusíte ani obliekať.

Online tréningy sa navyše zameriavajú skôr na cvičenie s vlastnou váhou, a tak často nepotrebujete ani veľa cvičebných nástrojov. Ak vám však môžeme poradiť, predtým než sa do cvičenia pustíte, zaobstarajte si aspoň expander, teda odporovú gumu a jednoručky, s ktorými bude cvičenie oveľa efektívnejšie. 

- 5 BEZPLATNÝCH FITNES PROFILOV NA YOUTUBE
1 z 5

ANNABELLE HAYES

Na YouTube má takmer 900-tisíc sledovateľov a my vieme prečo. Na jej YouTube kanáli nájdete rôzne tréningy zamerané na určité časti tela, ale aj na celú schránku. Nebojte sa, poriadne sa zapotíte a začať môžete rovno pri tomto tréningu zameranom na spálenie brušného tuku. P.S. Ako oddychovku si medzi tréningami môžete dopriať aj jej vlogy.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 02.05.21 06:50

ĽŠ
karma
100.00

Fitnes profily na YouTube sa skutočne oplatí sledovať.

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 03.05.21 09:23

ZS
karma
100.00

Nie nepoznám

  • 0
Odpovedať

Martina Holkova 05.05.21 16:33

MH
karma
-1.00

Na cvičenie treba hlavne chuť a mať pevnú vôľu...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní