KVÍZ: Ako dobre poznáš filmový svet? Otestuj sa!

KVÍZ: Ako dobre poznáš filmový svet? Otestuj sa!

Sú akčné, romantické, horové, sci-fi, kriminálne, komediálne, animované, dokumentárne, vojnové, detské, životopisné či dobrodružné. Reč je o filmoch, ktoré prakticky tvoria neoddeliteľnú súčasť našich životov. Kto by si nerád pozrel dobrý film? A keďže sú v dnešnej dobe natáčané filmy najrozličnejších žánrov, každý si príde na svoje. Film predstavuje skvelú zábavku na večer po náročnom dni v práci. Dokážeme pri ňom zrelaxovať, trochu si oddýchnuť alebo sa zabaviť. Samozrejme, záleží i na tom, aký film pozeráme. Filmy dokážu byť aj poučné, či už pre dospelých alebo deti. Aký vzťah máte k filmom vy? Máte nejaké svoje obľúbené? A ktorý žáner preferujete? Ak ste fanúšikom filmov aj vy, dnes sme si pre vás pripravili filmový kvíz. 

Poznáte hercov, režisérov či animované postavy?

Na jednu stranu je však niečo iné s obľubou si pozrieť nejaký film a na druhú stranu je zase niečo iné dokázať sa viac vo filmovom svete orientovať. Ako ste na tom vy? Ste len bežný divák, alebo viete o filmoch čo-to viac? Ak si chcete overiť a otestovať svoje vedomosti z oblasti filmu, neváhajte a pustite sa do nášho kvízu. Preverí vaše vedomosti o hercoch, herečkách aj režiséroch, alebo napríklad aj filmových piesňach. Viete, ktoré známe herecké osobnosti prepožičali hlas animovaným postavám? Alebo sa orientujete vo víťazoch Cien Akadémie? To zistíte vďaka nášmu kvízu. Je zostavený z desiatich otázok, jednoduchších aj náročnejších, ktoré možno dokonca trochu potrápia vaše mozgové závity i pamäť. Idete do toho?

  • Kvíz: Ako sa orientuješ vo filmovom svete?

  • 1 / 10

Ktorý film vyhral na 92. ročníku udeľovania Cien Akadémie v roku 2020 kategóriu Najlepší film?

  • Jojo Rabbit
  • Parasite
  • Joker
Nepodarilo sa uložiť hlasovanie.

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 28.02.21 11:33

KS
karma
133.00

Úspešnosť 90% :-) 9 správnych odpovedí a 1 nesprávna, zostala som zaskočená iba pri otázke o rozprávke, keďže tie skoro vôbec nepozerám, ale inak som veľmi veľký filmový fanúšik :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní