Aké silvestrovské dekorácie letia tento rok? Inšpiruj sa!

Aké silvestrovské dekorácie letia tento rok? Inšpiruj sa!

Príchod nového roka a zároveň odchod toho starého sa oslavuje po celom svete. Každá krajina má však svoje vlastné a unikátne tradície. Niektoré sa týkajú zahrnutia konkrétneho typu jedla do silvestrovskej večere, iné zasa kážu v tento večer urobiť nejakú aktivitu či činnosť, a to preto, aby bol prichádzajúci rok plný zdravia, šťastia a financií. 

Úplne najčastejšie sa však na Silvestra organizujú novoročné párty s rôznymi atraktívnymi témami. Organizujú ich bary, no do úlohy hostiteľov sa často staviame aj sami a silvestrovskú párty organizujeme doma na vlastnú päsť. Hostiť silvestrovskú párty môže byť naozaj výzva, najmä pre neustále meniace sa trendy v oblasti osláv príchodu nového roka. Aké silvestrovské dekorácie letia dnes, aby ste nešliapli vedľa?

Ako na Nový rok...

Vstúpiť do nového roka so zle zorganizovanou silvestrovskou párty ako hostiteľ určite nechce nikto z nás. Platí totiž staré dobré „ako na Nový rok, tak po celý rok” a nálepku nudný hostiteľ si po celý rok 2020 nechce niesť azda nikto z nás. Práve preto sme zalovili vo vlnách sociálnej siete Pinterest, na ktorej sme hľadali, čo aktuálne letí vo svete silvestrovských dekorácií. Inšpirujte sa vychytávkami v našej galérii!

1 z 10

Efektné menovky

Túto silvestrovskú galériu začneme hneď zhurta a budeme myslieť na drinky, ktoré sú jednoznačne súčasťou takýchto osláv. Na poháre na šampanské vyrobte takéto efektné menovky v tvare zlatých hviezdičiek. Fixkou na ne napíšte mená alebo v priestore porozhadzujte fixky, aby si svoj pohár označil každý sám! Takéto menovky vyzerajú skvele a zároveň sú veľmi praktické. 

Pozri aj: Hľadáš inšpiráciu na novoročné priania? Tu je ich riadna nádielka!

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 29.12.19 06:00

ĽŠ
karma
100.00

Hostiť silvestrovskú párty môže byť naozaj výzva, najmä pre neustále meniace sa trendy; inšpiratívne a niektoré naozaj veľmi pekné dekorácie, vďaka!

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 29.12.19 08:49

SK
karma
113.00

Kto čo má rád.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 29.12.19 13:35

JK
karma
100.00

Skvelá inšpirácia

  • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 29.12.19 16:10

karma
113.00

líbí se mi

  • 0
Odpovedať

Matej Varga 29.12.19 19:44

MV
karma
108.00

Skvelý článok, mnoho inšpirácie, aj u nás bolo občas rušno. :D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní