Ako si užiť za malo peňazí: Značka, dá sa to aj doma!

Ako si užiť za malo peňazí: Značka, dá sa to aj doma!

Každý z nás si potrebuje z času na čas dopriať. Či už ide o spirituálne dopriatie alebo to materiálne, odmenu v akejkoľvek forme si jednoducho zaslúži každý a zaslúžime si ju pravidelne.

Ale čo ak sú zavreté wellnessy, fitká aj obchody a s nimi sa všetky naše obľúbené činnosti za odmenu a pre potešenie jednoducho rozplynuli? Prinášame vám tipy na pôžitky za málo peňazí, ktoré si môžete dopriať v pohodlí domova sami alebo so svojimi najbližšími.

Známy hashtag

Pamätáte sa ešte na iniciatívu, ktorá ženy nabádala nielen používať hashtagy #selfcaresunday a #selfcare, ale starostlivosť o seba samú aj skutočne praktizovať, navyše v pravidelných intervaloch? Toto hnutie vychádza najmä z poznania, že len spokojné a šťastné ženy môžu okolo seba šíriť lásku a dôkladnú starostlivosť o ostatných členov rodiny.

Žena, ktorá má občas aj chvíľku pre seba, je tiež žena oddýchnutá, usmiata a pripravená na všetky úskalia života. Ak však potrebujete malú inšpiráciu na pôžitky, ktoré sa dajú praktizovať doma, sme tu pre vás my a naša galéria. Tak, ktorý pôžitok zvolíte ako prvý?

Inšpiruj sa: 3 tipy, ako si našetriť peniaze na horšie časy

- 5 SPÔSOBOV, AKO SI DOPRIAŤ
1 z 5

TERAPIA HUDBOU

Vedeli ste, že hudba má terapeutické účinky? Dokáže spomaliť dýchanie, tep, znížiť krvný tlak a dáva signál mozgu, že je čas spomaliť. Ten zasa dá pokyn svalom, aby sa uvoľnili. Ak sa pýtate, aká hudba je vhodná, správna odpoveď neexistuje. Je to subjektívne a zvoliť by ste mali žáner, ktorý lahodí vašim ušiam. Ak sa však neviete rozhodnúť, nič nepokazíte jazzom, bluesovou hudbou ani tou klasickou.

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 29.03.21 07:05

ĽŠ
karma
100.00

Určite najlepšie terapie!

  • 0
Odpovedať

Mária Slováková 29.03.21 12:20

MS
karma
118.00

Terapia hudbou je naozaj dobrá. Pomáha mi pri zlej nálade ale aj pri upratovaní.

  • 0
Odpovedať

Patrik Podmanický 29.03.21 19:22

PP
karma
96.00

Aj čítanie zaujímavých článkov, zapájanie sa do súťaží a písanie komentárov je výbornou terapiou a ešte viac človeka vzpruží prípadný oznam o výhre. Je to naozaj za málo peňazí a dá sa to doma.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 29.03.21 20:02

KK
karma
111.00

pre mňa je terapia aj práca v mojej kvetinovej záhradke

  • 0
Odpovedať

Soňa Kollárová 04.04.21 18:18

SK
karma
113.00

Je to tak :)

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 06.04.21 13:14

ZS
karma
100.00

Veľmi rada počúvam hudbu a raku rezkú, ktorá dobré naladí

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní