Aké znamenie sa hodí k Strelcovi?

Aké znamenie sa hodí k Strelcovi?
 • 09.03.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Dobrodružný Strelec miluje adrenalín, cestovanie a neustálu aktivitu. Jeho život v pohybe je plný zážitkov, preto energickému Strelcovi nevyhovie každý. S ktorým znamením dokáže vytvoriť stabilný vzťah, a ktoré mu naopak nesadne v jeho nekonečnej vitalite? Hviezdy vám dokážu poradiť aj v tomto.

Strelec – Baran

Spája ich láska k cestovaniu a dobrodružstvu. Majú podobne akčné povahy, vďaka čomu si veľmi rozumejú po praktickej stránke života. Ak však začnú mať rozdielne svetonázory, môže dôjsť aj k storočnej vojne.

Strelec – Býk

Dobrodružná povaha Strelca láka Býka možno v mladšom veku. Neskôr sú mu Strelcove cestovateľské chúťky skôr na obtiaž. Paradoxne najväčšie problémy urobia vo vzťahu drobnosti, nad ktoré sa zvyčajne ani jeden nedokáže povzniesť. Strelec túži po absolútnej slobode a Býk mu ju len málokedy dá.

Strelec – Blíženci

Tieto znamenia sa zhodnú vtom najhlavnejšom, a to v pohľade na slobodu. Na začiatku vzťahu to môže medzi oboma veľmi iskriť, avšak akonáhle sa jeden bude chcieť o čosi viac usadiť ako ten druhý môžu nastať problémy. Ak sa ale dokážu preniesť nad prekážky, ktoré im život postaví do cesty, môžu v konečnom výsledku vytvoriť aj fungujúci pár. Na to však musia obidvaja dozrieť.

Strelec – Rak

Strelec a Rak nájdu málokedy spoločnú reč. Akčný Strelec nemá čas na Rakove pomalé kroky, preto aj keď to medzi nimi náhodou zaiskrí, kým k niečomu dôjde, Strelec už bude dávno mysľou preč. Ak sa im aj podarí strenúť sa v jednom čase na jednom mieste, akčná Strelcova povaha Raka obvykle vystraší už hneď v úvode.

Aké znamenie sa hodí k Strelcovi?

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – Lev

Dve ohnivé znamenia pokope sa niekedy vedia správať ako dvaja poriadni kohúti na smetisku. V prípade týchto dvoch znamení to platí dvojnásobne. Obidvaja majú lovecké tendencie a sú radi dominantní. Zároveň je však medzi nimi silná príťažlivosť, ktorá vie byť niekedy poriadne osudová. ak dokážu občas sklopiť hlavy, nachádzať kompromisy  a nepresadzovať za každú cenu svoje pravdy, môžu vytvoriť veľmi stabilný pár.

Strelec – Panna

Ak chce Panna zažiť dobrodružstvo,Strelec je pre ňu ako stvorený. Ich vzťah však len málokedy nadobudne krivky vzťahu dlhodobého. A od manželstva má zvyčajne taktiež veľmi ďaleko. Strelec je na Pannu príliš slobodomyseľný a ona sa chce viazať. Tiež jej vyhovuje pravidelná rutina, ktorá jej poskytuje bezpečie a istoty.

Strelec – Váhy

Obaja milujú dobrodružné situácie, obaja sa dokážu biť za svoju vlastnú slobodu a nezávislosť. Ak sa tieto dve povahy stretnú môžu zažiť výnimočné situácie plné zábavy a adrenalínu. Keď však začnú spolu zdieľať domácnosť a plánovať rodinu, môžu nastať problémy. Pokiaľ sa dokážu zladoiť aj v bežnej realite, môžu nakoniec vytvoriť veľmi harmonický pár.

Aké znamenie sa hodí k Strelcovi?

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – Škorpión

Zo začiatku to medzi nimi veľmi silno iskrí. Návzajom pre seba predstavujú výzvu, ktorú treba prekonať, alebo tajomstvo, ktoré chcú odhaliť. Časom však pochopial, že ich životné pohľady sú diametrálne odlišné. Strelec sa nikdy nevzdá svojej slobody a Škorpión len málokedy sklopí hlavu a bude ho nasledovať.

Strelec – Strelec

Problémy majú títo dvaja dobrodruhovia len málokedy. Ak nastanú nejaké nezhody týkajú sa obvykle rutinných situácií a nudy. Občas sa dvaja Strelci nevedia zhodnúť ani na praktických každodenných veciach. Prípadné konflikty sa ale raz dva vyriešia ďalším novým dobrodružstvom.

Strelec – Kozorožec

Praktický a zodpovedný Kozorožec veľmi nezapadá do životných predstáv Strelca. Síce s ním rád absolvuje zaujímavé cestovateľské výlety a spoločenská podujatia, po dlhšom čase si ale obaja poväčšine uvedomia, že okrem pár okamihov, toho nemajú veľa spoločného.

Strelec – Vodnár

Obe tieto znamenia majú radi voľnosť vo vzťahu, netrápia sa žiarlivosťou, a vedia pochopiť občasné nevinné flirty. Ak medzi nimi preskočí prvotná iskra, môže to byť zárukou dlhodobého a stabilného vzťahu, plného pochopenia a vzájomnej dôvery. Vedia zdieľať aj záujmy toho druhého, preto sa nemôže stať, že by sa jeden z nich cítil v páre nedocenený.

Strelec – Ryby

Zasnívané Ryby nedokážu ponúknuť Strelcovi aktívny život po akom dobrodružný Strelec túži. Nevedia s ním zdieľať jeho cestovateľské chúťky, ani častý a rušný spoločenský život. Ryby túžia po stabilnom a oddanom vzťahu, Strelec sa ale nikdy nevzdá svojej slobody, čo bude romantické vodné znamenie skôr, či neskôr ubíjať.

Zdroj foto: www.novotempo.com, www.infoglobi.com, www.sheknows.com,

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Libuše Šumná 15.10.14 16:54

karma
112.00

partnerský horoskop je přesný

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Domáce bielenie zubov – áno alebo nie?
Zdravie

Domáce bielenie zubov – áno alebo nie?

 • 6
 • 01.04.2021
Rany, zlé trávenie i dýchacie problémy – pomôžu modrofialové kvietky!
Zdravie

Rany, zlé trávenie i dýchacie problémy – pomôžu modrofialové kvietky!

 • 5
 • 25.04.2021
Ako využiť bazalkové pesto? Tu je 7 dobrých tipov, ktoré ťa nadchnú!
Domácnosť

Ako využiť bazalkové pesto? Tu je 7 dobrých tipov, ktoré ťa nadchnú!

 • 2
 • 06.06.2021
TOPlist