Gwyneth Paltrow a tajomstvo intímneho zdravia: Čo sa za ním ukrýva?

Gwyneth Paltrow a tajomstvo intímneho zdravia: Čo sa za ním ukrýva?

Všetky celebrity môžeme považovať za tzv. influencerov, ktorí udávajú trendy a zásady zdravého životného štýlu či propagujú rôzne diéty a množstvo ďalších vecí, ktoré sa postupne dostávajú aj k nám a tu sa udomácňujú.

Tentokrát, po naparovaní intímnych partií, ktoré si robia ženy po celom svete (áno, aj nám to príde divné, no robí sa to), herečka Gwyneth Paltrow prišla s novým, avšak nesmierne podivným spôsobom, ako si zlepšiť sexuálny život a celkové zdravie.

Herečka patrí medzi vyznávačky alternatívneho životného štýlu, preto ak sa pýtate, čo sa ukrýva za jej intímnym zdravím, tak asi nebudete práve veľmi nadšené, pretože nejde o žiadne bylinky ani nič podobné. Totižto, herečka používa vaginálne vajíčka z polodrahokamov, ktoré dokonca aj vyrába!

Pozri aj: Naparovanie intímnych partií je nebezpečnejšie, než si myslíš! Prečo?

Crystallize your intentions #crystalmagic

Príspevok, ktorý zdieľa S U N T R I B E (@suntribewellness),

Vajíčko z polodrahokamov ako tajomstvo zdravia?!

Aj vy ste sa práve po tomto zistení zháčili a povedali si, že vajíčko vo vagíne nemôže prispieť k zlepšeniu zdravia? Tak potom by ste mali vedieť, že herečka Gwyneth Paltrow sa inšpirovala v kruhoch čínskych panovníčok, ktoré tento spôsob „uzdravovania“ využívali.

V podstate ide o drahý kameň (jaspis, ruženín,...), ktorý je vyleštený do tvaru vajíčka. Samozrejme, aby sme boli presné, tak sú dostupné rôzne veľkosti vajíčok pre rôzne vagíny.

Herečka uvádza, že vajíčko by sa malo do vagíny vkladať počas noci (alebo počas celého dňa) a výsledkom majú byť pevnejšie svaly panvového dna a tým, v konečnom dôsledku, aj lepší sexuálny život, zlepšenie hormonálnej rovnováhy a posilnenie ženskej energie.

Vajíčko však samo o sebe vaše svaly neposilní! Preto by sa s ním mali vykonávať cviky. Aké? No to už necháme na vašej fantázii...

Je to ten správny spôsob na posilnenie zdravia?

Predpokladáme, že aj vás zaujíma, či ide o neškodnú zábavku, ktorú Gwyneth propaguje alebo je spojená s istým rizikom.

Ako uvádzajú gynekológovia, používanie vajíčka nesie so sebou zdravotné riziká, o ktorých sa len málokde hovorí. Nech už do pošvy zavediete akokoľvek vyleštený a vydezinfikovaný kameň, na jeho povrchu sa nachádzajú mikroskopické póry, v ktorých sa usádzajú baktérie. Tie sa počas celej noci, čo je vajíčko zavedené v pošve, môžu premnožiť a spôsobiť tak vaginálne problémy či dokonca syndróm toxického šoku. Predsa len ide o cudzie teleso, ktoré pôsobí podobne ako tampón, ktorý pri dlhšom nevymenení môže byť životu nebezpečný.

My sme si už názor na vaginálne vajíčka urobili a čo vy? Odhodlali by ste sa na ich použitie a nosenie počas celého dňa?

- Anketa

NECHALI BY STE SA NAHOVORIŤ NA ZAVEDENIE VAJÍČKA Z POLODRAHOKAMU DO VAGÍNY?

Odpovedalo 15 ľudí  

Som za každú srandu, takže určite áno
13%
Určite nie, je to totálna hlúposť
60%
Znie to zaujímavo, ale skôr nie ako áno
13%
Pre manželské hrátky áno, no na celú noc určite nie
13%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 03.09.18 04:59

ĽŠ
karma
100.00

Podivný spôsob, no v dnešnej dobe sa už ani nečudujem...

  • 3
Odpovedať

Zuzana Szocsova 03.12.18 09:50

ZS
karma
100.00

no neviem neviem ci by ma na toto niekto nahovoril

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní