Hodíme sa k sebe? Týmto znameniam sa radšej oblúkom vyhni!

Hodíme sa k sebe? Týmto znameniam sa radšej oblúkom vyhni!

Nie každý muž je ideálnym partnerom. Samozrejme, veľakrát to platí aj opačne. Partnerstvo je komplikovaná a neľahká životná úloha, ktorá vždy nekončí iba rozprávkovým koncom.

Ak ste ešte len na začiatku cesty hľadania toho pravého, možno vás inšpiruje aj náš vzťahový prehľad znamení. Na tieto si dajte radšej pozor a pokiaľ chcete predísť sklamaniu, vyhnite sa im oblúkom!

Znamenie Barana (21.3. – 20.4.)

Ide o silné osobnosti, ktoré nebojácne napredujú za svojim cieľom. Aj preto sú to rodení vodcovia. Vždy a všade chcú byť prví. Takáto cieľavedomá osoba môže byť pre budúceho partnera lákadlom aj varovným prstom zároveň. Vo vzťahoch nemajú radi, keď im niekto rozkazuje, obzvlášť partnerka. Azda aj preto uprednostňujú radšej partnerov, ktorí im prenechávajú priestor a ticho kráčajú za nimi. Manželstvo medzi mužom a ženou často nepokladajú za rovnocenný zväzok. Radi vyvolávajú konflikty a dokazujú si svoju pravdu.

Znamenie Blíženca (21.5. – 21.6.)

Muž Blíženec je v citoch nestály a prelietavý. Snaží sa hľadať neustále nové podnety a inšpirácie. Všetko je z jeho strany iba dočasné a partnerka sa tak na neho nemôže 100 % spoľahnúť. Títo muži sú spoločenskí a v spoločnosti excelujú. Životného partnera si však hľadajú ťažko a charakterizuje ich nerozhodnosť.

Odporúčame: Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Vodnára?

partnerské hádky

Zdroj: Shutterstock®

Znamenie Panny (24.8. – 23.9.)

Muž narodený v tomto znamení nepredstavuje zrovna ideálneho partnera pre pokojný život. Vedia sa ľahko uraziť a neprehovoriť s partnerom v prípade krivdy aj niekoľko dní. Sami však radi druhých, a to najmä partnerku, kritizujú a hľadajú na nich chyby. Možnú hádku môže vyvolať aj prehnané puntičkárstvo, ktorým je znamenie Panny známe.  

Znamenie Škorpióna (24.10. – 22.11.)

Vzťah s týmto znamením býva vášnivý, no zvyčajne nemá dlhé trvanie. Majú radi skôr neviazaný život. Partnerov vytáčajú do nepríčetnosti svojou neustálou nedôverou a žiarlivosťou. Radi vyvolávajú hádky s partnerom na verejnosti. Ak však lievik druhého partnera raz pri podobnej hádke pretečie, už niet návratu.

pár počas hádky

Zdroj: Shutterstock®

Znamenie Strelca (23.11. – 21.12.)

Ide o veselých ľudí, ktorí zvládajú prekážky ľavou zadnou. Vedia sa však ľahko rozčúliť a vybuchnúť. Vo vzťahoch sú zvyčajne prelietaví, aj keď milovať vedia skutočne vášnivo. S peniazmi často nevedia hospodáriť a partnerky by mali byť obozretné pri hazardných hrách, ktorým môže Strelec potajomky holdovať.

Znamenie Vodnára (21.1. – 18.2.)

Vodnári sú skôr samotári. Ich negatívnou vlastnosťou býva sebectvo a ak chcú, dokážu byť k partnerovi skutočne chladní a odmeraní. Po nevydarenom vzťahu im zväčša nerobí problém nájsť si rýchlo adekvátnu náhradu.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Kristína Sekeráková 15.02.21 10:15

KS
karma
133.00

Ešteže som sa medzi týmito znameniami nenašla :-D

  • 1
Odpovedať

Ľubica Šťastná 15.02.21 10:35

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé; niečo na tom bude!

  • 1
Odpovedať

Simona Paľovčíková 15.02.21 15:12

karma
-1.00

Ďakujem a prajem pekný deň! :-)

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 15.02.21 17:43

MR
karma
104.00

no na nás s manželom to veru nesedí aleže vôbec nič z toho.... na šťastie :-D

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 15.02.21 20:21

KS
karma
133.00

Našťastie som seba ani priateľa medzi týmito znameniami nenašla :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní