Plavky pre postavu v tvare jablka: Objav TOP kúsky pre toto leto!

Plavky pre postavu v tvare jablka: Objav TOP kúsky pre toto leto!

Ako sa v zime nezaobídeme bez teplej bundy, šálu či rukavíc, tak to počas horúceho leta veľmi nepôjde bez plaviek. Veď predsa horúčavy sa najlepšie zvládajú pri vode, či už pri bazéne, jazere alebo mori. Pred každou kúpacou sezónou pritom v obchodoch nájdeme obrovský výber plaviek, takže rozhodne je z čoho vyberať. Voliť môžeme rôzne strihy, farebné prevedenia a inšpirovať sa tiež môžeme najnovšími trendmi pre danú sezónu. Plavky by sa nám však nemali len páčiť, ale rovnako by nám mali, ako sa hovorí, dobre padnúť. Chceme predsa, aby sedeli ako uliate a aby sme sa v nich počas letných radovánok čo najlepšie cítili. Ten správny strih dokáže s každou postavou hotové divy. 

Pri výbere plaviek je vhodné zohľadniť práve svoj typ postavy. Väčšinou rozoznávame päť základných typov, a to postavu v tvare jablka, hrušky, presýpacích hodín, obdĺžnika a obráteného trojuholníka. V dnešnom článku sa zameriame práve na ženy, ktoré majú postavu v tvare jablka. Tento typ postavy je spravidla charakteristický širším hrudníkom a širokými plecami, nevýrazným a ťažko rozpoznateľným pásom a väčším bruškom. Boky sú skôr užšie, zadok plochší. Ženy s týmto typom postavy sa neraz tešia väčším prsiam, i keď to nebýva pravidlom, ale aj štíhlejšími nohami. Aké plavky sú ideálne práve pre postavu v tvare jablka?

Pozri aj: Pásiky na oblečení sú späť: Túto sezónu si k nim opäť nájdeme cestu

výber plaviek

Zdroj: www.pinterest.com

Aké plavky zvoliť pre postavu v tvare jablka?

Pre ženy s postavou v tvare jablka sú ideálnou voľbou plavky, ktoré odvedú pozornosť od širších partií a bruška, naopak zvýraznia nohy, taktiež opticky dotvoria pás a zúžia a pretiahnu postavu. Vo všeobecnosti sú vhodné plavky, ktoré majú zabudované časti pre tvarovanie postavy (napríklad bruška), respektíve so sťahujúcim efektom, ako aj plavky s kosticami a širšími ramienkami. Jednodielne plavky s hlbokými výstrihmi postavu opticky predĺžia a zakryjú bruško. Pri dvojdielnych plavkách je vhodné voliť nohavičky s vysokým pásom. Pre tento typ postavu sú však skvelé aj takzvané tankiny, čo sú dvojdielne plavky, ktorých vrchný diel má tvar tielka. Naopak je vhodné sa vyhýbať plavkám s pásom okolo brucha.

Pri výbere vás nesklamú:

  • vzorované monokiny alebo monokiny so zoštíhľujúcimi zvislými pruhmi po bokoch,
  • monokiny s riasením v oblasti pásu,
  • nohavičky s vysokým pásom,
  • plavky so sťahujúcim efektom,
  • tankiny s kosticami a širokými ramienkami,
  • bikiny s jednofarebným vrchným dielom a vzorovaným spodným dielom.

Pozri aj: Ako nosiť jednodielne plavky? Hodia sa do mesta aj k bazénu

Zdroj foto (úvodná koláž): www.pinterest.com


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Maxianová 12.07.21 17:31

MM
karma
100.00

správny výber strihu si zaslúži pozornosť, dá sa veľa získať, ale i pokaziť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní