Ideálny partner? Ktoré znamenia sú pre manželstvo ako stvorené?

Ideálny partner? Ktoré znamenia sú pre manželstvo ako stvorené?

Vzťahy v našich životoch sú rôzne a často si nad nimi lámeme hlavu. Kým niektorí ľudia sú pre harmonický vzťah akoby predurčení a vhupnú do neho s prirodzenou ľahkosťou, iní také šťastie už nemajú.  

Aj vy patríte medzi tých, ktorí stále hľadajú toho pravého partnera? Netreba zúfať, veď ako sa hovorí, nádej umiera vždy posledná. A možno na toho svojho spriazneného partnera už onedlho narazíte. Či už veríte v znamenia osudové alebo tie astrologické, poďte sa spolu s nami pozrieť na to, ktoré z nich sú pre vzťah priam ideálne.

Odporúčame aj: Ktoré znamenia odoberajú energiu? TIETO patria medzi energetických upírov!

zapadajúce puzzle

Zdroj: Shutterstock®

Znamenie Býka (20.4. – 20.5.)

Ide o pokojných a nenáročných ľudí, ktorí príliš neobľubujú zmeny. V manželstve bývajú verní, no pristupujú k nemu s opatrnosťou. Pri zoznámení sú spočiatku nedôverčiví a plachí, no inak sú to úprimní a milí ľudia, ktorí majú iba tie najlepšie úmysly. Lásku neradi prejavujú priamočiaro, očakávajú to skôr od partnera. Sú to domáce tipy a ak hľadáte partnera, ktorý nevyhľadáva častú prítomnosť kamarátov v bare, býk je vhodnou voľbou.  

Ideálni životní partneri: Panna, Kozorožec, Rak, Ryby

Znamenie Raka (22.6. – 22.7.)

Raky sú rodinné typy, ktoré sú najspokojnejšie práve v úzkom rodinnom kruhu. Bývajú často hanbliví pred cudzími ľuďmi. Naopak, ak nájdu spriaznenú dušu, sú v manželstve veľmi prispôsobiví. Sú spoľahliví, a to vyžadujú aj od svojho partnera. Ide o citlivé povahy, ktoré sa vedia uraziť a uzatvoriť do seba aj pre maličkosti. Iniciatívu vtedy musí prevziať najmä partner, inak s ním nepohne. Sú to zväčša láskaví ľudia, ktorí dokážu žiť harmonický život.

Ideálni životní partneri: Škorpión, Ryby, Panna

láska

Zdroj: Shutterstock®

Znamenie Leva (23.7. – 23.8.)

Ľudia, ktorí sú narodení v tomto znamení, sú skvelými spoločníkmi. Radi druhého vypočujú a vedia mu poradiť. Sú dôverčiví, no ak ich niekto sklame, vedia odpúšťať. Ide o dobrosrdečných ľudí, ktorí vo vzťahoch milujú partnera celým srdcom. Radi vyvolávajú v partnerovi pocit šťastia a ten sa na neho môže s dôverou vždy spoľahnúť. Vo vzťahoch bývajú verní a romániky im bývajú  väčšinou cudzie.

Ideálni životní partneri: Baran, Strelec, Blíženci, Váhy

Znamenie Váhy (24.9. – 23.10.)

Váhy nemajú radi hádky a nedorozumenia. Často sa im preto snažia predchádzať. Ide o slušných ľudí, ktorí sú láskaví a spravodliví. Vo vzťahoch sú často prispôsobiví. Bývajú ideálnymi partnermi do života. Toho druhého vedia pochopiť a na výber partnera si potrpia. Sú výborní spoločníci a ak máte radi spoločenský život a umenie, váhy budú ideálnym spoločníkom na kultúrnom podujatí i v živote.

Ideálni životní partneri: Vodnár, Strelec, Blíženec, Lev

Pozri aj: Hviezdy v tom majú úplne jasno: Ktoré znamenia horoskopu ľahko zbohatnú?

spokojní partneri

Zdroj: Shutterstock®

Znamenie Kozorožca (22.12. – 20.1.)

Aj keď kozorožci nie sú úplne dokonalými, čo sa týka vzťahov, vedia byť skvelými partnermi. Stačí si ich získať a preraziť škrupinku odmeranosti a samotárstva. Ak sa raz zaľúbia, vedia milovať celým srdcom. Nikdy ich však nepodveďte, ich dôveru už nikdy úplne nezískate. Lásku im treba neustále prejavovať, potrebujú totiž cítiť, že sú milovaní.

Ideálni životní partneri: Ryby, Býk, Panna

Neprehliadni: Spoľahlivé znamenia zverokruhu: Tieto ťa nikdy nesklamú a nezradia!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 09.02.21 06:43

ĽŠ
karma
100.00

Nádej umiera vždy posledná...

  • 1
Odpovedať

Mária Chromíková 09.02.21 09:38

MC
karma
109.00

Ideálni životní partneri asi neexistujú (každý máme nedostatky)

  • 1
Odpovedať

Katarína Konečná 09.02.21 11:21

KK
karma
111.00

niečo na tom asi bude, sme kombinácia panna a býk a nesťažujem si, funguje to už vyše 30 rokov, ale možno som mala iba šťastie

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 10.02.21 22:19

karma
115.00

No, "barana" som tu nenašla...snáď nabudúce :-)

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní