Cvičenie zamerané na brucho pre začiatočníkov: Obetuj 10 minút kvôli tehličkám

Cvičenie zamerané na brucho pre začiatočníkov: Obetuj 10 minút kvôli tehličkám

Existuje nejaký recept ako premeniť jednu veľkú buchtu na 6 malých buchtičiek, ktoré sú také sexy a žiadané medzi všetkými? Aj keď píšeme o buchtičkách, tak nemáme na mysli tie skutočné od babičky plnené lekvárom. V tomto prípade hovoríme o buchtičkách na bruchu, ktoré poznáme ako ten slávny „sixpack," po ktorom mnohí túžia. No túžba sa nestane realitou, kým človek pre to niečo nespraví. Ako hovoria odborníci, ak chcete mať tehličky na bruchu, je potrebné precvičovať brušné svaly a svoje tréningy zamerať práve na túto problematickú partiu tela, no zároveň je potrebné upraviť aj svoj jedálniček. Svojmu telu by ste mali dopriať viac živín a obmedziť pojedanie pizze a všetkých ostatných nezdravých jedál z fast foodov.

Zázraky sa nedejú zo dňa na deň, preto je potrebné dať formovaniu tehličiek na bruchu čas. Myslíte na to, že pri precvičovaní brušných svalov si spevnite stred tela, tzv. core, čo vám rozhodne prospeje. Dobrou správou teda je, že cvikmi od profesionálov dosiahnete vytúžené ciele. Nechajte sa teda inšpirovať nasledujúcim videom, ktoré je zamerané na brucho. Ide o pomerne jednoduché cviky, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníkov.

Odporúčame: Beh nalačno: Aké sú jeho výhody a odporúča sa vôbec?!

Cvičenie zamerané na sixpack

Kto by netúžil po krásne vyrysovanej postavičke, ktorou sa môžu pochváliť modelky alebo herečky. Síce je potrebné vynaložiť pomerne veľké úsilie na dosiahnutie tohto cieľa, no vždy je všetko len o pevnej vôli.

Prvú vec, ktorú si musíte uvedomiť je, že nie všetky faktory, ktoré ovplyvňujú vaše brušné svaly sú pod vašou kontrolou a viete ich ovplyvniť. Áno, stravu aj intenzitu cvičenia ovplyvniť viete, ale napríklad takú genetiku nie. A rovnako neviete ovplyvniť ani svoje hormóny, ktoré majú nemalý vplyv na brušný tuk a na jeho usádzanie v tejto problémovej partii. Avšak namiesto toho, aby ste sa vyhovárali na hormóny, pustite sa radšej do cvičenia a formovania postavy. Aj keď to spočiatku nebude jednoduché, časom dosiahnete to, po čom túžite.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 15.12.20 06:12

ĽŠ
karma
100.00

"Pár" minút stojí za to obetovať.

  • 0
Odpovedať

Ingrid Šimoniková 16.12.20 08:51

karma
74.00

perfektný článok aj ja doma cvičím vždy pár minút denne lepšie ako nič

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní