5 najškaredších celebrít: Pohľad na ne ťa vôbec nepoteší!

5 najškaredších celebrít: Pohľad na ne ťa vôbec nepoteší!
  • 19.02.2021
  • Michaela Kožáková

Keď listujeme v časopisoch alebo pozeráme televízor vidíme samé dokonalé tváre. Až sa nám niekedy chce zaplakať nad bezchybnou pleťou a dlhými nohami modeliek z titulnej strany. Často máme pocit, že pred obrazovky patrí iba človek krásny, s presnými proporciami a perfektným bielym chrupom. Od Penélope Cruz cez George Clooneyho až po plnokrvnú divu Beyoncé – čo si budeme klamať, jednoducho musíme nejako vyzerať, ak chceme byť slávni a pretŕčať sa pred kamerami. Alebo teda mať skvelých vizážistov, maskérov a trénerov, ktorí sa postarajú i o tú najmenšiu chybičku krásy. Ale my vás teraz presvedčíme o tom, že to nie je úplne tak.

Skutočne nevzhľadní

Možno si myslíte, že je trochu drzé a nepekné nazývať niekoho škaredým. A ešte k tomu slávne osobnosti. Veď sa vraví, že každý je svojím spôsobom krásny. Áno, je to pravda. Ale určite to nie je prípad celebrít, o ktorých píšeme v tomto článku. Teda, určite nie je nič príťažlivé na ich vzhľade. A vraví sa aj to, že nemôžeme za to, ako vyzeráme. Na tom je tiež niečo pravdy. Nikto z nás si nevyberá farbu očí alebo výšku. A toto pravidlo platí i v Hollywoode. Ale aj napriek tomu, že niektoré známe osobnosti nepatria medzi tie najpohľadnejšie, stále majú za sebou davy fanúšikov. Vlastne, vôbec nemusia byť nádherní, pretože si všetkých získali svojím talentom a šikovnosťou. A to sa ráta viac ako nejaká krása.

Niektoré známe tváre si však za svoj vzhľad môžu sami. Drogy, alkohol a lieky sa škaredo podpísali nielen na ich psychickom zdraví, ale aj na tom, ako vyzerajú. No a potom tú máme druhú kategóriu, do ktorej patria celebrity s plastickými úpravami. Niektoré z nich naozaj nevedia kedy prestať. Pomaly sa z nich stávajú doslova ľudské príšery a pohľad na ne je skutočne nepríjemný. Presvedčte sa sami. 

Pozri aj: Top 7 najdrahších víl celebrít: Neuveríš vlastným očiam!

- Najškaredšie celebrity
1 z 5

Iggy Pop

Iggy Pop je považovaný za jedného z najväčších vzorov punk rocku a jeho príbuzných štýlov. Tento starnúci spevák, skladateľ a príležitostný herec je tiež nazývaný ako Kmotor punku. Počas svojich vystúpení so svojou vtedajšou kapelou Stooges, často skákal z pódia a fanúšikovia ho milovali. S pribúdajúcim vekom akoby opeknieval a strácal mladícku šerednosť. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Katarína Konečná 19.02.21 09:15

KK
karma
109.00

pri plastických operáciách si myslím, že je to psychická porucha, bohužiaľ aj u nás je už veľa mladých dievčat, ktoré sa začínajú na seba podobať a myslia si, že sú krásne

  • 0
Odpovedať

Anton Marek 18.03.21 21:45

karma
127.00

asi je lepšie s plastickými operáciami ani nezačať

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní