Horoskop na rok 2018: Aké znamenie bude mať najlepší rok v živote?

Horoskop na rok 2018

Horoskop na rok 2018 prináša skoro pre všetky znamenia pozitívne zmeny. Novinky sa budú týkať najmä vnútorného stavu mysle, všetky znamenia sa budú hlboko zamýšľať nad svojím životným posolstvom a smerovaním. Heslo nového roku je – „vyhráva pravda". Úprimnosť bude mať za následok úbytok nesprávnych ľudí okolo nás, hlavne sa zameriame na úprimnosť partnerských či rodinných vzťahov. Neúprimnosť sa nenosí, pravda je len jedna a vždy nakoniec vypláva na povrch. Mysli na to pri každom životnom šťastí i nešťastí, jedine to ti zaručí pokojný rok 2018. Pozri sa spolu s nami bližšie na rôzne oblasti, ktoré charakterizuje tvoje znamenie v novom roku. Máš sa na čo tešiť?

 

Pozri aj: Horoskopy na december: Tieto chyby z roku 2017 musíš napraviť 

Baran 21.03. - 20.04.

Rok 2018 bude pre Baranov ako splnený sen. Energie budeš mať po celý rok na rozdávanie. Buď však pripravená na rôzne životné zmeny a výzvy, ktoré ťa možno zaskočia, no v konečnom dôsledku budú veľmi pozitívne. Môžeš sa smelo púšťať do akýchkoľvek plánov, na ktoré si doteraz nemala odvahu. Daj však pozor na svoje zdravie, nesmieš sa príliš zanedbávať na úkor svojho zamestnania. Z pohľadu romantiky ťa čaká mimoriadne krásny rok. Väčšina nezadaných si konečne nájde svoju životnú lásku a ak si zadaná, nevylučuje sa v tomto roku aj svadba či potomok. Nový rok prinesie do tvojho života veľa zábavy, splnených snov a množstvo zážitkov, no pamätaj, že len s pokorou ich budeš naplno a plnohodnotne vedieť prežívať.

 

Býk 21.04. - 21.05.

Nasledujúci rok bude pre Býkov spojený predovšetkým s rodinnou pohodou a šťastím. Staré rodinné spory sa po rokoch vyriešia a Býkom sa bude konečne ľahšie dýchať. Nezaoberaj sa zbytočnosťami ako doteraz a koncentruj sa radšej na svoje životné priority. Energie budeš mať dosť. Ak napríklad nie si spokojná so svojou postavou, v roku 2018 je najideálnejší čas pre zmenu. Treba si však dávať lepší pozor v práci, kde tvoje dobre mienené rady nemusia byť pochopené. Toleruj a budeš tolerovaná, prílišné vyskakovanie ti môže len uškodiť. Životnú silu, ktorú Býkom tak všetci závidia, by mali rovnomerne deliť do každej oblasti svojho života. Iba tak v roku 2018 nájdu harmóniu a vytúžený pokoj. 

BUDE ŤA ZAUJÍMAŤ:

Blíženci 22.05. - 21.06.

Blíženci budú celý rok 2018 uvažovať nad svojimi vnútornými hodnotami, prianiami a šťastím. Bude ich často hrýzť svedomie a veľké pochybnosti o ich vlastnom konaní. Tento rok bude rokom zmien tvojej osobnosti a vnímania sveta. Daj si pozor najmä na obličky, pretože tie ťa budú trápiť najmä na jeseň. Blíženci majú tendenciu uzavrieť sa v citovej sfére, no v novom roku by mali vo vzťahoch viac rozprávať, riešiť a analyzovať situácie. Zaručene to nebude na škodu! Pusti sa do roku 2018 s veľkou dávkou pokory, pozitívnym nadhľadom a túžbou spoznávať samého seba. Koniec roka sľubuje harmóniu, ktorú nadobudneš po celom roku sebarozvoja.

 

Rak 22.06. - 22.07.

Tento rok pre teba značí množstvo zážitkov! Konečne si splníš sny, po ktorých si tak dlho túžila. Vďaka pozitívnemu pôsobeniu Venuše bude tvoja myseľ otvorená a bude pre teba ľahké vychádzať s ľuďmi a nadväzovať nové kontakty. Rok 2018 sa bude niesť najmä v znamení tvojich osobných vzťahov. Možno konečne nájdeš svoju spriaznenú dušu alebo naopak, odstrániš zo svojho života nepotrebných ľudí. Navyše, čo sa týka komunikácie, budeš veľmi sebavedomá a presvedčivá, čo ti prinesie množstvo nových kontaktov. V osobnom živote si budeš viac ceniť pravých priateľov a rodinu. Bude pre teba dôležité budovať s nimi dobré a harmonické vzťahy. Nový rok ti bude priať aj v oblasti cestovania, spoznávania nových tradícií, zvyklostí a kultúr. Hor sa do toho!

 

Vyskúšaj tiež: Údeniny: Sú naozaj škodlivé pre naše zdravie?

Lev 23.07. - 23.08.

Vďaka svojej povahe budeš vedieť hravo vykľučkovať z každej nepríjemnej situácie, ktorá ťa tento rok postretne. Všetky negatívne zážitky budeš vedieť obrátiť na humor, a tak rok 2018 bude plný tvojej neskrotnej energie a dôvtipu. V tomto roku si treba dávať pozor na nové príležitosti – chop sa ich v pravý čas a určite ti prinesú ovocie. Týka sa to nielen práce, ale i vzťahov či peňazí. Pre Levíčatá by malo byť tento rok nevyhnutné čítať medzi riadkami, byť trpezlivý, a potom isto nájdu odpovede na mnohé životné otázky. Je tiež dôležité, aby si si tento rok strážila svoje peniaze. Budú sa ti hodiť na ďalšie mesiace alebo roky. Trochu viac pozornosti by si mal venovať rodičom. Budú ju potrebovať viac ako v minulých rokoch a určite ju ocenia. 

 

Panna 24.08. - 23.09.

Rok 2018 ti sľubuje stabilitu. Ako vo vzťahoch, vo financiách, tak i v práci. Tento rok menej hovor a viac počúvaj. Ústa otvor až vtedy, keď budeš presvedčená o tom, že to má zmysel. Veď nie nadarmo sa vraví, že mlčanie je niekedy nad zlato. Skús sa v tomto roku viac pozrieť do svojej minulosti. Zhodnoť svoje správne aj nesprávne rozhodnutia, zaspomínaj na krásne chvíle a všetko v pravý čas zužitkuj do budúcna. Panny by v tomto roku mali po dlhšom čase znovu rozhýbať svoje telo. Prechádzky, športové aktivity, pobyt v horách či pri mori zaručene pomôže tvojmu zdraviu. V novom roku budeš priťahovať veľké množstvo ľudí, vďaka svojej energii a hĺbavému mysleniu. Je to čas na „čistky" v tvojom okruhu priateľov. 

 

Zaujme ťa: Už žiadne počítanie ovečiek: Nauč sa najlepšie triky ako zaspať!

Váhy 24.09. - 23.10.

Váhy, tešte sa! Konečne si po rokoch užijete zaslúžený odpočinok. Minulé roky boli hektické, ale tie si sa naučila brilantne riešiť s pokojom a rozvahou. Dlhodobé vzťahy sa môžu tešiť harmónii a v práci ťa čakajú nové príležitosti. Rodinné vzťahy môžu trochu zaškrípať, najmä v druhej polovici roka, no s tvojou citlivou a diplomatickou dušou to hravo zvládneš. Horoskop napovedá, že sa ti bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov, ktoré dokážeš ihneď analyzovať a preniknúť až k jadru veci. V zdraví by si mala zapracovať na svojej kondícii. Vytvor si cvičebný plán, ktorý budeš pravidelne dodržiavať a telo sa ti za to odvďačí vitalitou a pevným zdravím. 

 

Škorpión 24.10. - 22.11.

Škorpiónom prinesie rok 2018 šťastie, najmä vytrvalosť! Čím vytrvalejšia budeš, tým väčšiu úrodu zožneš. Nie všetko môže ísť podľa plánu, no buď trpezlivá – šťastné roky na teba ešte len čakajú! Dávaj si veľký pozor, najmä na oblasť financií. Čím viac budeš bezhlavo utrácať, tým rýchlejšie sa dostaneš do nepríjemností. V oblasti vzťahov ťa nečakajú nijaké zvláštne vrcholy. Teba si udržať to, čo máš a každým dňom to zveľaďovať, inak o to môžeš ľahko prísť. Zdravie bude v blízkych mesiacoch volať o pomoc! Žalúdku a pečeni dávaš zabrať už pomerne dlho, čo tak trochu spomaliť so svojimi alkoholickými víkendmi, či prílišným prejedaním?

BUDE ŤA ZAUJÍMAŤ:

Strelec 23.11. - 21.12.

Tento rok zo všetkých dvanástich znamení praje najmä vám, milí Strelci. Rok bude nabitý energiou, ktorá bude prameniť z vášho vnútra. Budeš mať pohotové reakcie, veľa elánu a nádeje na lepší zajtrajšok. Jar v roku 2018 bude plná pozitívnych zmien, nových zážitkov a skúseností. Užívaj si ten pocit, keď ti hviezdy prajú a využi to naplno! Nezadaní Strelci nájdu v novom roku lásku, ktorá sa môže konečne radiť za spriaznenú dušu. Tí zadaní budú mať v láske rok plný harmónie a vzájomnej podpory. Najlepšie urobíš, ak svoju energiu venuješ skôr kariére. Určite neoľutuješ, práve naopak, podarí sa ti vystúpať na vrchol. Budeš plná inšpirácie, fantázie a nových poznatkov. Takýto rok ti budú všetci závidieť!

 

Kozorožec 22.12. - 20.01.

Kozorožci sa môžu tešiť stabilnému roku. Zachovaj si pokojnú hlavu, veci rieš s realistickým nadhľadom a s vierou, že všetko raz bude tak, ako si to želáš. Možno budeš mať tento rok i túlavé topánky. Cestovanie tvojmu životu dodá správny smer do budúcna a rozhľad, ktorý už veľmi dlho potrebuješ. Dávaj si pozor najmä na chrbticu, ktorá ťa bude trápiť celý rok 2018. Masáže, cvičebné plány alebo plávanie ti určite dobre pomôžu. Možno nebude každý mesiac vychádzať podľa tvojich predstáv, no ak sa správne vnútorne motivuješ, rok prejde pomerne bez výkyvov. Čo sa týka pracovného života – môžeš taktiež očakávať stabilitu a spokojnosť. Nič veľkolepé sa síce neudeje, ale hlavné je, že ani nič negatívne, z čoho by si ľahko mohla upadnúť do depresie. 

 

Odporúčame: Všestranný pomocník: Čo všetko dokáže sóda bikarbóna?

Vodnár 21.01. - 19.02.

„Rok pravdy" sa nevyhne ani Vodnárom. Ak si sa narodila v tomto znamení, maj na pamäti, že celý rok 2018 ťa bude sprevádzať úprimnosť. Klamstvu neostane priestor a ak náhodou áno, veľmi ľahko ho budeš vedieť prekuknúť. Najprv možno nadobudneš pocit, že je všetko tak, ako má byť, ale vzápätí príde nečakaný zvrat, ktorý ťa môže razom dostať na kolená. Leto má pre teba novú lásku, alebo aspoň nové dobrodružstvo plné vášne a zážitkov. Uži si to, bude to veľkolepé! Sústreď sa na štúdium a nové vyhliadky do budúcna, ktoré veľmi dobre zužitkuješ ešte do roku 2020. V novom roku skôr spomaľ, relaxuj a premýšľaj nad svojou budúcnosťou. Všetko príde v správny čas!

 

Ryby 20.02. - 20.03.

V novom roku bude rybkám veľmi záležať, aby sa mali dobre ľudia okolo nich. Môže za to vplyv Venuše, ktorá do vzťahovej sféry prikladá veľkú váhu. Horoskop prezrádza, že na svoje okolie budeš pôsobiť veľmi priateľsky a prirodzene. Ľudí zo svojho okolia budeš priťahovať do svojej blízkosti bez výraznej snahy. Financie si stráž na horšie a náročnejšie obdobia. Celý rok budeš s obdivom sledovať, ako sa veci okolo teba rýchlo vyvíjajú. Väčšinou sa vždy otočia v tvoj prospech, len treba vydržať. Niekedy sa výrazné zmeny dejú aj bez nášho pričinenia...


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

 
Ako si vyrobiť veniec na dvere? Inšpiruj sa tými najkrajšími.
Ako si vyrobiť bombu do kúpeľa? Zaži kúpeľový zážitok za pár eur
TEST: SOTHYS gurmánsky balzam na pery
Jesenný makeup tutoriál s novinkami THE ONE od Oriflame
TEST: ARTISTRY starostlivosť o pleť - odličovač očí, peeling, maska
TEST: GOSH Anti Pollution telové mlieko
Škodlivosť plastov: Toto ťa určite prekvapí!
TEST: Mary Kay Multimasking pleťová maska a očná maska
TEST: Bernard Cassiere Vanilla - Monoi telový píling a telové mlieko
Štýlové jesenné outfity, v ktorých zažiariš!
TEST: Oriflame The ONE Disguise parfumová voda
Zatočte s chrípkou okamžite! Zázvor a jeho liečivé účinky - 4 skvelé recepty
Recept: Cestoviny s tekvicovou omáčkou
Dokáže ťa paleo životný štýl zbaviť mnohých zdravotných problémov?
Endometrióza: Čo všetko by o nej mali vedieť najmä mladé ženy?
Neuveriteľné premeny bojovníkov s nadváhou!
Ako relaxovať počas prestávky v práci? Toto ti vždy dobije baterky!
Námraza v chladničke: S týmto trikom ju odstrániš raz a navždy!
Ako inak využiť ocot? Bod číslo 3 ti ušetrí čas aj nervy po celú zimu!
Ako uviazať šatku? Vo vlasoch bude vyzerať chic!
Čo by sme nemali jesť na raňajky? Veci, ktorými si nevedome škodíme
Domáce farbenie vlasov: Na toto si dávaj pozor!
Hojenie hrádze po pôrode: Ako ho urýchliť a byť opäť fit?
Nová kolekcia Monique Lhuillier je plná nádherných detailov
Máš doma starý chlieb? Vyskúšaj 7 výborných receptov, ako ho využiť!
 

16 komentárov

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.28.12.17 14:14 | Soňa Krátka | karma: 77
bodaj by...

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


28.12.17 16:24 | igor peto | karma: neurčená
uvidíme ...

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


28.12.17 17:04 | Pavlína Vaksmundská | karma: 69
Teším sa na cestovanie .. Dúfam,že bude tá spokojnosť a radosť .. !!!

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


28.12.17 17:49 | Mária Frnová | karma: neurčená
no tak to som zvedavá :-D

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


28.12.17 20:19 | Martina Zahoranová | karma: 93
veru ... uvidíme čo nás čaká

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


28.12.17 20:40 | Elena Švachová | karma: 86
celkom zaujímavá predpoved :-)

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


29.12.17 09:11 | Lucia Valková | karma: 65
Len aby..

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


30.12.17 12:55 | ivana pistovičová | karma: 80
bolo by super, keby bol taký pozitívny :)

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


31.12.17 13:46 | Peter Maňák | karma: neurčená
Tak uvidíme, čo všetko z toho vykvitne, na peniaze si radšej dávam pozor každý deň :)

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


01.01.18 16:50 | Anna Bútorová | karma: 56
na pobavenie fajn...

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


03.01.18 17:58 | Jana Čipková | karma: neurčená
Mne horoskop na r.2018 vychádza veľmi priaznivo, veľmi si prajem, aby naozaj taký bol.

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


07.01.18 23:27 | Vlasta Mäsiarová | karma: neurčená
Pobavila som sa, dobré čítanie :)

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


10.01.18 07:48 | Anna Bútorová | karma: 56
horoskopy ma vždy pobavia

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


26.01.18 13:38 | Mechanis mecho | karma: neurčená
No ja ficim skor na dennych horoskopoch http://horoskopy.pozri.sk
ale budis aj toto je celkom zaujimave......

odpovedať

hlasuj plus 1 | 0 hlasuj minus


28.01.18 20:00 | Libuše Šumná | karma: 75
Střelec, doufám, že se to vyplní

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


01.02.18 16:05 | Ivana Mrázková | karma: neurčená
To ja na tieto náhodné horoskopy moc nedám .. väčšinou ani nesedí a v niektorých situáciách človeka len vystraší. Čítam horoskopy iba na https://www.astrohoroskop.sk/ , zatiaľ mi tam väčšinou všetko pasovalo. Rok 2018 tam majú navyše rozpísaný do jednotlivých mesiacov, čo je podľa mňa oveľa lepšie a presnejšie než celé takto v jednom.

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Kurie oká: S ktorými prírodnými zložkami ich vyliečiš?

30.01.2018 KRÁSA
Kurie oká: S ktorými prírodnými zložkami ich vyliečiš?

Našim chodidlám nevenujeme takú pozornosť, akú by si zaslúžili. Možno je to preto, lebo ich ukrývame v topánkach a ponožkách, z ktorých nám nevykukuje žiaden kúsok chodidla. Avšak...

Slávna lekárka Pimple Popper radí: Ako odstrániť čierne bodky?

05.02.2018 KRÁSA
Slávna lekárka Pimple Popper radí: Ako odstrániť čierne bodky?

Už dlhé roky vás trápia čierne bodky na nose, vyskúšali ste rôzne čistiace produkty, masky, exfoliáciu, vytláčali ste, natierali retinolom, i tak nič nepomohlo? Ako odstrániť čierne bodky bez toho...

Odteraz už šupky z jablka nebudeš vyhadzovať! Pozri, čo všetko dokážu

29.01.2018 LIFESTYLE
Odteraz už šupky z jablka nebudeš vyhadzovať! Pozri, čo všetko dokážu

Jablká patria medzi tie druhy ovocia, ktorých sa človek nepreje asi nikdy. Sú chutné, šťavnaté, a navyše sa dajú využívať pri pečení chutných dezertov.   Veľa ľudí neobľubuje šupky z jabĺk...

Čo je to epsomská soľ? Zázrak, ktorý ti pomôže s mnohými neduhmi!

02.02.2018 KRÁSA
Čo je to epsomská soľ? Zázrak, ktorý ti pomôže s mnohými neduhmi!

Epsomská soľ nie je žiadny výmysel modernej doby. Objavená bola totiž už začiatkom sedemnásteho storočia. Aj napriek tomu nie je veľmi známou surovinou, čo je však veľká škoda...

Vedľajšie účinky zdravého stravovania. O týchto ti povie málokto!

07.02.2018 LIFESTYLE
Vedľajšie účinky zdravého stravovania. O týchto ti povie málokto!

S príchodom nového roka si dávame množstvo predsavzatí. Mnohí z nás dúfajú, že nový rok bude pre nich v znamení zdravej stravy. Kým január bol len akýmsi skúšobným mesiacom...

Geniálne kuchynské triky: Šetria čas a vyhneš sa neporiadku!

13.02.2018 LIFESTYLE
Geniálne kuchynské triky: Šetria čas a vyhneš sa neporiadku!

Niekedy môže kuchyňa po príprave večere vyzerať skôr ako po boji.   Všade samý riad, špina a neporiadok, ktorého by ste sa najradšej zbavili mihom oka. Máme pre vás naozaj skvelú správu...

Prečo nikdy neprestať cvičiť? Ak to urobíš, toto sa stane s tvojim telom!

18.02.2018 LIFESTYLE
Prečo nikdy neprestať cvičiť? Ak to urobíš, toto sa stane s tvojim telom!

Stáva sa to aj tým najlepším z nás... Po dlhodobom aktívnom pohybe sa ocitáme v úzkych a jednoducho sa nám prestane chcieť. Beh už zrazu nie je obľúbenou súčasťou dňa a návšteva posilňovne...

Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

27.01.2018 LIFESTYLE
Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

Nie je nič lepšie, než čerstvo upečené kurča s chrumkavou kôrkou. Avšak patrí k tým jedlám, ktoré už ťažko zohrejete na ďalší deň tak, aby bolo stále chrumkavé, a hlavne, aby nebolo vyschnuté...

Rakovina hrubého čreva: Tieto faktory zvyšujú riziko vzniku ochorenia

28.01.2018 LIFESTYLE
Rakovina hrubého čreva: Tieto faktory zvyšujú riziko vzniku ochorenia

Rakovina hrubého čreva aj rakovina konečníka patria medzi najčastejšie sa vyskytujúce typy zhubných ochorení, a to najmä vo vyspelých krajinách po celom svete...

Bujónové kocky: Aká je realita - používať ich alebo na ne zabudnúť?

26.01.2018 LIFESTYLE
Bujónové kocky: Aká je realita - používať ich alebo na ne zabudnúť?

Bujónové kocky sú v mnohých kuchyniach často používané. Ide totiž o veľmi ľahký spôsob ako zvýrazniť chuť a arómu mnohých jedál, najmä polievok či omáčok...

Máš problémy s obličkami? Tieto signály môžu naznačovať, že áno!

21.01.2018 LIFESTYLE
Máš problémy s obličkami? Tieto signály môžu naznačovať, že áno!

Obličky plnia v ľudskom tele hneď niekoľko dôležitých funkcií. Pôsobia ako filter krvi, regulujú množstvo vody v organizme a podieľajú sa na udržiavaní homeostázy...

Toto sú najčastejšie signály chorej pečene. Neignoruj ich!

09.02.2018 LIFESTYLE
Toto sú najčastejšie signály chorej pečene. Neignoruj ich!

Pečeň patrí medzi životne dôležité ľudské orgány. Je zodpovedná za odstraňovanie jedovatých látok z tela, metabolizmus dôležitých látok aj zásobovanie živín...

Prečo konzumovať cibuľu? Odteraz sa od nej staneš závislou!

01.02.2018 KRÁSA
Prečo konzumovať cibuľu? Odteraz sa od nej staneš závislou!

Niekto ju dokáže jesť ako jablko, iní ju neznášajú a majú voči nej averziu a nechuť. Odrádzajúca je hlavne jej aróma, pri ktorej nejeden človek už zaplakal...

Ako vyčistiť záchodovú misu? Rýchlo a jednoducho vďaka tomuto!

24.01.2018 LIFESTYLE
Ako vyčistiť záchodovú misu? Rýchlo a jednoducho vďaka tomuto!

Čistenie toalety môže byť ťažké, že? Škvrny, tvrdá voda a baktérie množiace sa rýchlosťou svetla – to sú vecí, ktorých sa zbaviť je fakt zdĺhavé. A dokonca...

Smrdí to chorobou! Ktorý zápach tela signalizuje vážnu chorobu?

10.02.2018 LIFESTYLE
Smrdí to chorobou! Ktorý zápach tela signalizuje vážnu chorobu?

Za normálnych okolností, ak sme zdraví a nekonzumujeme veľa cesnaku či alkoholu, nemáme žiaden zápach. Presnejšie je neutrálny, niekomu môžeme aj voňať ale určite nesmrdíme...

Je pohár vína denne zdravý? Prekvapí ťa, čo na to hovorí veda!

23.01.2018 KRÁSA
Je pohár vína denne zdravý? Prekvapí ťa, čo na to hovorí veda!

Je pohár vína denne zdravý? Nad touto polemikou si lámu hlavu mnohí z nás. Otvoriť fľašu vínka po náročnom dni v práci alebo neotvoriť? Chodí nám to neustále po rozume a my premýšľame...

.

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY


  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 2s