Aké znamenie sa hodí k Rybám?

Aké znamenie sa hodí k Rybám?
 • 23.03.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Vodné znamenie Rýb patrí k tým najromantickejším v celom zverokruhu. Krehké Ryby sú plné fantázie, majú bohaté umelecké sklony a málokedy patria ku konfliktným typom. Napriek ich jemnej povahe, neokúzlia každého. Ryby totiž občas skĺznu z reality do svojho vlastného sveta a ak im okolie nedokáže porozumieť, máju tendencie utápať sa v sebaľútosti, či žiali. Keď sa im však podarí nájsť si toho vhodného partnera, vyžaruje z nich sila a mimoriadne pozitívna energia. Musia však loviť v tých správnych vodách.

Ryby – Baran

Oheň a voda. Odjakživa ich to k sebe spája, avšak v praxi sa nakoniec spojením vždy zničia. A takýto koniec má väčšinou aj vzťah týchto dvoch znamení. Na začiatku sa síce k sebe veľmi priťahujú, na záver sa však môžu až nenávidieť.

Ryby – Býk

Býk má síce rád fantazijný svet, avšak zasnenosť Rýb mu časom začne prekážať. Pokiaľ Ryby k tomu pridajú aj svoju náladovosť, praktický Býk obvykle z takéhoto spojenia skôr, či neskôr vycúva. Rybám ale povaha Býka vyhovuje, či vzťah prežije, má teda v rukách hlavne toto zemské znamenie.

Ryby – Blíženci

Na dlhú trať je vzťah týchto dvoch znamení len málokedy. Môžu byť z nich dobrí kolegovia, známi, avšak partneri väčšinou nie. Problém robí rozdiel v povahách. Kým Ryby bývajú precitlivené a niekedy aj melancholické, Blížencov toto správanie časom začne otravovať. Majú rady akčnosť a nie sentimentálne okamihy.

Ryby – Rak

Obe tieto vodné znamenia sú romantické a rodinne založené. Obe zväčša majú silný vzťah k umeniu. Rovnako tak však obe dokážu veľmi ľahko podľahnúť melanchólii, až depresii. Ak sa takíto partneri stretnú, veľmi ťažko dokážu zvládnuť praktickú stránku života. Vzťah by mohol prežiť ak Rak, alebo Ryba bude vedieť byť pre toho druhého dostatočne silnou oporou.

Aké znamenie sa hodí k Rybám

Zdroj: Shutterstock®

Ryby – Lev

Oheň a voda, presne to predstavujú tieto dve znamenia a presne tak sa k sebe aj správajú. Na jednej strane môže byť medzi nimi veľmi silná príťažlivosť, na druhej strane, akonáhle sa však spoznajú bližšie zistia, že sú medzi nimi stále diametrálnejšie rozdiely. Tieto znamenia dokonca ťažko spolupracujú aj ako kolegovia v práci. Ak už medzi nimi zahorí láska, budú si musieť dávať veľmi veľký pozor, aby sa v krátkej dobe nezmenila na nenávisť.

Ryby – Panna

Keď sme v úvode tohto článku naznačili, že Panny a večne zasnené osoby sa k sebe veľmi nehodia, teraz to môžeme konkretizovať. Ryby sú známe svojou hlavou v oblakoch, večne ružovými okuliarmi, ale tiež melancholickými náladami. Aj keď sa náhodou stane, že praktickú Pannu to sprvoti očarí, po čase zistí, že v reálnom živote spolu nevedia fungovať.

Ryby – Váhy

Obaja sú príliš zasnení a melancholickí na to, aby dokázali žiť v spoločnom reálnom svete. Obe tieto znamenia totiž potrebujú po svojom boku dominantnejšieho partnera, aby neostali zacyklený vo svojom svete. Na druhej strane vedia byť spriaznenými dušami a oddanými bútľavými vŕbami. Ich priateľstvá sú preto pevné a doživotné.

Ryby – Škorpión

Tieto dve vodné znamenia môžu vytvoriť stabilný pár, ktorému okolie bude môcť len závidieť. Ryby dokážu pochopiť Škorpiónovu dominanciu a ich túžbu nejakým spôsobom vo vzťahu vládnuť. Takýto druh lásky im ale vôbec neprekáža, práve naopak, v objatí silného Škorpióna sa cítia mimoriadne bezpečne a nemenili by ho za nič na svete.

Aké znamenie sa hodí k Rybám

Zdroj: Shutterstock®

Ryby – Strelec

Zasnívané Ryby nedokážu ponúknuť Strelcovi aktívny život po akom dobrodružný Strelec túži. Nevedia s ním zdieľať jeho cestovateľské chúťky, ani častý a rušný spoločenský život. Ryby túžia po stabilnom a oddanom vzťahu, Strelec sa ale nikdy nevzdá svojej slobody, čo bude romantické vodné znamenie skôr, či neskôr ubíjať.


Ryby – Kozorožec

Napriek na prvý pohľad rozdielnym povahám, dokážu tieto dve znamenia vytvoriť harmonický a stabilný vzťah. Ryby totiž vedia Kozorožca počúvať a spoznať v jeho slovách aj skryté významy, či návrhy. Zároveň mu dokážu vytvoriť skutočný domov, po ktorom občas tak rozlietaný Kozorožec túži.

Ryby – Vodnár

Vzťah týchto dvoch môže miestami pripomínať jednú veľkú taliansku hádku. Síce to na začiatku medzi nimi poriadne iskrí, už po pár spoločne strávených nociach však zistia, že v reálnom živote im to bude klapať veľmi ťažko. Ryby potrebujú partnerovu neustálu pozornosť, Vodnár má však rád svoju slobodu a samostatnosť. Dlhodobejší vzťah tak môžu obom priniesť skôr smútok a trápenie vyplývajúce z množstva nedorozumení.

Ryby – Ryby

Medzi dvoma Rybami dokážu vzplanúť veľmi silné city. Toto znamenie je schopné hlbokých a úprimných emócii, avšak potrebuje vedľa seba silného partnera. Keď dokáže túto rolu zohrávať jeden z dvoch Rýb, vzťah vydrží dlho. Akonáhle sú však obaja skôr submisívny, skôr, či neskôr zistia, že z lásky sa stalo priateľstvo a v rámci celoživotných partnerov si budú hľadať radšej niekoho iného.

Zdroj foto: www.marianl.com, www.oliciouslife.com, www.mirror.co.uk,

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Katarina Petrikova 20.02.15 11:08

KP
karma
-1.00

v podstate to aj pasuje

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Na čipsy zabudni! Ako zahnať chuť na slané zdravým spôsobom?
Zdravie

Na čipsy zabudni! Ako zahnať chuť na slané zdravým spôsobom?

 • 6
 • 19.05.2021
Materská dovolenka v kocke: Čo všetko urobiť, aby materské prišlo?
Rodina

Materská dovolenka v kocke: Čo všetko urobiť, aby materské prišlo?

 • 0
 • 07.06.2021
Nebezpečné materské znamienka: Prečo si ich nechať skontrolovať?
Zdravie

Nebezpečné materské znamienka: Prečo si ich nechať skontrolovať?

 • 8
 • 16.04.2021
TOPlist