Registrácia Prihlásenie

VIDEO: Čistenie pleti so sonickou kefkou na tvár Skinvigorate Sonic™ od Mary Kay


 • 66
 • 1

Nedávno sme vám v spolupráci s Mary Kay priniesli video, v ktorom sme sa zaoberali tým, prečo je viackroková starostlivosť o pleť skutočne dôležitá. Pravdou je, že za krásnou pleťou je okrem zdravej stravy a dostatočného pitného režimu aj správna starostlivosť. V rámci nej je potrebné pleť dôkladne vyčistiť a následne jej dopriať i hydratáciu a podporiť jej regeneráciu. Poďme sa sa však bližšie pozrieť konkrétne na čistenie pleti. Očistiť pleť len vodou je maximálne nepostačujúce. Nie sú totiž na nej len zbytky celodenne noseného make-upu, ale aj všetky nečistoty, ktoré sa na ňu počas dňa dostanú. Tým správnym pomocníkom je silný, no zároveň k pleti šetrný čistiaci prípravok.

Ten zvyčajne nanesieme na prsty a umyjeme si ním navlhčenú pleť. Ako to však urobiť ešte účinnejšie a lepšie? Spoľahnúť sa v tomto prípade nemusíme len kozmetiku, ale aj rozličné moderné vychytávky, a to napríklad kefky na čistenie pleti. Práve v dnešnom videu vám predstavíme sonickú kefku na tvár Skinvigorate Sonic™ od značky Mary Kay. Naše pozvanie do štúdia opäť prijala Katarína Mahríková, nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay, ktorá nám prezradí, v čom je Skinvigorate Sonic™ Čistiaca kefka na tvár skutočne unikátna, ako ju správne používať, aké chyby pri jej používaní nerobiť a akú službu vlastne robí našej pleti. 

Odporúčame: Skinvigorate Sonic™: Mary Kay predstavuje sonický systém starostlivosti o pleť

Čistenie a rozmazávanie v jednom

Skinvigorate Sonic™ Čistiaca kefka na tvár od Mary Kay dokáže z našej pleti odstraňovať nečistoty, kožný maz, usadeniny či zbytky make-upu až štyrikrát účinnejšie, ako je to pri ručnom umývaní. Zabezpečuje to oscilačná kefková hlavica s 12 000 vibráciami za minútu. Táto kefka poskytuje hĺbkové vyčistenie pleti a prevenciu pred upchávaním pórov. Má zabudovaný automatický časový spínač. Po jednej minúte sa kefka vypne. Taktiež je na nej možné nastaviť výkon, pričom si volíte medzi jemnou, štandardnou a maximálnou rýchlosťou prístroja. Ku kefke je možné dokúpiť aj náhradné Skinvigorate Sonic™ Čistiace hlavice na tvár.

Okrem toho je dostupná aj Mary Kay Skinvigorate Sonic™ Masážna hlavica na tvár, ktorú je ideálne používať po vyčistení pleti počas nanášania séra. Dokáže totiž maximalizovať jeho účinky. Táto hlavica dopraje pokožke tváre, krku a dekoltu dvojminútovú masáž pomocou 24 000 sonických mikromasážnych pohybov. Takáto masáž napomáha spevňovať tvár i krk, zjednocovať farebný tón aj zmenšovať opuchy tváre. Pleť pôsobí po pravidelnom používaní mladšie a žiarivejšie.

Na našom webe tiež nájdete recenziu na Skinvigorate Sonic™ Čistiacu kefku na tvár.

Odporúčame: TEST: Mary Kay TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Intenzívne liftingové sérum


 • 66
 • 1
Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 06.11.19 06:35

ĽŠ
karma
108.00

Super! Vďaka za video!

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Teddy bear kabátik a teplý sveter: Kombinácia do chladného počasia
Módne outfity

Teddy bear kabátik a teplý sveter: Kombinácia do chladného počasia

 • 40
 • 7
 • 13.11.2019
Sprievodca denimom: Ako si vybrať džínsy podľa typu postavy?
Módne inšpirácie

Sprievodca denimom: Ako si vybrať džínsy podľa typu postavy?

 • 1
 • 3
 • 20.02.2020
Chlap v ženských šatách?! Billy Porter na červenom koberci ako bájny Fénix!
Módne inšpirácie

Chlap v ženských šatách?! Billy Porter na červenom koberci ako bájny Fénix!

 • 56
 • 5
 • 13.02.2020
TOPlist