VIDEOTEST: Rozjasňujúce ampulky na redukciu pigmentových škvŕn od ENVY Therapy®

VIDEOTEST: Rozjasňujúce ampulky na redukciu pigmentových škvŕn od ENVY Therapy®

Rozličné druhy hyperpigmentácií a pigmentových škvŕn sú častým kozmetickým problémom, s ktorým dlhodobo bojuje nemalé percento žien. Príčiny týchto nedokonalostí na pleti bývajú rôzne. Tou najhlavnejšou príčinou je práve vplyv a pôsobenie slnečného žiarenia. Niekedy však k rozvoju pigmentových škvŕn môžu prispievať aj hormonálne faktory či dokonca zvyšujúci sa vek. Medzi rozličné hyperpigmentácie radíme aj pozápalové škvrny či škvrny po poraneniach kože. Hlavným cieľom pri liečbe tohto kozmetického kožného problému je najmä presvetlenie pokožky a zjednotenie jej farebného tónu. 

V boji proti hyperpigmentáciám bývajú účinné a nápomocné nielen profesionálne ošetrenia u odborníkov, ale veľký význam má práve aj domáca starostlivosť a ošetrovanie pleti vhodnými kozmetickými prípravkami. Na elimináciu nevzhľadných hyperpigmentácií sú určené aj rozjasňujúce ampulky Intensive Brightening Ampoules od ENVY Therapy®. V dnešnom videu sa pozrieme na to, aké účinky majú tento ampulky, aké aktívne látky obsahujú, aj ako ich správne používať. Kolegyňa Ingrid vám tiež zhrnie výsledky svojho testovania. Osvedčil sa produkt v praxi?

Pozri aj: VIDEOTEST: Nočné náplaste pre problematickú pleť ENVY Therapy®

Čo ampulky obsahujú?

Intensive Brightening Ampoules od ENVY Therapy® predstavujú intenzívnu 7-dňovú kúru s efektom laserového peelingu. Vďaka silnej koncentrácii mnohých účinných látok napomáhajú tieto ampulky zjednocovať farebný tón pleti, rozjasniť pokožku a postupne redukovať pigmentové škvrny. A ktoré látky v ampulách nájdeme? V ich zložení sa ukrýva arbutin, ktorý slúži priamo na bielenie hyperpigmentovanej kože. Obsiahnutá kyselina azelaová, ktorá je tiež prirodzenou súčasťou pleti, napomáha oživiť tón pleti a zlepšuje rovnomernú štruktúru pokožky. Askorbát sodný pôsobí ako antioxidant a chráni bunky pred oxidačným poškodením. Okrem toho ampulky obsahujú aj vitamín B3, ktorý celkovo podporuje zdravie pokožky, zlepšuje hojenie rán a znižuje tvorbu zápalov v koži.

Ďalšou zložkou je aj kyselina hyalurónová, ktorá má jedinečnú vlastnosť viazať vodu, vďaka čomu podporuje hydratáciu pleti. Táto kyselina pleti dodáva jasnosť, pevnosť a spomaľuje proces jej starnutia. Ampulky je pritom možné aplikovať pomocou priloženého aplikátora, no rovnako je možné ich účinok podporiť použitím mezoterapeutického nástroja s titánovými ihličkami, ktorý zvyšuje prienik účinných látok zo sterilných ampúl do pokožky. Vo videu vyššie sa už o týchto ampulkách, o ich zložení aj spôsoboch používania, dozviete viac. Želáme príjemné sledovanie!

Ďalšie informácie o rozjasňujúcich ampulách Intensive Brightening Ampoules od ENVY Therapy® nájdete aj na www.envytherapy.com/sk.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

Ľubica Šťastná 10.02.21 07:20

ĽŠ
karma
100.00

Skvelé vídeo, ďakujem!

 • 1
Odpovedať

Katarína Konečná 10.02.21 09:47

KK
karma
109.00

Zaujímavý článok a super video. Ďakujem za dobré rady, lebo aj ja už bojujem s pigmentovými škvrnami.

 • 1
Odpovedať

Veronika Kupcová 10.02.21 12:28

VK
karma
105.00

ja mám pigmentové škvrny hlavne nad hornou perou...pokukujem po niečom takomto takže za mňa super video

 • 1
Odpovedať

Lucia Šeptáková 10.02.21 16:46

karma
107.00

Tak to sa určite oplatí vyskúšať..

 • 1
Odpovedať

Lucia Šeptáková 10.02.21 16:48

karma
107.00

Tak to sa určite oplatí vyskúšať..

 • 1
Odpovedať

Elena Švachová 10.02.21 21:58

karma
109.00

Pigmentové škvrny zatiaľ nemám,ale možno raz...

 • 1
Odpovedať

Žofia Mažáriová 11.02.21 18:22

ŽM
karma
115.00

Našťastie žiadne škvrny nemám

 • 1
Odpovedať

Jana Čipková 11.02.21 22:26

karma
106.00

Výborné video a poučný článok o pigmentových škvrnách.

 • 1
Odpovedať

Kristína Sekeráková 28.02.21 13:42

KS
karma
133.00

Dobré vedieť do budúcna, že sú na trhu aj takéto prípravky :-)

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 21.04.21 20:54

JK
karma
100.00

Našťastie pigmentové škvrny nemám no rada som si video pozrela

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 26.07.23 14:04

MR
karma
-1.00

ampulky to je moje

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní