Dovolenka podľa znamenia - Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna

Dovolenka podľa znamenia - Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna
 • 27.06.2017
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 4

Dovolenkový čas už máme pred dverami a pokiaľ ešte stále neviete, kde s kým a ako strávite tohtoročné leto, nechajte si poradiť aj hviezdami. Každý z nás túži po niečom inom, každý z nás má svoje vysnené destinácie, pretože sa všetci riadime svojím vlastným vnútorným pocitom. Niekedy sa však nevieme rozhodnúť a vtedy je možno dobré nechať sa viesť... Po čom podľa horoskopu túžime na dovolenke najviac?

BARAN POTREBUJE ADRENALÍN

Ohnivé znamenie Barana rozhodne neťahajte niekam, kde bude mať pocit, že ľudstvo zo sveta vymizlo. Baran si najlepšie energiu dobije na slnku, no potom keď už bude mať dostatok vylihovania na horúcom piesku, potrebuje sa vo vode nielen čľapkať, ale do nej aj skákať, potápať sa, jednoducho sa blázniť. A toto všetko kľudne stihne v rámci jedného dopoludnia. Po sýtom (a ideálne rýchlom) obede už chce opäť spoznávať svet vôkol seba. Vyraziť na turistiku, objaviť miestne poklady, priučiť sa niečomu novému, hlavne zažiť adrenalín a dobrodružstvo v jednom. Na luxus a all inclusive v jeho prípade zabudnite. Baranovi stačí spacák, stan a nebo posiate hviezdami.

Odporúčame prečítať: V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

Dovolenka podľa znamenia - po čom túži Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna?

Zdroj: Shutterstock®

BÝK TÚŽI SPOZNAŤ NOVÉ CHUTE

A z dovolenky si priniesť zaujímavé koreniny, potraviny i recepty. Býci na svojich dovolenkách milujú najmä pocit, keď si môžu sadnúť niekam na letnú terasu miestnej reštaurácie a ochutnať niečo, čo ešte nikdy nejedli. Kulinárske špeciality svojej dovolenkovej destinácie si dokážu vychutnávať aj niekoľko hodín. Tú maximálnu pohodu totiž nadovšetko milujú a nič ich viac nedobije dobrou náladou, ako príjemná spoločnosť pri pohári vínka a čerstvo pripravenej morskej rybe. Podľa horoskopu majú Býci ale ešte jednu dovolenkovú túžbu - miesto, ktoré bude pastvou pre jeho oči. Býci totiž milujú rôzne zákutia, kľukaté cestičky, tajuplné miesta, hradby, jednoducho rozprávku v realite.

BLÍŽENCI SA CHCÚ BAVIŤ

Vo svojej podstate je im jedno kde presne budú. Hlavne aby mali slnko, vodu a spoločnosť. Blíženci sa na svojej dovolenke chcú absolútne baviť. I keď cestujú ako pár, nebránia sa spoznať nových ľudí a stráviť v ich spoločnosti pár zábavných večerov. Počas nich chcú veľa tancovať, spievať, smiať sa. Jednoducho vypustiť všetky starosti. Blíženci sa nebránia ani dovolenke vo veľkom - s celou rodinou, partiou priateľov, mamou, susedou, aj všetkými deťmi. Čím viac ľudí, tým viac zábavy. To sa Blížencom doteraz potvrdilo snáď na každej dovolenke.
 

Odporúčame prečítať: Našiel sa elixír večnej mladosti - je ním Ašwaganda!

Dovolenka podľa znamenia - po čom túži Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna?

Zdroj: Shutterstock®

RAK CHCE ZAŽIŤ POHODU

Poviete si, že to predsa chceme od dovolenky všetci. Ale pohoda z pohľadu Raka je o niečom inom. Musí ísť (ako vždy keď ide o Raka) v prvom rade o emócie a duševný mier. To znamená, že na ideálnej dovolenke musia byť vylúčené všetky stresové faktory, od zlého počasia až po bývalého partnera. Rak potrebuje na dovolenke maximálne relaxovať, túži po pohodlnej posteli, množstve spánku, all inclusive ponuke, aby sa nemusel o nič starať. K tomu chce morský vzduch, slniečko a svoje vlastné miestečko na pláži. A hlavne vypnutý telefón. Po ňom túži zo všetkého najviac.

LEV SA OBZERÁ PO EXOTIKE

A hlavne netradičnej dovolenke. Čím neobvyklejšia bude destinácia, tým pre Leva lepšie. Miluje spoznávanie nových kultúr a pokojne za nimi precestuje aj polovicu sveta. Lev chce luxus minimálne v podobe zážitkov a kvôli nim je ochotný obetovať aj zo svojich nárokov, čo sa  pohodlia týka. Na dovolenku by sa mal rozhodne vybaviť dvoma druhmi "foťákov", jeden by mal byť vodeodolný, pevnou obuvou a batohom, v ktorom nebudú chýbať najnutnejšie veci na prežitie. Lev je totiž za poriadne dobrodružstvo. V tom najideálnejšom prípade by počas dovolenky chcel zažiť všetko NAJ, ktoré dovolenka len môže ponúknuť.
Dovolenka podľa znamenia - po čom túži Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna?

Zdroj: Shutterstock®

PANNA POTREBUJE KULTÚRU

Jasné, že by ju potešilo kúpanie v mori a vylihovanie na pláži v ktoromkoľvek kúte sveta, avšak pokiaľ si vypočíta, že je pre ňu tento rok takýto výlet nevýhodný, jej voľba bude jasná. Panna miluje letné festivaly plné hudby a umenia. Neváha zbaliť stan, batoh a karimatku, pre istotu gumáky, na nohy žabky a zábava sa môže začať. Čím viac koncertov a festivalov v lete navštívi, tým bude jej dušička viac plesať.

Odporúčame prečítať: Zabavme sa: Najhoršie rodinné fotky z dovoleniek


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Daniela Bieliková 29.06.17 19:02

DB
karma
117.00

Presne ma to vystihuje podľa môjho znamenia :-)

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 15.08.17 11:16

SK
karma
86.00

som baran a potrebujem adrenalín... presne takto si predstavujem užiť moju dovolenku....

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 23.02.18 22:58

JK
karma
100.00

Presne som lev len škoda že si takú dovolenku nemôžem dovolit

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 28.09.18 13:35

JK
karma
100.00

Som lev škoda len že o takej dovolenke môžem iba snívať mám rada poznávacie výlety

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní