Ako si udobriť nahnevaného chlapa ???

Ako si udobriť nahnevaného chlapa ???
  • 26.02.2017
  • Ján Hamrák

Konflikty patria k partnerskému životu podobne ako aj tie krajšie chvíľky. A hádky sem tam prichádzajú aj v tých najlepších vzťahoch. Sem tam sú na vine obaja, sem tam je na vine muž, a sem tam aj žena.

No a čo v takom prípade keď ste na vine vy a váš chlap je oprávnene naštvaný? A nedajbože sa k tomu všetkému ešte aj oduje? Najlepšie by asi bolo sa s ním udobriť. A ako na to? Skúsim vám poradiť čo najlepšie na chlapov zaberá, a tentokrát to bude z pohľadu chlapa.

Niekedy stačí na udobrenie iba trpezlivosť. Chlap sa naštve, vybuchne ako sopka a vychrlí zo seba všetok hnev. A potom sa sám od seba upokojí. Pokiaľ svojho chlapa dobre poznáte tak táto metóda (nechať problém tak povediac trošku vyhniť) môže pomôcť. Ráno múdrejšie večera vraví sa, a je to naozaj pravda. Ale čo v prípade ak je vaša mužská polovička nielen nahnevaná, ale k tomu aj tvrdohlavá?

Odporúčame prečítať: Bolesť chrbta: Nedajte jej šancu!

Ako si udobriť nahnevaného chlapa

Zdroj: Shutterstock®

V takom prípade existuje viacero možností ako na neho rafinovane ísť. Na mnohých chlapov perfektne zaberá aj také banalita ako je obyčajné ospravedlnenie. Kto by to len povedal však? Ale snáď každá normálna žena (a verím tomu že aj chlap) si dokáže priznať ak chybuje. Na tom by nemalo byť nič nezvyčajné.

Odporúčame prečítať: Physalis alebo machovka peruánska - dekoračná, ale i zdravá

Ako si udobriť nahnevaného chlapa

Zdroj: Shutterstock®

Na nahnevaného chlapa skvele zaberá aj nejaké dobré jedlo. Láska predsa ide cez žalúdok. Dobre najedený chlap je spokojný chlap. Nejaká dobrá večera ho určite poteší, a možno aj prekvapí. Ak svojho muža poznáte tak mu navarte niečo podľa jeho gusta, a snáď bude doma zase pokoj a mier.

Odporúčame prečítať: Ako si nájsť čas pre seba?

Ako si udobriť nahnevaného chlapa

Zdroj: Shutterstock®

Alebo môžete urobiť svojmu drahému romantický večer. No pozor, romantický večer podľa chlapa. Teda žiadne sviečky a zamilovaný film. To je romantika skôr podľa žien. Chlap asi viac ocení partiu kamarátov, pivo, a nejaký dobrý hokej či futbal v telke. To je romantika podľa väčšiny chlapov aj keď to znie dosť tuctovo. No čo už, sme akí sme...

Odporúčame prečítať: Goa: India akú by ste nečakali

Ako si udobriť nahnevaného chlapa

Zdroj: Shutterstock®

A ak nezaberá nič z toho čo som napísal vyššie, tak vám ostáva to posledné, no zároveň to najosvedčenejšie. A to je sex. Je to také klišé, že je to až smiešne. No paradoxne podľa väčšiny výskumov na túto tému je práve sex metódou, ktorá pri uzmierovaní funguje najlepšie.

A ako si udobrujete nahnevaného chlapa vy?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Mária Maxianová 26.02.17 18:48

MM
karma
100.00

každá rada drahá, na každého zaberá niečo iné, hlavne treba nechať vychladnúť emócie

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 26.02.17 20:17

SK
karma
114.00

po rokoch manželstva sme sa už obaja naučili, čo a ako riešiť, čo na nás oboch platí, treba si veci vydiskutovať, jedno však viem, že hádky určite nerobia ani jednému z nás dobre, preto sa konfliktom a hádkam snažíme radšej vyhnúť

  • 0
Odpovedať

Martina Begalova 27.02.17 16:36

MB
karma
108.00

je to individualne ale kazda zena vie ako na toho svojho :)

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 27.02.17 18:11

PV
karma
113.00

Ten môj je tvrdohlavý baran. Ale ja som niekedy tiež - kozorožec.. ;-) Ked sa pohádame, tak za nejakú hodinku ,bud jeden alebo druhý sa ospravedlní.. A potom je O.K. Ja to riešim aj chutným jedlom ,ale niekedy je taký urazený, že ho odmieta.. Ale raz na neho príde hlad , a už je dobre.. xi.

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 14.03.17 12:59

SK
karma
86.00

hihiihihiih... každá žena vie a pozná toho svojh doma... každý chlap je iný..

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 26.05.20 06:54

KS
karma
133.00

Stačí keď sa k nemu pritúlim a hneď už je dobre :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní