Ako oznámiť zásnuby rodine a známym: Inšpiruj sa týmito nápadmi!

Ako oznámiť zásnuby rodine a známym: Inšpiruj sa týmito nápadmi!
  • 11.04.2019
  • Mika Polohová a Zuzana Kmecová

Po tom, ako vám partner na prst navlečie zásnubný prsteň, je načase podeliť sa s touto správou s rodinou a priateľmi, prípadne ju oznámiť na sociálnej sieti. Ako oznámiť zasnúbenie tak, aby ste vašich blízkych pobavili a zároveň oznámili svoju radostnú novinu? Vyberať si môžete z celkom jednoduchých až po skutočne zaujímavé a kreatívne fotografie. Možno vás inšpirujú oznámenia, ktoré sme pre vás našli.

Inšpiruj sa: Svadobná etiketa: Poznáš a ovládaš všetky jej pravidlá?

fotenie oznamko

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Ako to oznámiť?

Svoje zásnuby môžete svetu oznámiť aj bez toho, aby ste mali vybratý dátum svadby. Potom si môžete dohodnúť predsvadobné fotenie, na ktoré si môžete vymyslieť rekvizity, kde dátum svadby odhalíte. Ak presný dátum nemáte, stačí oznámiť, že ste sa zasnúbili. V oznámení môžete použiť aj nejakú všeobecnú frázu, ako napríklad: Berieme sa v lete. Prípadne môžete využiť aj: Toto bude svadba roka 2020 a pod.

Zaujme ťa: 7 základných povinností družičky počas svadobného dňa: Čaká ťa to?

fotenie oznamko dátum

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Rande fotenie

Tieto fotografie vám poslúžia ako materiál na svadobné pozvánky, môžete si ich nechať vystaviť pred svadobnú miestnosť k zasadaciemu poriadku ako privítanie pre hostí alebo ich zakomponovať do celkovej výzdoby. Vytvoriť z nich môžete číslovky na stoly a, samozrejme, nezabudnite ani na poďakovanie po svadbe. Stačí, ak sa odfotíte s tabuľou s nápisom „Ďakujeme“. Prípadne to urobte len „akože“. Šikovný fotograf vám potom v grafickom programe vytvorí plochu, do ktorej môžete vpísať svoje poďakovanie pre svadobných hostí.

fotenie oznamko dátum

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Fotenie s domácim miláčikom a deťmi

Detičky sú fantasticky fotogenické a môžete ich veľmi ľahko pri fotení zamestnať. Môžu niesť rôzne transparenty či nápisy. Takéto rodinné fotky majú celkom inú atmosféru a zaznamenávajú moment, kedy sa stávate znovu novou rodinou. Hoci len na papieri. Ak máte spoločného psíka alebo iné zvieratko, celkom iste ho na fotenie vezmite. Dodá vašim fotografiám osobnejší charakter. Váš domáci miláčik patrí jednoducho k vám, rovnako ako vaše detičky.

fotenie oznamko dieťa

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

fotenie oznamko pes

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Spoločné záujmy

Ak radi stúpate na vrcholky hôr, určite máte doma fotografiu, na ktorú ste extra pyšní. Možno chodíte radi na ryby, tak prečo si nevyrobiť vtipnú fotku, kde jeden druhého chytáte na udicu? Alebo si na fotenie vezmite lopty, činky, kufre, maliarske potreby... Jednoducho hocičo, čo vás dvoch vystihuje.

Odporúčame: Fotky neviest pred a po: Ich premeny v deň D ti vyrazia dych!

fotenie oznamko šport

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: pinterest.com

Obdobie tesne po zásnubách je jedným z najkrajších vo vašom spoločnom živote. Nezabudnite si ho užívať plnými dúškami. Kým príde plánovanie a výber priestoru na svadbu, kým si začnete lámať hlavu nad zasadacím poriadok a kým sa ponoríte do ďalších rozhodnutí, na chvíľku jednoducho len buďte snúbencom a snúbenicou. Príjemné oznamovanie!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 11.04.19 07:41

ĽŠ
karma
100.00

Inšpirujúce nápady!

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 11.04.19 09:10

MC
karma
109.00

Pekné nápady...

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 11.04.19 10:28

PV
karma
113.00

Skvelé tipy. Nechám sa inšpirovať ;-)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 11.04.19 19:50

MM
karma
100.00

páčia sa mi tieto nápady, sú kreatívne a originálne

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 22.09.21 14:51

KS
karma
133.00

Je to milé, škoda že som o niečom takom skôr nevedela, my sme takéto extra nič nemali :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní