TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron

TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron

Všetky základné živiny a zdraviu prospešné látky by sme svojmu telu mali dopriať najmä prostredníctvom pestrej, vyváženej a zdravej stravy. V rôznorodých potravinách nájdeme všetky makroživiny, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, antioxidanty, enzýmy a ďalšie dôležité látky. Avšak niekedy nie je úplne najjednoduchšie dopriať telu odporúčaných päť porcií ovocia a zeleniny denne. V dnešnej uponáhľanej dobe preto často siahame aj po jednoduchších a modernejších spôsoboch, ako podporovať dobré zdravie a vitalitu tela. 

Vítaným pomocníkom môžu byť v mnohých prípadoch i doplnky stravy, ktoré by však, rozhodne, nemali nahrádzať pestrú stravu. Prečo však nimi podľa potreby neposilniť svoje zdravie? Dnes sú napríklad čoraz populárnejšie rôzne doplnky stravy vo forme drinkov. A na jeden takýto drink, ktorý je zameraný na posilnenie zdravia, ale aj podporu krásy, sa pozrieme v dnešnej recenzii. 

Odporúčame: Typy akné: Ako rozlíšiť akné u dospelých, detí, podľa príčiny či prejavov?

Regulatpro® Hyaluron

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo je Regulatpro® Hyaluron?

Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron predstavuje anti-agingový kozmetický nápoj, ktorý je vďaka svojmu zloženiu zameraný na podporu zdravia a krásy. Nájdeme v ňom mnoho zaujímavých ingrediencií s priaznivými účinkami. Jednou zo zložiek je vegánska kyselina hyalurónová, čo je telu vlastná látka. Jej tvorba v tele sa však vekom znižuje. Kyselina hyalurónová pritom napomáha udržiavať v pleti vlhkosť a hydratovať ju. Okrem toho je skvelým pomocníkom na vyhladenie vrások. 

Nápoj je tiež zdrojom biotínu, známeho vitamínu krásy. Tento vitamín podporuje zdravie pokožky, vlasov a nechtov, pričom jeho nedostatok sa často spája s kožnými a vlasovými problémami. Pre zdravé vlasy, kožu a nechty naše telo potrebuje i zinok, ktorý je v beauty nápoji rovnako obsiahnutý. Tento minerál je nevyhnutný aj pre správnu funkciu imunity. Ďalšou zložkou je meď, ktorá prispieva k udržiavaniu normálneho spojivového tkaniva i normálnej pigmentácie pokožky a vlasov. 

• Enzýmový roztok REGULATESSENZ®

Základnou zložkou nápoja Regulatpro® Hyaluron je pritom vysoko koncentrovaný rastlinný enzýmový roztok REGULATESSENZ®. Je výsledkom kaskádovej fermentácie, pri ktorej dochádza k štiepeniu enzýmov rastlinných surovín na malé enzýmové zložky tekutého charakteru. Tento roztok je ľudským telom ľahko absorbovateľný, pričom obsahuje i esenciálne aminokyseliny, di-, tri- a oligopeptidy, polyfenoly, vitamíny, minerály či flavonoidy. Obsiahnutá pravotočivá kyselina mliečna posilňuje črevnú flóru a peptidoglykány z bunkovej steny pridaných mliečnych baktérií zase pozitívne vplývajú na imunitný systém. 

Základ roztoku tvorí ovocie, zelenina a orechy z biologického pestovania. V zložení nájdeme citróny, figy, vlašské orechy, sójové bôby, artičoky, zmes bylín a korenia, kurkumu aj hrášok. Pestré zloženie zabezpečuje široké spektrum výživných látok a aktívnych enzýmov, ktoré vie nápoj telu ponúknuť. Viacstupňová fermentácia pritom zabezpečuje uvoľnenie dôležitých zložiek, vďaka čomu sú pre telo biologicky dostupné. Enzýmový roztok REGULATESSENZ® je vegánsky a certifikovaný ako organický. 

Prínosy beauty drinku pre krásu

Kozmetický nápoj Regulatpro® Hyaluron vďaka svojmu zloženiu podporuje výživu a regeneráciu pleti, ale aj vlasov a nechtov, a to na bunkovej úrovni. Výsledkom sú silné vlasy a pevné nechty. Anti-aging efekt nápoja sa prejavuje v podobe redukcie vrások, a to i vďaka podpore tvorby kolagénu a následnému spevneniu spojivových tkanív. Antioxidačné zložky nápoja zabezpečujú ochranu buniek pred oxidačným stresom, ktorý môže viesť k predčasnému starnutiu. Okrem toho má doplnok stravy dokonca priaznivý vplyv aj na stav celulitídy. 

Prínosy beauty drinku pre zdravie

Regulatpro® Hyaluron však nie je len beauty drinkom, ale svojím zložením prináša viacero benefitov i zdraviu. Napomáha hlavne obnovovať acidobázickú rovnováhu, okrem toho má detoxikačné a imunomodulačné účinky. Vďaka obsahu cenných probiotík je zabezpečená podpora správnej funkcie tráviaceho systému. Nápoj môže byť vítaným pomocníkom pri tráviacich ťažkostiach (napr. nadúvanie), pri športových aktivitách je zase zdrojom energie. 

beauty drink

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako dopadlo testovanie anti-agingového kozmetického nápoja?

Na začiatku môžem spomenúť, že už som skúšala viacero doplnkov stravy, ktoré sa užívajú v tekutej forme. Čo však musím hneď ako prvé pochváliť na drinku Regulatpro® Hyaluron, je jeho chuť, ktorá býva v prípade rôznych doplnkov stravy skutočne všelijaká. Tento nápoj je ale chuťovo veľmi príjemný a dá sa zapiť len čistou vodou, nemá žiadnu pachuť, ktorú by som musela hneď niečím prekrývať. Chuť je svieža, ovocná, trošku sladkastá, ale najvýraznejšia je kyselkavá príchuť. Konzistencia nápoja je trošku hustejšia, podobá konzistencii sirupu.

Drink som podľa odporúčania užívala denne, a to v množstve 20 ml. Výrobca pritom uvádza, že prvé účinky možno zaznamenať po troch týždňoch a že jedna kúra by mala predstavovať aspoň 6 až 8 týždňov. V rámci udržiavacej fázy následne odporúča užívanie rovnakého množstva nápoja každé 2 až 3 dni, pričom nápoj je vhodný na dlhodobé užívanie. Ja som v rámci testovania doplnok stravy pila približne 5 týždňov, po ktorých som určité výsledky zaznamenala. 

V súvislosti s pôsobením nápoja na krásu, a teda pokožku, vlasy a nechty, som viditeľný účinok postrehla najmä na svojej pleti a sčasti i vlasoch. Pleť by som mohla popísať ako plnšiu a pružnejšiu. Samozrejme, o pleť sa starám i zvonka, čo tiež zohráva významnú rolu, no som rada, že som ju takto mohla vyživiť i zvnútra. S vlasmi som momentálne na prekvapenie celkom spokojná. Samozrejme, zázračne mi po piatich týždňoch užívania doplnku stravy nezhustli, no sú lesklé, uhladené, pekne držia svoj tvar a celkovo vyzerajú zdravo. Na nechtoch som, popravde, účinok nezaznamenala, keďže s kvalitou nechtov som nikdy problém ani nemala. Nechty sa mi nelámu ani neštiepia.

Na prekvapenie som však počas pomerne krátkeho testovania zaznamenala väčší vplyv nápoja na zdravie. Zo zdravotných dôvodov mám z jedálnička vyradené potraviny s laktózou. V prípade, že toto nariadenie lekárky z času na čas trošku poruším, často to má následky. Druhý deň mi niekedy býva ťažko, inokedy sa dostaví nadúvanie a celkovo sa skrátka necítim dobre. Počas užívania testovaného doplnku stravy som si postupne všimla, že ak som si aj náhodou nejaký ten kúsok syra či masla dopriala, na druhý deň som sa cítila vcelku dobre. A za to som naozaj rada. 

Odporúčame: Stres i nedostatok spánku – ktoré návyky urýchľujú proces starnutia?

nápoj s kyselinou hyalurónovou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Odporúčam Regulatpro® Hyaluron?

S doplnkom stravy Regulatpro® Hyaluron som spokojná. Aj za kratší čas priniesol viditeľné výsledky a verím, že pri dlhodobom užívaní by boli ešte výraznejšie. Som rada, že som drinkom vyživila svoju zrelšiu pleť, ako aj vlasy. Najviac ma však prekvapil priaznivý vplyv nápoja na môj tráviaci systém, ktorý práve nie je najväčším kamarátom laktózy.

Na nápoji však oceňujem aj jeho chuť, ktorá dozaista neodrádza od jeho pravidelného užívania, no nepochybne ma zaujalo aj jeho zloženie plné dôležitých látok a zložiek získaných z ovocia, zeleniny či byliniek. Ak sa obzeráte po nejakom doplnku stravy s kvalitným zložením, ktorým by ste mohli podporiť svoje zdravie a krásu v kombinácii s pestrou stravou a kvalitnou starostlivosťou o pleť a vlasy, určite môžem Regulatpro® Hyaluron odporučiť.

Aby som nezabudla, tento kozmetický nápoj je dostupný v dvoch verziách, a to vo veľkom 350 ml balení a potom v balení s 20 fľaštičkami s objemom 20 ml, čo znamená, že jedna fľaštička predstavuje presne jednu dennú dávku. Veľké balenie sa podľa môjho názoru oplatí mať doma, kde si viem poľahky nadávkovať potrebné množstvo nápoja na deň, malé fľaštičky sú zase skvelé na cesty. Jedna malá fľaštička sa totiž zmestí aj do menšej kabelky, vďaka čomu môžem mať doplnok stravy vždy poruke. 

Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron nájdete na www.regulat.sk.

- Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron
1 z 8
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk
TEST: Omladzujúci kozmetický drink Regulatpro® Hyaluron - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 19.12.21 09:19

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavý drink.

  • 0
Odpovedať

Marta Kendrová 15.02.22 07:29

MK
karma
100.00

Stálo by za vyskúšanie

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 23.02.22 21:25

JK
karma
100.00

Rada by som vyskúšala

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 06.05.22 09:52

MR
karma
109.00

ako doplnok zdravej výživy…môže byť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní