Registrácia Prihlásenie

Ako mužom doplniť energiu? Vyskúšaj niečo overené!


Hádate sa doma s partnerom, ktorého nič nebaví, je bez nálady a energie a ani v intímnom živote to nie je medzi vami ideálne? Za tento stav môže byť zodpovedných viacero faktorov, no len máloktorý z nich sa nezlepší vplyvom čerstvého vzduchu a prírody.

Na vine bude možno testosterón

Strata energie a neustála mrzutosť sú jedny z najčastejších symptómov zníženej hladiny testosterónu v tele. K nim sa môže pridať aj strata libida či znížená sexuálna aktivita. K ďalším príznakom patrí zhoršovanie pamäti, spavosť, nadmerné potenie alebo suchosť kože. Navyše sa môže prejavovať aj navonok. Nízka hladina testosterónu môže spôsobovať vypadávanie vlasov, stratu svalovej hmoty či priberanie. „Hladina testosterónu tiež ovplyvňuje mužskú agresivitu, priebojnosť, koncentráciu alebo aj optimistické myslenie,“ dodáva výživová špecialistka Janka Trebulová.

Vek je častokrát jednou z hlavných príčin úbytku testosterónu. Takmer jedna tretina mužov po päťdesiatke začína pociťovať príznaky znižovania hladiny testosterónu v tele. Tento problém však môže postihovať aj mladších mužov, častokrát už po tridsiatom roku života. K zhoršeniu situácie tiež môže prispievať sedavý životný štýl, nezdravá strava, či stres. Práve tieto externé faktory môže pomôcť odbúravať turistika či prechádzky v prírode.

Odporúčame: Viete, ako správne spávať? Takto si zlepšíte kvalitu spánku

ProMan Plus

Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals

Príroda je dobrý všeliek

Pravidelný pobyt v prírode prináša ľudskému organizmu nespočetné množstvo benefitov. Najvýraznejším je prísun vitamínu D, ktorý sa zíde hlavne v nadchádzajúcich zimných mesiacoch. Ten podporuje zdravé fungovanie imunitného a nervového systému a napomáha aj tvorbe testosterónu.

Pobyt v prírode tiež preukázateľne znižuje stres, ktorý negatívne vplýva na zdravú tvorbu testosterónu v tele. Ďalšou veľkou výhodou vychádzok do prírody je pohyb. Šport pomáha vám aj vášmu partnerovi cítiť sa šťastnejšie, zhodiť nadbytočné kilá a spevňuje aj svaly a kosti.

Šport tiež priamo podporuje produkciu testosterónu v tele, aj keď len dočasne. Tento nárast môže trvať len niekoľko minút, ale aj celé hodiny. Ak chcete vášmu partnerovi dopomôcť k dlhodobému nárastu produkcie testosterónu, kúpte mu výživový doplnok, ktorý ju aktivuje. Kapsule ProMan Plus od Naturamed Pharmaceuticals v sebe ukrývajú kombináciu horčíka, ženšenu, zinku a ďalších prospešných látok na tvorbu testosterónu.

Mesačné balenie ProMan Plus teraz môžete vyskúšať celkom zadarmo, len za cenu poštovného a balného. Viac informácií o produkte získate na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na www.promanplus.sk.


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 27.10.19 07:17

ĽŠ
karma
103.00

Super, vďaka za článok!

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Borákový olej – čo všetko dokáže? Budeš sa čudovať!
Zdravie

Borákový olej – čo všetko dokáže? Budeš sa čudovať!

  • 52
  • 1
  • 15.09.2019
Ako komunikovať s manipulátorom? Takto sa nezamotáš do jeho sietí
Inšpirácie pre sebarozvoj

Ako komunikovať s manipulátorom? Takto sa nezamotáš do jeho sietí

  • 39
  • 3
  • 26.10.2019
Test Renault Kadjar: Pravá ruka každej mamičky na materskej
Auto

Test Renault Kadjar: Pravá ruka každej mamičky na materskej

  • 146
  • 0
  • 10.10.2019
TOPlist