Pamela Anderson sa už po šiestykrát vydala. Koho si vzala za muža tentokrát?

Pamela Anderson sa už po šiestykrát vydala. Koho si vzala za muža tentokrát?

Túto sexy blondínku azda netreba ani predstavovať. Všetci ju veľmi dobre poznáme zo seriálu Baywatch, ktorý bol u nás známi aj pod názvom Pobrežná hliadka. Rovnako, ako sa život nemaznal s herečkou Yasmine Bleeth, ktorá v spomínanom seriály stvárnila postavu Caroline, tak sa nemaznal ani s touto zvodnou blondínou.

Aj keď sa hovorí, že do tretice všetko dobré, táto herečka si toto porekadlo upravila podľa seba, pretože zdá sa, že tri manželstvá jej boli málo. Tesne pred Vianocami svoje ÁNO povedala v poradí už šiestemu mužovi, ktorý sa stal jej manželom. Ako dlho im toto manželstvo vydrží? Pamela je totižto známa svojimi pomerne krátkymi manželstvami, ktoré skončili vždy jedným – a to ROZVODOM. Jej najkratšie manželstvo dokonca trvalo len krátkych 12 dní!

Už nejedny šaty vystriedala

Dalo by sa povedať, že od Pamely Anderson by si žiadna žena nemala brať príklad. Pred oltárom si totižto sľubujeme lásku do konca svojho života, no zdá sa, že pre ňu sú to len prázdne slová. Alebo to bude skôr tým, že Pamela svojim vzhľadom predstavuje len akýsi objekt túžby a potešenia pre všetkých mužov?

Jej prvé manželstvo bolo skôr impulzívne. Zosobášila sa totižto s hudobníkom Tommym Leeom, a to len štyri dni po tom, čo ju požiadal o ruku. Zdá sa, že vôbec nezaháľali. Ich manželstvo však trvalo len pár rokov. Údajne bola Pamela psychicky a fyzicky týraná. Jej druhé manželstvo trvalo rok, a to s hudobníkom Kidom Rockom. Po rozpade tohto manželstva sa dala dokopy s pokerovým hráčom Rickom Salomonom. No ani v tomto manželstve dlho nezotrvala. Rozviedli sa po niekoľkých mesiacoch. Čo je však zaujímavé, po šiestich rokoch si k sebe opäť našli cestu a Pamela si Ricka opäť vzala. Ich manželstvo však malo rovnakú životnosť ako to predtým. Nevydržali spolu ani jeden rok.

Eso v rukáve?

Zdalo sa, že po toľkých neúspechoch Pamela zabudne na všetkých chlapov a bude si užívať slobodný život bez zbytočných starostí a strastí. Opak však bol pravdou. V minulom roku oznámila v poradí už piate manželstvo. Vzala si podnikateľa Jona Patersona, s ktorým v manželstve zotrvala len 12 dní. Bolo to jej najkratšie manželstvo. Opäť tak spadla do kolotoča neúspešných manželstiev.

Aj napriek tomu, že ani jedno jej manželstvo netrvalo dlho, tesne pred Vianocami sa vydala šiestykrát. Útechu tentokrát našla v rukách jej bodyguarda Dana Hayhursta. Pamela týmto krokom prekvapila naozaj každého. Bude to však tentokrát šťastné manželstvo?

Neprehliadni: Kontroverzný CBD olej: Čo o ňom musíš vedieť pred jeho užitím?

Zdroj foto - úvodná koláž: instagram.com/pamelaanderson


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 09.02.21 06:47

ĽŠ
karma
100.00

Pamela týmto krokom prekvapila naozaj každého.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 10.02.21 09:49

KK
karma
111.00

To je Amerika, nechcela by som tam žiť.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 10.02.21 20:41

JK
karma
100.00

To sú ich maniere len aby bi stále v pozornosti Amerika je taká

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 10.02.21 22:15

karma
115.00

Žeby do šestice všetko dobré ? Uvidíme,kedy príde rozvod,moc tomu neverím,že to bude tentoraz na celý život.

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 12.02.21 09:18

MC
karma
109.00

Niečo má v hlave pomýlené.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní