Najviac sexi muž roka 2020: Kto sa objavil v rebríčku 12 najžiadanejších chlapov?

Najviac sexi muž roka 2020: Kto sa objavil v rebríčku 12 najžiadanejších chlapov?

Síce nepatrí k tým najznámejším mužom, no nepochybujeme o tom, že tento titul najsexi muža roka 2020 to všetko zmení. Reč je o hercovi, ktorého magazín People označil za najsexi muža planéty za rok 2020. Poznať ho môžeme napríklad z filmov, ako je Liga spravodlivých, Čierny panter alebo Fantastická štvorka. Dávnejšie sa objavil aj v klipe Alicie Keys, no v súčasnosti ho môžete poznať aj ako začínajúceho režiséra, ktorý chce dobyť svet a dostať sa do povedomia ľudí aj týmto spôsobom. Máte už tušenie, o ktorom hollywoodskom hercovi je reč?

Michael B. Jordan bol označený za najsexi muža roka 2020. A aj napriek tomu, že si zahral už v niekoľkých filmoch, stále nepatrí k tým hercom, ktorý by mal fotografov a paparazzov stále za pätami. Stále si užíva večere s kamarátmi a pod.

Pozor, stále je slobodný!

„Niekedy musíš jednoducho dôverovať vesmíru. Musíš veriť sám sebe a robiť to, čo cítiš, že je naozaj správne,“ uviedol herec v rozhovore pre magazín People. Michael sa angažuje v rôznych charitatívnych kampaniach. Berie to ako kompenzáciu za to, že sa mu v živote darilo a aj sa mu darí. Myslíme, že to ocení nejeden fanúšik či fanúšička.

A ako už je vám jasné, tak herec je stále slobodný. Keď nepracuje, tak rád šoféruje, varí a občas si zahraje nejaké tie videohry. Chlap, ktorý varí má u žien veľké plus, no nie? Takže dámy, stále si môžete robiť zálusk na tohto najsexi muža minulého roka. Avšak pozor, má vraj presný zoznam toho, ako by mala jeho vyvolená vyzerať a aké by mala mať vlastnosti. Takže je jasné, že je trošku vyberavý a náročný.

Pozri aj: Vek je len číslo! Ktoré celebritné páry sú toho dôkazom?

Kto ďalší sa ocitol v rebríčku najsexi mužov planéty za rok 2020?

1 z 12

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 06.01.21 08:45

ĽŠ
karma
100.00

Jeho angažmá v rôznych charitatívnych kampaniach je určite chvályhodné.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 06.01.21 16:45

KK
karma
105.00

podľa mňa najsexi muž a ani najsexi žena neexistuje

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 06.01.21 18:58

karma
109.00

Každému sa páči niečo iné...Každý má ten svoj idol.U mňa je to celé roky Mel Gibson.Teraz je už síce starý,ale za mlada to bol veľký fešák.Z tých mladších by som teraz dala za naj sexi muža Adama Lamberta :-)

  • 0
Odpovedať

Žofia Mažáriová 07.01.21 15:12

ŽM
karma
115.00

Je to veľmi subjektívne, kto je najsexy

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní