Páni, zabudnite na klasiku: V móde sú netradičné snubné prstene

Páni, zabudnite na klasiku: V móde sú netradičné snubné prstene

So svadbami sa v súčasnosti roztrhlo vrece. A čo predchádza svadbe, sú zásnuby, kedy si muž pokľakne pred svojou vyvolenou na koleno a žiada ju o ruku. Ako je to aj pri svadbách, čoraz častejšie sa opúšťajú klasické tradície a prechádza sa na akýsi voľnejší "mód".

Podobne je to aj so zásnubami, ktoré sa už nedržia toľkých tradícií ako v minulosti. Muž si však musí absolvovať rozhovor s otcom budúcej nevesty, no a potom výber zásnubného prsteňa, čo vôbec nie je jednoduché. Sme tu na to, aby sme vám pomohli, milí páni, pretože v móde sú netradičné snubné prstene. Inšpirujte sa!

Pozri aj: Ako si vybrať správne svadobné topánky? Drž sa týchto rád

zásnuby

Zdroj: Shutterstock®

Návrat avantgardy

Môžeme povedať, že pod netradičné snubné prstene spadajú tie, ktoré sa namiesto klasického bieleho kameňa pýšia kameňom farebným. Nedá sa konštatovať, že by išlo o úplne nový módny trend, skôr návrat avantgardných čias, kedy boli kamene rôznych farieb na prsteňoch celkom bežné.

aký snubný prsteň vybrať

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Ako sa teda dostali farebné kamene opäť medzi to, čo sa nosí? Túto zásluhu môžeme pripísať mnohým celebritám, ktoré sa pýšia práve farebným skvostom na ruke, nie „nudnou“ klasikou. Azda najznámejším zásnubným prsteňom je ten, ktorý skrášľuje ruku vojvodkyne Kate Middleton, ale krásny zelený snubák má na ruke aj herečka Halle Barry či Penelope Cruz. A takto by sme mohli pokračovať donekonečna...

Zaujme ťa: Prečo pestovať aloe vera? Takto ho využiješ pre zdravie i krásu!

snubné prstene celebrít

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Ako vybrať farbu prsteňa?

Ak ste sa rozhodli ísť do toho a požiadať svoju partnerku s netradičným prsteňom, potom treba zvážiť niekoľko vecí. Napríklad, aký je partnerka typ. Ak miluje módu, nebojí sa kontroverzie a toho, že sa za ňou ľudia obracajú na ulici, potom je výrazný typ a môžete jej dať napríklad aj čierny zásnubný prsteň. Skvelou alternatívou je aj safírový, emeraldový či rubínový.

Odporúčame: Afrodiziakum: Nakopni svoj sexuálny apetít týmito potravinami!

čierny snubný prsteň

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Potom existujú dámy, ktoré nepotrebujú vytŕčať z radu až tak veľmi, no napriek tomu by v ňom nerady zostali stáť. Dobrou alternatívou je prstienok s jemným kamienkom. Ani nie bielym, ale ani nie príliš výrazným. Napríklad jemná zelenkavá, ružová, nude farba, alebo iná, no nie príliš sýta.

červený snubný prsteň

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.pinterest.com

Akoukoľvek cestou sa vyberiete, pamätajte si, že je to váš deň a čokoľvek zvolíte, vaša partnerka bude šťastím bez seba. V prípade, že sa naozaj do jej vkusu netrafíte, určite sa dá prstienok aj vymeniť za nejaký vhodnejší. Veľa šťastia!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Lenka Meravá 05.03.18 09:24

LM
karma
82.00

Neskutocne krasne

  • 0
Odpovedať

Katarína Kusá 05.03.18 10:23

KK
karma
90.00

prstene sú pekné, ale snubný sa nosí (alebo by sa mal nosiť) celý život tak by nemal podliehať módnym trendom lebo potom už nejde o snubný prsteň

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 06.03.18 15:57

MD
karma
132.00

Je to na celý život, preto by mal byť veľmi krásny...mne sa páčia klasické s bielym očkom.

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 06.03.18 20:02

ĽŠ
karma
100.00

Nádhera!

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.03.18 15:09

JK
karma
100.00

Som za klasiku biele očko

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 01.04.18 20:11

PV
karma
113.00

Nádherné prstienky. Ten prvý modrý a druhý zelený je najkrajší.. Ale páči sa mi aj ten ,čo má Halle Barry .. ;-) Milujem modrú , a hodil by sa mi k očiam ..

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 22.09.21 13:16

KS
karma
133.00

Môj manžel bol verný klasike čo je aj dobré :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní