Charakteristika znamenia Ryby

Charakteristika znamenia Ryby
  • 14.05.2014
  • Silvia Karasová

Ryby sa vyznačujú svojou sentimentálnou povahou a citovou rozdvojenosťou. Je im veľmi ťažké porozumieť, pračudesné správanie a emocionálne výkyvy zvládne len málokto. Na druhej strane je toto vodné znamenie veľmi empatické, láskavé a rado pomáha druhým. Ak si niekoho zamiluje, obdarúva ho nielen svojou láskou, ale tiež luxusnými darčekmi. Ryby na svojich blízkych nikdy nešetria, sú obdarené šiestym zmyslom, vďaka ktorému dokážu vycítiť, po čom druhý prahne.

Základné črty

Ryby ako posledné znamenie je mimoriadne špecifické. Vo svojich povahových vlastnostiach obsahuje kúsok z každého znamenia. O čo konkrétne ide, je veľmi ťažké odhaliť, keďže Ryby sa ukrývajú v hĺbke vôd a svojich myšlienok. Mávajú sklony k depresiám a melancholickým náladám, a to aj v životných obdobiach, keď sa im darí na všetkých frontoch.

  • Základné indície – voda, empatia, city, láska, kameň tyrkys, morské odtiene farieb
  • Vládnuca planéta – Neptún

Pozri aj: TOP potraviny pre zdravie žien: Ktorými by sme sa mali zásobovať?

vodné znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Ryby a zdravie

Toto krehké znamenie máva po celý svoj život oslabenú imunitu. Vírusové ochorenia sa naň lepia jedna radosť, Rybám sa častokrát nevyhnú ani vážnejšie poruchy, najmä súvisiace s tráviacou činnosťou a so psychikou. Vo vyššom veku ich trápia viac než iných problémy s kĺbmi, nohami a reumatické ťažkosti. Ryby sú tiež náchylné k alergiám a ekzémom. Aby si udržali nielen zdravú pleť, aj silnú imunitu, musia veľmi dôkladne dbať na svoj zdravotný štýl.

Ryby v práci

Ryby majú veľkú fantáziu, dokážu vytvoriť jedinečné snové svety a byť kreatívnym za každých okolností. Zároveň sú veľmi starostlivé a precízne, čo sa odrazí aj na ich samotnej práci. Ryby potrebujú zamestnanie, kde tieto svoje schopnosti budú môcť skĺbiť, s čím však mávajú problém sú peniaze, ktoré im ľahko utekajú z rúk. Väčšina týchto ľudí preto radšej uprednostňuje stabilné pracovné miesto, pred kariérou samostatne zárobkovo činnej osoby.

Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Ryby a krása

Ryby oboch pohlaví si veľmi potrpia na tom, ako vyzerajú. Sústredia sa na všetky maličkosti, od nechtov, cez make-up, vlasy, až po šatník. Apropo, ten musí byť jedinečný a štýlový. Ryby majú rady značkové veci a pokiaľ im to peniaze umožňujú, čím luxusnejšie, tým lepšie. Strážia si tiež svoju postavu, problémové partie svojho tela dôverne poznajú, a zvyčajne robia všetko preto, aby si ich ustrážili.

Ryby – žena:

Tieto ženy môžu na niekoho pôsobiť priveľmi zasnene. Keď jej však dáte chvíľku, zistíte, že ide o dámu s veľkým D. Nielenže vyzerá pôvabne, žensky a elegantne, ešte sa tak aj správa. Sú to starostlivé matky, manželky aj priateľky. Ryby ženy si veľmi potrpia na láske a ich prejave, vrátane sexu. Ak sa im nedostáva to, po čom túžia, vedia ľahko skĺznuť na cestu nevery.

Pozri aj: Bolestivé afty v ústach u detí: Čo pomáha pri aftóznej stomatitíde?

znamenie zverokruhu

Zdroj: Shutterstock®

Ryby – muž:

Podobne zasnení sú aj muži narodení v znamení Rýb. Svoje umelecké sklony prejavujú častokrát aj do praktického života. Spoznáte to podľa výberu jeho nábytku, či doplnkov do domácnosti, ale tiež vďaka módnym doplnkom, ktorými sa tento muž rád pýši. V láske býva obozretný, síce ho lákajú kdejaké dobrodružstvá, radšej uprednostní citovú stabilitu.

Pozri: AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K RYBÁM?

Ďalej u nás čítajte:


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní