Registrácia Prihlásenie

Starbucks Žilina: Prvá kaviareň na Slovensku mimo hlavného mesta


Starbucks rozširuje počet svojich kaviarní na Slovensku na šesť. Vo štvrtok, 15. augusta, otvoril prvú kaviareň v Žiline, ktorá sa tak stala druhým mestom v rámci Slovenska, v ktorom môžete navštíviť obľúbenú sieť kaviarní. Prevádzka s rozlohou 102 m2 ponúka 40 miest na sedenie a nachádza na prízemí v žilinskom nákupnom centre Aupark. Prevádzkovateľom kaviarní Starbucks na Slovensku je spoločnosť AmRest Coffee.

Príchod do nového regiónu je pre nás vždy veľkým krokom. Tešíme sa, že budeme môcť sprostredkovať jedinečný kávový zážitok Starbucks aj zákazníkom v Žiline, ktorí na otvorenie našej kaviarne netrpezlivo čakali,“ hovorí Lukáš Porazil, regionálny prevádzkový riaditeľ Starbucks pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko.

Kaviarni vo forme priestorového ostrova dominuje kovová konštrukcia s kovovými tieniacimi panelmi. Tie sú výnimočné vyrezávaným dekorom s prírodnými motívmi a dodávajú čiastočný pocit oddelenia od rušného priestoru nákupného centra. Celkovo je priestor ladený do teplých, prírodných tónov s antracitovým akcentom. V starostlivo premyslenom koncepte tak prevažuje svetlé drevo a tmavé prvky, ktoré sú pro štýl kaviarní Starbucks typické.

Odporúčame: Priprav si doma originálne letné kávové nápoje pomocou french pressu

Starbucks v Žiline

Zdroj: Starbucks

Starbucks v Auparku v Žiline

Okrem širokej ponuky nápojov, sendvičov a dezertov si zákazníci v novej kaviarni môžu vychutnať aj sezónne menu a taktiež si kúpiť zrnkovú kávu, obľúbené kávové kapsuly, hrnčeky, tumblery či príslušenstvo na prípravu kávy v pohodlí domova. V kaviarni sú pre zákazníkov v rámci miest na sedenie štandardne dostupné aj elektrické zásuvky a Wi-Fi pripojenie zdarma.

Zákazníci, ktorí nemajú čas, aby si svoj nápoj vychutnali v príjemnej atmosfére kaviarne, si ho môžu nechať pripraviť na cestu so sebou. Baristi im ho v tomto prípade radi pripravia aj do vlastného hrnčeka alebo tumblera. Pomôžu tak nielen prírode, ale navyše získajú zľavu 0,30€ na svoj obľúbený nápoj.

- Galéria
1 z 7

Zdroj: Starbucks


Návrat hore
Autor článku

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Beatrix Zaťková: Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more
Voľný čas

Beatrix Zaťková: Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more

  • 30
  • 0
  • 28.05.2019
Chystáš sa s deťmi na kúpalisko? Pozri, ako odhaliť nebezpečný bazén
Zdravie

Chystáš sa s deťmi na kúpalisko? Pozri, ako odhaliť nebezpečný bazén

  • 52
  • 0
  • 04.08.2019
Uhorková voda: 7 dôvodov, prečo ju zaradiť do pitného režimu
Zdravie

Uhorková voda: 7 dôvodov, prečo ju zaradiť do pitného režimu

  • 33
  • 10
  • 13.07.2019
TOPlist