Ktorí muži lezú na nervy všetkým ženám? Tieto 3 znamenia v tom vedú!

Ktorí muži lezú na nervy všetkým ženám? Tieto 3 znamenia v tom vedú!

Nebudeme si klamať, ale občas si všetci poriadne lezieme na nervy. Nehovoríme len o mužoch a ženách, ale aj o rovnakom pohlaví – predsa len sme každý iná osobnosť, a tak sa z času na čas poriadne poškriepime. Horšie to je v prípade, keď na nervy lezieme sami sebe. Je to síce už vyšší level, ale občas svojimi myšlienkami vieme vytočiť aj samých seba. Ale vráťme sa k mužom a tým znameniam horoskopu, ktoré do vienka dostali prirodzený talent vytáčať ľudí alebo im poriadne liezť na nervy. Predpokladáme, že každý z nás vo svojom okolí takéhoto človeka má a, nedajbože, možno aj priamo vo svojej domácnosti. Ktoré mužské znamenia to sú? Ktorí muži dokážu ženám liezť poriadne na nervy?

príliš komunikatívny muž

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Muži narodení v tomto znamení horoskopu si idú vždy svoje a vždy sa snažia dosiahnuť svoj cieľ. Ak sa im nejaká žena zapáči, tak nikdy neváhajú a vždy ju oslovia. Bojujú o ňu do poslednej chvíle, vďaka čomu im nemožno uprieť ich trpezlivosť a sebavedomie. Na druhej strane však dokážu ženám liezť na nervy, a to vďaka tomu, že neustále hovoria. Áno, muži v tomto znamení majú potrebu neustále niečo rozprávať a predovšetkým o sebe. Hneď na prvom rande vám o sebe prezradia úplne všetko – možno preto, aby sa žene zapáčili a okúzlili ju. Ale niekedy menej je viac, preto platí, že takíto muži by sa mali naučiť aj počúvať. Na oplátku však musíme povedať, že sú milujúci a úprimní.

KOZOROŽEC

Je to skvelý partner, ku ktorému si musíte nájsť správnu cestičku. Ak ju nájdete, tak vás bude zahŕňať všetkou láskou sveta. Vie byť romantický, ale niekedy až príliš. A práve svojou prílišnou romantickosťou dokáže ženám liezť poriadne na nervy. Ženy sú tými najväčšími romantičkami, ale nikdy to netreba preháňať. Kvety, sviečky, dlhé rozhovory, drobná pozornosť za každým poteší, ale treba vždy nájsť akúsi zdravú únosnú mieru.

Odporúčame: Povaha a osobnosť podľa mena: Čo sa v tebe skrýva?

muž romantik

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

Muži narodení v tomto znamení nie sú stvorení na manželstvo. Proste, keď hľadáme muža na celý svoj život, tak s týmto vám to nemusí vždy vyjsť. A keďže hovoríme o vlastnostiach, ktoré dokážu ženám liezť na nervy, tak Vodnár má väčšinou prázdne reči a jeho sľuby nikdy nič neznamenajú. Dokáže nasľubovať hory-doly, ale v konečnom dôsledku žiadne zo svojich sľubov nesplní. Aj to je dôvod, prečo dlhodobé vzťahy nie sú pre toto znamenie charakteristické.

Neprehliadni: Hodíme sa k sebe? Týmto znameniam sa radšej oblúkom vyhni!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 27.04.21 08:36

ĽŠ
karma
100.00

Niečo na tom bude...

  • 1
Odpovedať

Katarína Konečná 27.04.21 09:14

KK
karma
111.00

môj muž je v znamení Býka a hovorí veľmi málo, asi platí ako sa hovorí-výnimka potvrdzuje pravidlo

  • 1
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 28.04.21 11:00

ZS
karma
100.00

Nemám muža v týchto znameniach.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 28.04.21 22:26

JK
karma
100.00

Manžel je baran a veru to tiež nie je jednoduché

  • 0
Odpovedať

Juraj Podmanický 29.04.21 20:29

JP
karma
109.00

Myslím, že je to dosť nefér voči týmto trom „odsúdeným“. Hoci nie som jedným z nich, ľutujem ich, lebo je to také ako obvinenie bez dôkazov. Viem, že aj v ženskom svete znamení sú také, ktoré veľmi skúšajú naše mužské nervy, ale o tých sa tu nepíše nič...

  • 0
Odpovedať

Zdenka Slahučková 02.06.21 23:09

ZS
karma
100.00

Neviem veru, nemám práve s týmito skúsenosť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní