Charakteristika znamenia Ryby

Charakteristika znamenia Ryby
 • 14.05.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Ryby sa vyznačujú svojou sentimentálnou povahou a citovou rozdvojenosťou. Je im veľmi ťažké porozumieť, pračudesné správanie a emocionálne výkyvy zvládne len málokto. Na druhej strane je toto vodné znamenie veľmi empatické, láskavé a rado pomáha druhým. Ak si niekoho zamiluje obdaruváva ho nielen svojou láskou, ale tiež luxusnými darčekmi. Ryby na svojich blízkych nikdy nešetria, sú obdarené šiestym zmyslom, vďaka ktorému dokážu vycítiť, po čom druhý prahne.

Základné črty – Ryby ako posledné znamenie je mimoriadne špecifické. Vo svojich povahových vlastnostiach obsahuje kúsok z každého znamenia. O čo konkrétne ide, je veľmi ťažké odhaliť, keďže Ryby sa ukrývajú v hĺbke vôd a svojich myšlienok. Mávajú sklony k depresiám a melancholickým náladám, a to aj v životných obdobiach, keď sa im darí na všetkých frontoch.

Základné indície – voda, empatia, city, láska, kameň tyrkys, morské odtiene farieb

Vládnuca planéta - Neptún

Charakteristika znamenia Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Ryby a zdravie – Toto krehké znamenie máva po celý svoj život oslabenú imunitu. Vírusové ochorenia sa na ne lepia jedna radosť, Rybám sa častokrát nevyhnú ani vážnejšie poruchy, najmä súvisiace s tráviacou činnosťou a so psychikou. Vo vyššom veku ich trápia viac než iných problémy s kĺbmi, nohami a reumatické ťažkosti. Ryby sú tiež náchylné k alergiám a ekzémom. Aby si udržali nielen zdravú pleť, aj silnú imunitu, musia veľmi dôkladne dbať na svoj zdravotný štýl.

Ryby v práci – Ryby majú veľkú fantáziu, dokážu vytvoriť jedinečné snové svety a byť kreatívnym za každých okolností. Zároveň sú veľmi starostlivé a precízne, čo sa odrazí aj na ich samotnej práci. Ryby potrebujú zamestnanie, kde tieto svoje schopnosti budú môcť skĺbiť, s čím však mávajú problém sú peniaze, ktoré im ľahko utekajú z rúk. Väčšina týchto ľudí preto radšej uprednostňuje stabilné pracovné miesto, pred kariérou samostatne zárobkovo činnej osoby.

Charakteristika znamenia Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Ryby a krása – Ryby oboch pohlaví si veľmi potrpia na tom, ako vyzerajú. Sústredia sa na všetky maličkosti, od nechtov, cez makeup, vlasy, až po šatník. Apropo ten musí byť jedinečný a štýlový. Ryby majú rady značkové veci, a pokiaľ im to peniaze umožňujú, čím luxusnejšie, tým lepšie. Strážia si tiež svoju postavu, problémové partie svojho tela dôverne poznajú, a zvyčajne robia všetko preto, aby si ich ustrážili.

Charakteristika znamenia Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Ryby – žena: Tieto ženy môžu na niekoho pôsobiť priveľmi zasnene. Keď jej však dáte chvíľku, zistíte, že ide o dámu s veľkým D. Nielenže vyzerá pôvabne, žensky a elegantne, ešte sa tak aj správa. Sú to starostlivé matky, manželky aj priateľky. Ryby ženy si veľmi potrpia na láske a ich prejave, vrátane sexu. Ak sa im nedostáva to, po čom túžia, vedia ľahko skĺznuť na cestu nevery.

Ryby – muž: Podobne zasnení sú aj muži narodení v znamení Rýb. Svoje umelecké sklony prejavujú častokrát aj do praktického života. Spoznáte to podľa výberu jeho nábytku, či doplnkov do domácnosti, ale tiež vďaka módnym doplnkom, ktorými sa tento muž rád pýši. V láske býva obozretný, síce ho lákajú kdejaké dobrodružstvá, radšej uprednostní citovú stabilitu.

AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K RYBÁM?

Ďalej u nás čítajte:

Zdroj foto: www.pakaew.com, www.dailyhealthbeauty.com, www.10and5.com, www.nzwomansweekly.co.nz,

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Pravý pôvod jedál: Vieš, odkiaľ pochádza hamburger či cestoviny?
Voľný čas

Pravý pôvod jedál: Vieš, odkiaľ pochádza hamburger či cestoviny?

 • 1
 • 09.05.2021
Deň narcisov aj v on-line priestore. Zásielkovňa a e-shopy sa spojili a rozhodli sa pomôcť
Sebarozvoj

Deň narcisov aj v on-line priestore. Zásielkovňa a e-shopy sa spojili a rozhodli sa pomôcť

 • 3
 • 14.06.2021
Konvalinka voňavá: Ako ju rozpoznať a čo spôsobuje otrava?
Zdravie

Konvalinka voňavá: Ako ju rozpoznať a čo spôsobuje otrava?

 • 3
 • 13.06.2021
TOPlist