Registrácia Prihlásenie

Acqua di Parma PODPISY Slnka - UMENIE PARFUMU, SVETLA A OBJAVOV


Prestížna talianska značka Acqua di Parma a lokálny producent jedných z najoceňovanejších a najluxusnejších vôní sveta uvádza jedinečnú umeleckú kolekciu vôní — Signatures of Sun. Ide o kolekciu nádherných unisexových vôní, ktorá vznikla v spolupráci s celosvetovo uznávaným talianskym fotografom a umelcom – MAURIZIOM GALIMBERTIM.

Acqua di Parma už vyše storočie vytvára jedinečné vône a parfumy, ktoré vibrujú emóciami a rozprávajú jedinečné a prekvapujúce príbehy. Podpisy Slnka sú najvyšším vyjadrením nášho parfumového umenia, umenia, ktoré premieňa svetlo a objav na výrazné tóny. „Maurizio Galimberti je umeleckým okom a zároveň dokonalým tlmočníkom umeleckej fotografie určenej pre túto novú kolekciu. Okamžite nás získal svojou spontánnosťou a vhľadom, ktoré sú preložené do nekonvenčného, ​​intenzívneho a autentického jazyka. Keď sa pozriete na vizuálne mozaiky Maurizia Galimbertiho, získate pocit oslnivého objavu, ktorý je zapuzdrený v každom podpise vône Slnka,“ hovorí Laura Burdese, prezidentka a generálna riaditeľka spoločnosti Acqua di Parma.

Odporúčame: Aké sú účinky koenzýmu Q10? Je to pre nás nevyhnutý životabudič?

unisex vôna ACQUA DI PARMA

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňa Acqua di Parma Sandalo – Signatures of Sun

Acqua di Parma vytvára žiarivú a zároveň intenzívnu pánsku vôňu s podpisom Slnka. Sled harmonických kontrastov začína jasnou priehľadnosťou citrusových plodov. Colonia sa stala nadčasovou klasikou vďaka zlatým plodom, ako je bergamot, citrón či pomaranč, ktoré vydávajú svoje čerstvé a rafinované vône. Zmyselné otvorenie vône sa časom spája s aromatickým srdcom kardamónu a levandule. Bezchybná predohra k nečakanej elegancii, kde je vzácnosť krémových a aromatických tónov indického santalového dreva vylepšená o teplé akcenty fazule tonka a jantáru. 

ACQUA DI PARMA Yuzu

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňa Acqua di Parma OSMANTHUS (kvet šťastia) – Signatures of Sun

Veľmi malý, ale ohromne voňavý kvet. Malé korunky osmathusu majú veľkosť menšiu ako centimeter a kvitnú jeden deň v bujných lesoch juhovýchodnej Ázie. V tejto krátkej chvíli strieborné, biele až oranžovo-červené okvetné lístky vydávajú veľmi silný opojný parfum. V Číne sa osmanthus nazýva „kvetom šťastia“ a nevesta ho dáva novej rodine ako prianie k prosperite. Podľa starodávnej východnej legendy sa semená tohto vždyzeleného kríka hodili na zem z lunárneho raja na želanie boha, ktorý sa rozhodol priniesť ľuďom pohodu a harmóniu. 

citrusová unisex vôňa

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

OLFACTORY PYRAMID

Acqua di Parma destiluje najčistejšiu a najcennejšiu podstatu osmantu a vytvára tak vôňu, ktorá prináša novú žiarivú eleganciu. Čerstvé a šumivé vône zelenej mandarínky s jemnými tónmi neroli tvoria hlavu vône. Už na začiatku srdca tohto parfumu môžete zacítiť teplú a zmyselnú vôňu osmantu, ktorá sa potom spája so zmyselnosťou pivonky a ambry. Nakoniec sa osmanthus objaví so všetkou svojou silou v spodnej časti vône, ktorá je obohatená o arómu pačuli. 


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 29.11.19 05:05

ĽŠ
karma
113.00

Zaujímavá vôňa!

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Prečo jesť listovú zeleninu? Nepodceňuj jej účinky – nevypláca sa to!
Zdravie

Prečo jesť listovú zeleninu? Nepodceňuj jej účinky – nevypláca sa to!

  • 57
  • 2
  • 11.11.2019
3 voňavé tipy na najobľúbenejšie vianočné darčeky: Vyhni sa predvianočnému stresu!
Inšpirácie

3 voňavé tipy na najobľúbenejšie vianočné darčeky: Vyhni sa predvianočnému stresu!

  • 86
  • 3
  • 14.12.2019
Načo je dobrá škorica? Jej liečebné účinky sú neobyčajné!
Zdravie

Načo je dobrá škorica? Jej liečebné účinky sú neobyčajné!

  • 93
  • 12
  • 22.12.2019
TOPlist