Slávne osobnosti, ktoré si vzali obyčajných ľudí: Počula si o nich?

Slávne osobnosti, ktoré si vzali obyčajných ľudí: Počula si o nich?
  • 14.02.2021
  • Michaela Kožáková

Každý z nás má obľúbeného herca alebo speváčku. Nevieme sa vynadívať na filmy s ich obsadením, túžime byť na koncerte v prvej rade a obdivujeme ich mužnosť a ženskú príťažlivosť. A možno i tajne snívame o tom, ako sa zrazu objavia pred našimi dverami. A niekedy si aj predstavujeme, aké by to bolo byť po ich boku. Ale potom sa pozrieme do zrkadla a naše túžby sa rozplynú pri pohľade na kruhy pod očami a širšie stehná. Celebrity a hollywoodske hviezdy boli pre nás vždy stelesním dokonalosti, bezchybnosti a nadľudskosti. Krásne modelky s hustými hrivami, starnúci herci s uhrančivými očami či vždy upravené speváčky s oblými krivkami a pevným zadkom. Aj keď za mnohými perfektnými vzhľadmi stojí armáda profesionálnych vizážistov, osobných trénerov i plastických chirurgov, stále máme pocit, že im nesiahame ani po päty. A to nehovoríme o ich popularite a sláve.

Láska, Bože, láska

„Mal som šťastie," povedal raz Matt Damon o svojej manželke, interiérovej dizajnérke, Luciane Barroso, „zamiloval som sa do civilistu." Vraví sa, že protiklady sa priťahujú, ale pravdepodobnosť, že sa hollywoodska hviezda zamiluje do niekoho na ulici alebo do obyčajného človeka je dosť malá. Skôr je to skvelý námet na romantický film. Áno, je to tak, niekedy sa stane, že i celebrity si vezmú „normálnych" ľudí bez zvučných mien. A nie sú za tým peniaze, ani sláva alebo majetky. 

Ako dôkaz toho, že za svetlom reflektorov a kamier možno nájsť skutočnú lásku, prinášame niekoľko párov, ktoré demonštrujú, že ten najkrajší cit nepozná hviezdnu moc a ani váhu peňaženiek.

Pozri aj: Alicia Keys prichádza s vlastnou kozmetickou značkou Keys Soulcare: Stane sa úspešnou?

- Slávne osobnosti, ktoré si vzali obyčajných ľudí
1 z 8

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney

Americká herečka a obchodník s umením sa zoznámili prostredníctvom ich spoločného priateľa v roku 2018. O rok neskôr sa vzali a tvoria spolu šťastný pár. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 14.02.21 06:21

ĽŠ
karma
100.00

Ten najkrajší cit skutočne nepozná hviezdnu moc a ani váhu peňaženiek.

  • 0
Odpovedať

Juraj Podmanický 14.02.21 14:59

JP
karma
109.00

Je to neuveriteľné, priam rozprávkové, ale nie každý finančne dobre situovaný si zakladá na svojom konte. Stále sa nájdu aj takí, ktorí nepodľahli bohatstvu a pestujú v sebe vzácne city.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 14.02.21 21:34

KK
karma
109.00

Láska je láska.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 15.02.21 17:40

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 15.02.21 17:49

MR
karma
104.00

láska si nevyberá

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 15.02.21 20:19

KS
karma
133.00

O niektorých som už počula a je to super, pretože také manželstvá aspoň majú väčšiu šancu vydržať ako keby boli obaja slávny :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní