Covid-19 medzi celebritami: Ako to niektoré zvládli s deťmi po boku?

Covid-19 medzi celebritami: Ako to niektoré zvládli s deťmi po boku?
 • 04.11.2020
 • Radka Vargová

  • Zdieľaj:
 • 4

Posledné mesiace sa nehovorí o ničom inom, ako práve o novom ochorení Covid-19. Pandémia, ktorá v spojitosti s touto chorobou vznikla, ovplyvňuje každodenný chod našich životov, a to už od marca. A nevyhýba sa ani známym tváram. S chorobou „bojovali" mnohé známe celebrity. Niektoré z nich nemali žiadny vážnejší priebeh, len sa jednoducho museli, ako každý, zatvoriť na nejaký čas doma. A niektoré z nich tak museli urobiť aj so svojimi ratolesťami. Ako to zvládli napríklad Monika Bagárová či Tatiana Žideková?

S rodinou po boku

Nedávno prekvapila fanúšikov informáciou o chorobe krásna umelkyňa Monika Bagárová. Len pred pár mesiacmi sa stala po prvýkrát mamičkou a so svojou dcérkou musí byť teraz len doma. Keďže jej partner je tiež chorý, no za veľkou mlákou, pomáha jej rodina, ktorá trávi karanténu s ňou. Monika priznala, že spočiatku si len myslela, že ju vyčerpáva materstvo, no nakoniec sa u nej potvrdil vírus. „Tak, bohužiaľ, i ja som pozitívna na Covid-19. Nemám žiadny ťažký priebeh a vďaka Bohu, Ruminka len sem-tam zakašle, inak sa smeje a je stále veselá. Prvé dni som bola šialene unavená, bolela ma hlava, myslela som si, že to patrí k tomu, že v noci stávam niekoľkokrát k Ruminke, a tak je telo unavené a jednoducho si potrebuje len oddýchnuť. Dnes už necítim ani čuch ani chuť. Sme doma v karanténe a je nám smutno za tatinkom, ktorý je na tom rovnako, ale bez príznakov a vo Vegas. Verím, že to zvládneme a bude nám všetkým zase fajn,“ uviedla na Instagrame známa speváčka. 

Pozri tiež: Rozhovor s Barborou Krajčírovou: S druhým dieťaťom sa môj život upokojil

Bez príznakov

Bezpríznakový priebeh mala našťastie ďalšia známa mamička, fitnesska Tatiana Žideková. I ona potvrdila ochorenie prostredníctvom populárnej sociálnej siete. „Tak ostávame doma. Dúfam, že celých desať dní bude prebiehať tak ako doteraz – v pokoji, bez bolesti, bez príznakov. Budeme vám dávať vedieť, ako sa máme. A jedno veľké ďakujem za každú správu, kde nám prajete veľa zdravíčka.“ Povinnú karanténu však zvládla bez problémov. Fanúšikov neustále informovala o tom, že sa všetci majú dobre a čas, ktorý ju prinútil zostať doma, využila vlastne na prácu. Dnes je Tatiana už zdravá. 

Hlavne nič nepodceňujte

Pred mesiacom bojoval s Covid-19 aj známy moderátor Matúš Krnčok. U neho i jeho manželky sa potvrdilo ochorenie. „Kde začať? Asi ste si všimli, že sme posledný týždeň celá rodina doma, izolovaní od celého sveta. Má to svoje opodstatnenie. Boli sme na Covid testoch a vyšli nám POZITÍVNE. Zistili sme to viac menej „náhodou". Mal som totiž virózu, točila sa mi hlava a bol som slabý cca 3 dni. Od nedele do stredy. Ninu len jeden večer preháňalo. Dva dni dozadu stratila čuch a chuť. Tak sme si povedali, ešte pred stratou, že v rámci spoločenskej zodpovednosti pôjdeme na testy, aby sme sa uistili, že išlo len o virózu. Bohužiaľ testy odhalili, že sme IN. Nemali sme žiadne respiračné príznaky, ani kašeľ ani nádchu, ani horúčky. Teraz sme viac-menej OK, slabý priebeh choroby. Našťastie!” priznal sa moderátor. Zároveň však dodal, že jeho deti sú ok a myslí si, že ochorenie nemajú. Taktiež v príspevku vyzval, aby ľudia neverili falošným a zavádzajúcim informáciám a nič neponechali na náhodu. „A prečo to sem píšem? Preto, aby ste vedeli, že Korona nie je HOAX, že treba veriť odborníkom a počúvať ich nariadenia, že nutne nemusíte mať iba respiračné ochorenie, aby ste to dostali. Dávajte si na seba pozor, lebo verím, že nie každý môže mať tak „hladký" priebeh ochorenia ako my. Držte sa, noste rúška a umývajte si 10x denne ruky," vyzval ľudí na Instagrame.

Choroba medzi českými ikonami

Mená Bára Basiková a Lucie Bíla asi pozná každý. I tieto ikony českej pop music bojovali s koronavírusom. A boj zvládli úspešne. Do rozporu sa však dostali svojimi radikálnejšími postojmi a celkovým zľahčovaním situácie. Speváčka Bára Basiková si dokonca tajne priala, aby Covid-19 dostala. Pri testoch sa nakoniec potvrdilo, že má v sebe protilátky, takže chorobu už prekonala. Báru štvali predovšetkým obmedzenia, ktoré sú momentálne spojené s týmto ochorením. 

A kritiku schytala aj Lucie Bíla. Tá sa hneď, ako prekonala chorobu, vybrala medzi svojich fanúšikov. Chorobu dokonca verejne označovala len za blbú chrípku, ktorá sa dá prežiť...". A to jej vyrobilo veľké problémy, keďže práve v Čechách čísla nakazených rapídne rastú a aj počty úmrtí. No ale Lucie nechce o korone ani počuť. Hneď po vyliečení otvárala svoje divadlo a na akciu dorazila bez rúška.

Pozri tiež: Janka Slačková prezradila, v čom ju situácia s Covid-19 ovplyvnila najviac


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 04.11.20 07:31

ĽŠ
karma
100.00

Pandémia, ktorá v spojitosti s touto chorobou vznikla, žiaľ, ovplyvňuje každodenný chod životov nás všetkých, celebrity nevynímajúc.

 • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 04.11.20 09:44

KK
karma
110.00

Celebrity sú tiež obyčajný ľudia.

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 04.11.20 17:34

MM
karma
118.00

choroba si nevyberá, tu sme si všetci rovní

 • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 05.11.20 09:21

MC
karma
110.00

Covid-19 je zákerný ,nikto nevie kde ho môže chytiť.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Goodbye staré silikónové implantáty? Na obzore je nová éra úpravy pŕs
Telo

Goodbye staré silikónové implantáty? Na obzore je nová éra úpravy pŕs

 • 0
 • 20.07.2022
BB krém: krásna pleť v jedinom kroku
KRÁSA

BB krém: krásna pleť v jedinom kroku

 • 5
 • 16.06.2022
NUE: Čistiaci rituál bojujúci proti znečisteniu a pre prirodzene krásnu pleť
Novinky

NUE: Čistiaci rituál bojujúci proti znečisteniu a pre prirodzene krásnu pleť

 • 3
 • 02.08.2022
TOPlist