Čo sa za tie roky stalo s Britney Spears? Prečo jej odobrali svojprávnosť?

Čo sa za tie roky stalo s Britney Spears? Prečo jej odobrali svojprávnosť?

Niet nikoho, kto by si na túto ikonickú speváčku nespomenul. Síce do sveta šoubiznisu vstúpila ako mladá a hlavne neskúsená tínedžerka, hneď si získala celú základňu svojich fanúšikov, ktorí ju obdivovali. Na scéne debutovala svojou prvou piesňou, ktorú si pamätá úplne každý – Baby One More Time. Práve týmto songom sa dostala na popredné miesta vo svetových hitparádach, vďaka čomu sa na ňu chceli podobať všetky začínajúce speváčky alebo bežné dievčatá. A tým to v podstate všetko začalo. Už v takomto mladom veku zistila, čo všetko prináša sláva a že to nie sú len samé pozitíva, vie určite každá celebrita.

Už ako 17-ročná musela zvádzať boj s novinármi, ktorí si častokrát nedávali servítku pred ústa a pýtali sa jej otázky na telo, ako to s kým randí, či je ešte stále panna a pod. Je neuveriteľné, že do týchto rozhovor vôbec nevstúpili jej agenti a dokonca ani rodičia. Britney sa tak stála akousi bábkou, s ktorou si všetci robili čo chceli.

Dokument o Britney Spears

Mnohí novinári prispeli k tomu, že Britney začala mávať psychické problémy. Určite jej však neprospel ani rozchod s Justinom Timberlakom, ktorý po rozchode takisto dopomohol k zhoršeniu jej zdravotného stavu. Timberlake totižto otvorene rozprával o ich intímnom živote, čo mnohí považujú za skutočnú bezohľadnosť. Avšak, k jej úplnému zrúteniu došlo po rozvode s manželom (Kevine Federline), ktorý získal veľkú časť jej majetku, synov do opatery a nemalé výživné na seba.

Britney sa tak úplne zrútila a bola zbavená svojprávnosti. O všetko sa stará jej otec. On spravuje jej majetok a stal sa jej opatrovníkom. Zahraničné média uvádzajú, že bez jeho súhlasu nemôže ani prekročiť prah domu.

Aj keď čiastočne aj novinári môžu za to, že sa Britney psychický zrútila, aktuálne bojujú za jej slobodu a zrušenie nesvojprávnosti. V dokumente Osloboďte Britney Spears popisujú jej skutočný život a chceli by tak poukázať na fakt, že aktuálne je Britney väzňom svojho otca.

Britney je však stále aktívna na sociálnej sieti Instagram, kde s fanúšikmi zdieľa svoje tanečné kreácie a selfie fotky.

Zdroj foto - úvodná koláž: instagram.com/britneyspears

1 z 5

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 30.03.21 06:24

ĽŠ
karma
100.00

Sláva určite nie sú len samé pozitíva...

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 30.03.21 15:19

KK
karma
109.00

bohužiaľ aj to je Amerika

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 30.03.21 19:10

MM
karma
100.00

daň za úspech je príliš veľká

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 06.04.21 13:10

ZS
karma
100.00

Dcéra je zlatá baňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní