Aké bolo zamestnanie celebrít predtým, než sa stali slávnymi? Budeš prekvapená!

Aké bolo zamestnanie celebrít predtým, než sa stali slávnymi? Budeš prekvapená!
  • 08.11.2020
  • Michaela Kožáková

Každý máme svojho obľúbeného herca či speváčku. Mnohí z nás si predstavujú a snívajú o tom, aké by to bolo byť slávnym. Vravíme si: „Tak tá určite nemá problém platiť nájomné," alebo: „ten má ale život, určite nemá ani potuchy aké to je ťahať dvanástku."

Keď vidíme známych ľudí v televízii a v časopisoch, je ťažké uveriť tomu, že boli presne takými ľuďmi, ako sme my – tými, ktorí sa snažia zarábať, živiť svoju rodinu a slušne žiť. Ale aj tie najjasnejšie hviezdy hollywoodskeho neba museli predsa niekde začať. A nebolo to vždy na javiskových doskách. 

Od hltača ohňa k miliónom

Nič nie je zadarmo a platí to aj pri viacerých celebritách. I oni si prešli niekoľkými obyčajnými zamestnaniami predtým, ako ich spoznal celý svet. Od čašníčok, predavačov, vymáhačov dlhov, kaderníčok až po naozaj divné zamestnania, ako napríklad krotiteľ levov, hltač ohňa či nie celkom chvályhodných pozícií ako drogový díler, striptér a maskot pre reštauráciu. Nuž, ani tie vysmiate celebrity s miliónmi vo vrecku to nemali až tak celkom jednoduché.

Vedela by o tom rozprávať napríklad taká speváčka Lana Del Rey, ktorá tvrdo makala ako čašníčka. Harrison Ford sa živil ako tesár. Sexy George Clooney predával dámske topánky, pracoval ako robotník na stavbe, chodil od domu k domu a ponúkal poistenie. David Bowie pracoval v mäsiarstve a doručoval objednávky.

Aké ponaučenie vyplýva z tohto článku? Možno práve teraz driete za pásom, vykladáte tovar v obchodnom reťazci alebo sedíte doma za počítačom a posielate svoj životopis v nádeji, že snáď vás vezmú aspoň za pokladníčku. Nikdy však neprestaňte snívať. Nemusíte zrovna túžiť byť najlepším slovenským spevákom alebo oscarovou herečkou. Snívate o vlastnom kvetinárstve? Chcete byť módnym návrhárom? Sústreďte sa na svoje sny, kráčajte s otvorenými očami, zdokonaľujte sa. Nikdy neviete, aké príležitosti na vás čakajú. 

Poďte sa s nami pozrieť na niekoľko celebrít, ktoré sú dôkazom toho, že sny sa naozaj plnia.

NeprehliadniŠtudovať nie je vždy základom úspechu! Tieto celebrity vás o tom presvedčia

- Aké bolo zamestnanie celebrít predtým, než sa stali slávnymi?
1 z 12

Danny DeVito

Danny DeVito bol kaderníkom mŕtvol. Upravoval vlasy ženám predtým, ako ich pochovali. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 08.11.20 07:27

ĽŠ
karma
100.00

Skutočne prekvapilo u väčšiny.

  • 1
Odpovedať

Katarína Konečná 08.11.20 09:46

KK
karma
109.00

Zaujímavé, niekedy život zmení obyčajná náhoda a niekedy musíte drieť, aby ste sa dostali tam, kam chcete.

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 08.11.20 16:26

MM
karma
100.00

niekedy jednoducho stačí byť v správnom čase na správnom mieste

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 09.11.20 22:19

karma
109.00

Ozaj zaujímavé a niektoré zamestnania fakt nevšedné.Napr. Danny DeVito bol kaderníkom mŕtvol. Upravoval vlasy ženám predtým, ako ich pochovali :-O Nikdy by som to na tie celebrity nepovedala,že sa v minulosti živili úplne inak.

  • 1
Odpovedať

Anton Marek 25.03.21 22:48

karma
127.00

človek naozaj nikdy nevie, kam ho vietor osudu zaveje

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní