Zmena herečky Rebel Wilson ti vyrazí dych! Ako sa jej podarilo zatočiť s kilami?

Zmena herečky Rebel Wilson ti vyrazí dych! Ako sa jej podarilo zatočiť s kilami?

Rovnako ako Adele, tak aj Rebel Wilson sme všetci poznali ako bacuľatú herečku, ktorá si svoju kariéru založila na originálnom humore. Dokázala si vystreliť zo seba, ale aj zo svojho okolia. Nikomu vôbec neprekážala jej postava. No od doby, čo sa všade začalo hovoriť o speváčke Adele a o jej chudnutí, niekde v pozadí a nie až v takej miere sa hovorilo aj o Rebel Wilson, ktorá sa rovnako rozhodla zabojovať s kilami navyše. Aj keď rok 2020 bol poznačený pandémiou, čiastočne je tento rok označený aj za rok zdravia. Všetci sme sedeli doma a tak nám neostávalo nič iné, len sa venovať svojej rodine a sebe. A práve táto herečka sa rozhodla venovať sebe samej. A že sa jej to naozaj vyplatilo je vám už asi jasné z titulku tohto článku. Podarilo sa jej schudnúť 25 kg a už v novembri minulého roka dosiahla svoju požadovanú váhu a stanovený cieľ.

Rok zdravia v plnom prúde

Populárna blondínka z filmu „Pitch Perfect“ už dávnejšie bojovala s výkyvmi váhy. Boj s jej kilogramami bol ako na horskej dráhe, pretože aj keď sa jej podarilo schudnúť nejaké to kilo, rázom sa jej podarilo nabrať ho naspäť. Teraz sa jej to však podarilo definitívne. Už v minulosti si začiatkom roka dávala rôzne predsavzatia a práve v tom minulom avizovala, že to bude pre ňu rok zdravia, počas ktorého sa pokúsi zbaviť svojej nadváhy. Začínala na 100 kg a dnes si splnila svoj sen, kedy sa jej ručička na váhe zastavila na 75 kilogramoch. Svoje predsavzatie tak splnila do poslednej bodky. Aj keď jej chudnutie išlo na úkor kariéry. No musíme uznať, že Rebel to mimoriadne pristane.

Ako sa jej podarilo schudnúť?

Svoju premenu začala pohybom. Pohyb totižto dokáže neuveriteľné zázraky. Viac chôdze, menej cukru a jedál z fast foodu, poctivý pitný režim a už to išlo. Zahraničné portály dokonca uvádzajú, že herečka vyskúšala Mayrovú diétu, ktorá je zameraná na redukciu váhy. Podstatou tejto diéty je obmedzenie príjmu kalórií, bielkovín, tukov, ovocia aj zeleniny.

Herečka sa netají ani tým, že jej pri chudnutí pomáhal osobný tréner, s ktorým trénuje 7-krát týždenne. O niektoré cviky sa dokonca podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram. Nezabudla k tomu pridať aj svoj vlastný humor – veď predsa, s humorom ide všetko ľahšie.

To, že je so svojou postavou maximálne spokojná je vidieť aj na Instagrame, kam postuje svoje fotografie „s novou verziou seba samej". A zdá sa, že s novým telom prichádza aj nová Rebel, no vždy so svojim nepriestrelným humorom. Prednedávnom totižto uviedla, že je single dievča. S novým telom teda prichádza aj nový život.

Odporúčame: Dokonalá figúra Monici Bellucci: Aké je tajomstvo známej Talianky?

Zdroj foto - úvodná koláž: instagram.com/rebelwilson


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Ľubica Šťastná 16.02.21 06:11

ĽŠ
karma
100.00

Pohyb dokáže neuveriteľné zázraky.

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 16.02.21 15:57

MR
karma
104.00

je to nie len o krásne ale aj o zdraví a presne, najdôležitejšia je spokojnosť so samým sebou

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 17.02.21 04:52

karma
107.00

Tak to je teda zmena!

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 17.02.21 22:56

karma
109.00

Tak to jej teda tlieskam,vyzerá super.

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 15.03.21 20:44

AK
karma
100.00

dobré schudnutie

  • 0
Odpovedať

Anton Marek 18.03.21 21:48

karma
127.00

tlak hollywoodu je veľký.

  • 0
Odpovedať

Margaret Zimova 26.05.21 13:48

karma
106.00

Klobúk dole .... je krajšia a istotne aj zdravšia.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní