Karmické uzly – stretávaš sa s nimi v živote? O čom napovedajú?

Karmické uzly – stretávaš sa s nimi v živote? O čom napovedajú?

    • Zdieľaj:
  • 2

Veríte v karmu? Ak áno, určite súhlasíte aj s tým, že každému sa raz vráti to, čo si sám aj zaslúži. Často ide o naše predošlé činy, na ktoré sme už dávno zabudli. Niekedy sa karma prenáša aj do našich minulých životov a je dokonca medzi ľuďmi aj prepojená. Počuli ste už o takzvaných karmických uzloch? Ako a medzi kým tieto uzly vznikajú? A čo majú spoločné s karmou?

Naša karma začína narodením

Všetko, čo sa deje, má svoju príčinu. Iba vy ste strojcom svojho šťastia a svoj osud máte vo svojich vlastných rukách. Karma však nie je osudom a ide o spôsob akcie a reakcie, pričom vzniká na základe našich minulých slov, myšlienok či skutkov. Či už urobíte skutok dobrý alebo zlý, vždy sa vám to vráti naspäť, pričom spôsob môže byť stále iný. Naša karma sa začína rodiť v momente prvej slobodnej voľby. Je na nás, ako a s kým trávime svoj život. Ak sa však vo vzťahoch príliš zamotáme a s dotyčným človekom sa nepohodneme, následok si prenášame ďalej vo forme karmických uzlov.

Odporúčame: Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

karmické uzly

Zdroj: Shutterstock®

Sila karmických uzlov

Vzťahy, rovnako ako aj povahy rôznych ľudí, bývajú často komplikované. Iba medzi malým počtom ľudí dokáže vládnuť skutočná harmónia bez hádok či problémov. Možno uvažujete nad tým, prečo práve vy prežívate komplikovaný vzťah plný nástrah a nepohody. Pravdepodobnou príčinou môže byť silné prepojenie medzi vami a danou osobou takzvaným karmickým uzlom. Ako možno takýto uzol definovať a prečo vôbec vzniká?

Ide o silu, ktorá vzniká najčastejšie medzi dvomi osobami, ktoré sú prepojené istou negatívnou skúsenosťou. Tá však pokojne mohla vzniknúť v minulosti, v predchádzajúcom živote. Takéto duše bývajú prepojené karmickým uzlom, ktorý v sebe ukrýva nevypovedané a neodpustené krivdy. Energia z nich nás smeruje k spoločnému stretnutiu a snahe o obrátenie karty. Princíp karmických uzlov je teda postavený na tom, že ak sa nachádzate vo vzťahu, v ktorom vám to nefunguje a vy sa rozhodnete partnera napokon opustiť, v minulom živote mohol partner naopak opustiť vás. Duše ľudí však nespájajú iba partnerské problémy. Karmické uzly môžu mať rôzny pôvod, napríklad fyzické násilie, krádež, nezhody v rodine, hádka s priateľom či problémy v iných sférach života.

Pozri aj: Sedmové karty – vyvešti si pravú lásku, úspech v práci či pohodu

odpustenie

Zdroj: Shutterstock®

Ako z karmických uzlov von?

Sila uzlov vás pravdepodobne oberá o energiu a vy neviete, ako z toho von. Je potrebné si uvedomiť, že každý prechádza komplikovanými vzťahmi a nie sme v tom sami. Aby sme sa však skutočne zbavili ťažoby z minulých životov, základom je odpustenie. Práve to dokáže uzly rozviazať a uzdraviť a vy sa tak trápenia skutočne zbavíte. Posolstvo skutočného odpustenia by sme si mali niesť po celý život. Ak dokážeme človeku, ktorý nám ublížil, odpustiť a zahodiť za hlavu negatívne pocity, pričom mu do života neprajeme nič zlé, až vtedy sme skutočne vyliečení. Negatívne karmické uzly budú rozviazané a my môžeme konečne do svojho života prijať dobro a opätovne nadobudnutú pohodu.

Neprehliadni: Veštenie osudu z kávy – čo všetko ťa v živote čaká? (1.časť)

- Anketa

VERÍTE V KARMU A MINULÉ ŽIVOTY?

Odpovedalo 20 ľudí  

Áno
95%
Nie, neverím
5%

    • Zdieľaj:
  • 2
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Zdenka Sabanošová 24.10.21 15:22

ZS
karma
100.00

Poznám jednu osobu, ktorá robí zle a doteraz sa ej nič nevrátilo naspäť. Ma vždy šťastie.

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 24.10.21 18:09

MM
karma
100.00

verím v karmu, každému sa vracia len taká energia, akú sám vysiela

  • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní