Najlepšie fitness YouTube kanály, s ktorými si dáš poriadne do tela aj v pohodlí domova!

Najlepšie fitness YouTube kanály, s ktorými si dáš poriadne do tela aj v pohodlí domova!

Každý týždeň nové nariadenia a mnohí z nás každý týždeň netrpezlivo čakajú či sa konečne otvoria fitness centrá a ak áno, tak za akých podmienok. Určite sa nedá cvičiť s rúškom na tvári. Bolo by to veľmi zložité, no zároveň je potrebné dodržiavať odstupy a zároveň sa chrániť. No cvičiť sa dá naozaj kdekoľvek. Aj keď cvičenie doma nemá takú atmosféru, ako práve cvičenie vo fitness centre, vyformovať si postavu si môžete naozaj kdekoľvek a hlavne kedykoľvek.

Hlavne pri cvičení platí, že kde je vôľa, tam je cesta. Ak chcete skutočne spraviť niečo pre seba, svoje zdravie a svoju figúru, tak si netreba hľadať výhovorky. Motiváciou by vám nemalo byť cvičenie v posilňovni, ale dokonalé zvodné krivky, ktorými očaríte nejedného chlapa na ulici, večierku či inej zábave. Motiváciou by vám mohli byť aj mnohé YouTube kanály, ktoré sú akýmsi pohonom pre domáce cvičenie. A verte, nie je nič jednoduchšie ako zadať si do vyhľadávača druh cvičenia, ktoré chcete vyskúšať. Na YouTube nájdete tipy a triky na domáce precvičenie akejkoľvek partie tela – účinné cviky na lýtka, celotelové kettlebell cvičenie, cviky na šikmé svaly, tréning na nohy a pod. Dokonca, ak chcete cvičenie zamerať na celé telo a nie len na určitú partiu, tak stačí hľadať celotelové cvičenia, ktoré vás dostanú do formy aj pred blížiacimi sa sviatkami.

Fitness YouTube kanály, ktoré vás dostanú do formy

Milióny sledovateľov hovoria za všetko! Ak sa vám nechce prehľadávať sa sociálnou sieťou, kde sa nachádza naozaj veľké množstvo videí, tak sa inšpirujte našou galériou. Našli sme za vás najlepšie kanály, podľa ktorých sa oplatí cvičiť.

Dokonca mnohí cvičitelia vytvorili rôzne tréningové plány, takže o cviky určite nebudete mať núdzu. Či už chcete len zlepšiť svoju kondíciu, dostať sa do lepšej formy, spevniť svalstvo, schudnúť alebo skúsiť jogu či pilates, tak si určite prídete na svoje. Tak hor sa do cvičenia a hľadania toho najlepšie „workout tréningu“ pre vás.

Odporúčame: (Ne)náročný HIIT tréning, s ktorým spáliš väčšie množstvo kalórii!

1 z 5

Pamela Reif


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 17.11.20 06:55

ĽŠ
karma
100.00

Výborné kanály, môžem iba odporučiť!

  • 0
Odpovedať

Lenka Falatová 20.11.20 07:53

LF
karma
-1.00

super toto sa teraz naozaj hodi ked sa neda ist do fitka a ni vonku si uz velmi clovek nezacvici :)

  • 0
Odpovedať

Anton Marek 25.03.21 22:59

karma
127.00

treba sa odhodlať a odcvičiť si

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní