Keď nie je láska ako láska: Toto sú najčastejšie druhy lásky!

Keď nie je láska ako láska: Toto sú najčastejšie druhy lásky!

„Na láske je najkrajšie to, že ju nikto nedokáže vysvetliť, ale predsa ju každý tak nádherne chápe.“ (Francis Bacon)

Láska, to je ten ošiaľ, ktorý dokáže vyvolať pocit motýlikov v bruchu. To je ten pocit, keď vám na niekom alebo na niečom záleží oveľa viac, ako na sebe. Láska dokáže hory prenášať a hýbať svetom, dokáže vyčariť úsmev na tvári, ale zároveň sa dokáže v okamihu rozpustiť a zanechať po sebe spúšť v podobe prázdneho srdca. Láska, to je vám mocná čarodejka. V jeden deň vám pomáha vznášať sa v oblakoch a v ten druhý sa môže nečakane rozplynúť ako obláčik.

Láska je hrejivý pocit, ktorý dodáva silu a poháňa vpred. No láska nie je ako každá iná. Láska môže mať mnoho podôb. Láska, to sú vrúcne objatia, šteklivé bozky, bezslovné zamilované pohľady. Láska je však nestála a nepredstavuje len náklonnosť medzi dvomi ľuďmi. Láska môže byť všestranná a rôznorodá. A kedy inokedy by sme mohli hovoriť o láske, ak nie práve v tomto zamilovanom období? Keďže 14. február je spätý s dňom sv. Valentína, tak sa poďme pozrieť na rôzne druhy lásky. 

Neprehliadni: Najčastejšie príznaky nedostatku kolagénu v organizme: Otestuj sa!

láska k rodičom

Zdroj: Shutterstock®

Láska k rodičom

Prvá láska, ktorej sa v živote učíme je láska k blížnym a hlavne láska k svojim rodičom. Sú to práve tí ľudia, ktorí nám dali život, ktorým vďačíme za to, čo z nás od útleho detstva vyformovali. Každé jedno pohladenie, každý jeden zákaz, každý jeden bozk, každé jedno slovo – to všetko malo vplyv na to, akými sme sa stali ľuďmi. Rodičia stále vedeli a stále vedia, čo je pre nás najdôležitejšie. Dávali a dávajú nám životné rady, predávajú skúsenosti a stále stoja pri nás v každej situácii. Prečo sa im za to všetko neodvďačiť? Aj vďaka môže mať mnoho podôb. Niektorí im darujú zážitok, niektorí si vystačia s pekným slovom, no my tým našim nadelíme zdravie podporené kolagénom. Pretože zdravie je to najcennejšie, čo máme. A prečo práve kolagén? Pretože kolagén prinavracia mladosť! Morský kolagén je označovaný za bielkovinu mladosti, ktorá je mazivom pre kĺby a je nápomocný pri osteoporóze. Darujte teda aj vy vašim rodičom radosť z každého pohybu!

partnerská láska

Zdroj: Shutterstock®

Láska k partnerovi

Poznáte ten láskyplný ošiaľ, ktorý človek zažíva, keď stretne toho pravého? Okrem povestných motýlikov v bruchu je to aj nespavosť a neustále myslenie na osobu, ktorá vám pomáha meniť svoj život – samozrejme k lepšiemu. Nájsť toho pravého niekedy nie je vôbec jednoduché. Kým ho človek skutočne nájde, neraz sa popáli a sklame. No ak ste ho už našli a máte pocit, že tentokrát je to ten pravý, tak „ho noste na rukách“, aby vám neodletel.

A keďže každý z nás túži byť mladý, tak pomôžte aj vy svojmu partnerovi udržať si zdravie a mladosť, aby ste si aj po pár rokoch mohli povedať, že stále je to ten fešák, ktorý vyzerá rovnako dobre ako v deň, keď ste sa spoznali. Darujte svojmu partnerovi hydrolyzovaný kolagén, ktorý má podobné zloženie ako ten ľudský, vďaka čomu dochádza k jeho lepšiemu vstrebávaniu do organizmu. Vaša polovička tak s každým dúškom kolagénu získa navyše vzhľad pohľadného mladíka a vitalitu.

Odporúčame: Najčastejšie problémy s pokožkou: Vieš, čo ti zaručene pomôže?

láska k jedlu

Zdroj: Shutterstock®

Láska k jedlu

Už v úvode sme písali, že láska môže mať mnoho podôb. Môže ísť o platonickú lásku, fyzickú lásku, ale aj lásku k jedlu. Aké je vaše obľúbené jedlo? Je to niečo z tradičnej slovenskej kuchyne alebo máte v obľube skôr niečo exotické a zahraničné? Pre ktoré jedlo alebo potravinu by ste aj „vraždili“?

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. A viete čo, možno si to ani neuvedomujete, ale skutočne to platí. Ak sa zameriame na kolagén, ktorý je rozpustný vo vode a určený na vnútorné užitie, tak skutočne môžeme hovoriť o láske. O kolagénovej láske, ktorá je rozpustná vo vode a určená na pitie. A taká kolagénová láska prispieva k zlepšeniu štruktúry pokožky, k zlepšeniu kvality vlasov, k spevneniu nechtov a pod. 

Zaujme ťa: Kolagénové doplnky: Čo o nich musíš vedieť, kým ich užiješ?

láska k životu

Zdroj: Shutterstock®

Láska k životu

Čo je láska k životu? Na túto témy by sa dalo napísať množstvo úvah a každá by bola úplne iná. Každý z nás za lásku považuje niečo iné. Pre niekoho sú to materiálne hodnoty, pre niekoho zase duchovné. No čo je to láska k životu? Je to užívanie si každého jedného dňa naplno, tak, ako keby to bol posledný deň v živote? Je to láska k sebe samému? Život je úžasný a nie každý si to uvedomuje. Hlavne tí, ktorým nič nechýba, si nedokážu predstaviť, aký je život krehký, keď ho zmáha choroba. Preto môžeme povedať, že život je úžasný práve vtedy, keď je človek zdravý. To je tá pravá zdravá láska k životu.

Preto by ste nemali zabúdať na dopĺňanie vitamínov a minerálov svojmu organizmu, ale tiež bielkovín. Takou bielkovinou je kolagén, ktorý podporuje celé zdravie človeka. Ľahko sa vstrebáva do organizmu, v jednej dávke obsahuje až 3000 mg kolagénu a blahodarne pôsobí na celý organizmus, pretože Inca Collagen obsahuje prémiový kolagén typu I, II, a III.

láska k sebe

Zdroj: Shutterstock®

Láska k sebe samému

Aj keď si to prizná len málokto, niektorým z nás prischla nálepka „narcis“. Taký narcis si dáva veľmi záležať na svojom výzore. Rád sa na seba pozerá do zrkadla, rád sa o seba stará a snaží sa stále vyzerať upravene.

Našli ste sa v tom? Ak áno, tak v tom prípade obdarujte na Valentína aj svoje vlastné JA. Darujte si kolagén, vďaka ktorému nestratíte svoju prirodzenú krásu a každý pohľad do zrkadla si budete užívať ešte viac. Pretože vďaka kolagénu bude vaša pokožka pevnejšie, vyživenejšia - jednoducho krajšia. 

Pozri tiež: Tajomstvo krásy: Krehké a lámavé nechty zachrániš vďaka tomuto!

Inca Collagen

Zdroj: Shutterstock®

Týždeň lásky s Inca Collagenom

Nakúpte naraz 2ks kolagénu využitím zľavového kódu: laska a získajte ako darček vreckovky zdarma. Okrem zľavy 5€ na kus dostanete aj 2x vitamín C a bezplatnú dopravu.

Pri nákupe zadajte kód: laska. Akcia platí počas celého týždňa od 11.2.-17.2.2019 

- Anketa

OSLAVUJETE SVIATOK SV. VALETNÍNA?

Odpovedalo 6 ľudí  

Áno, príde mi to veľmi milé
17%
Nie, neuznávam tento komerčný sviatok
83%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 15.02.19 08:50

JK
karma
100.00

Tak to je peknenapísané

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní