Zimná bunda pre snehuliakov: Ak si vyberieš správne, tak ťa príjemne zahreje

Zimná bunda pre snehuliakov: Ak si vyberieš správne, tak ťa príjemne zahreje

Zdá sa, že zima zaúradovala na celom Slovensku, a tak sa v mnohých kútoch deti tešia z poriadnej nádielky snehu. No my sa určite netešíme z mínusových teplôt, ktoré nás prinútili vytiahnuť zo šatníka tú najteplejšiu zimnú bundu, akú máme. Síce v nej vyzeráme ako snehuliak, nám to nevadí, pretože je teplá. Avšak výber správnej zimnej bundy nie je vôbec jednoduchý a svoju voľbu by ste mali zvážiť (teda v prípade, ak ste správnu zimnú bundu ešte nenašli). Po správnosti by mala každá bunda s prívlastkom „zimná“ hriať po celú zimu a zároveň by vás mala ochrániť pred návalom snehu, pred dažďom i pred vetrom. Navyše by ste sa v nej mali cítiť príjemne.

Pri výbere zimnej bundy je potrebné vsadiť na kvalitu. Zväčša ide o investíciu do oblečenia, ktoré by nám malo vydržať viacero sezón. A keďže sme ženy a nedáme dopustiť ani na estetickú stránku, tak pri výbere by sme mali prihliadať aj na jej strih, farbu i materiál.

Odporúčame: Biely sveter v šatníku: Na zimu must-have kúsok, ktorý sa dá ľahko kombinovať

tip na zimný outfit

Zdroj: Shutterstock®

Zimná bunda v obľúbenej nude farbe

Nude, teda jednoduché nevýrazné farby sú už nejakú dobu trendom, ktorý nemá konkurenciu. Aj keď jeden čas boli v móde farebné bundy, jednoduchosť, minimalizmus a nevýraznosť sa opäť vrátili na scénu. A možno sa budeme opakovať, ale trendom je aj vrstvenie oblečenia a rovnako tak aj kombinácia outfitu tón v tóne. A že sa to dá docieliť aj pri zostavovaní zimného outfitu, vás presvedčí móda koláž vyššie. Zimná bunda s kožušinkou v kapucni je celkom príjemne skombinovaná s nohavicami v rovnakej farbe a rolákom, respektíve svetrom so stojačikom v olivovej farbe.

Pri zimnej prechádzke v prírode netreba zabúdať ani na teplú pokrývku hlavy i teplé rukavice, vďaka ktorým si užijete možno aj nejakú tu guľovačku bez toho, aby vám odmrzli ruky. Obliekli by ste si takúto bundu a skombinovali ju podobne, ako to je v koláži?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Ľubica Šťastná 16.01.21 07:36

ĽŠ
karma
100.00

Veľmi dobré rady!

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 20.01.21 10:10

KK
karma
111.00

pekná kombinácia farieb

  • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 21.01.21 19:14

karma
113.00

moc se mi líbí

  • 0
Odpovedať

Ľudmila Sedlická 03.02.21 10:44

ĽS
karma
105.00

Pekné príjemné farby, hodiace sa na zimu.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 06.02.21 22:51

ĽU
karma
100.00

pekný štyl

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 13.02.21 17:19

JK
karma
100.00

Hneď by som brala do svojho šatníka

  • 0
Odpovedať

Renáta Mularčíková 21.03.21 04:24

RM
karma
100.00

pekná kombinácia farieb

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní