VIDEO: 10-minútová make-up challenge: Súboj Nikol vs Ala!

VIDEO: 10-minútová make-up challenge: Súboj Nikol vs Ala!

  • Zdieľaj:
 • 5

Stalo sa niekedy aj vám, že ste sa potrebovali nalíčiť v extrémne krátkom čase? Napríklad ste ráno nevstali v dostatočnom predstihu a práve v ten deň neprichádzalo do úvahy nakráčať do práce bez make-upu, pretože práve v ten deň ste potrebovali vyzerať skrátka na jednotku? Koľko času by ste v takomto prípade potrebovali na líčenie celej tváre? Čo tak desať minút? Niekomu sa to zase môže javiť ako dostatočne dlhý čas. Avšak, keď si predstavíme, že je potrebné naniesť podkladovú bázu, dobre zapracovať make-up a korektor, použiť púder, vykontúrovať tvár, namaľovať oči, upraviť obočie a ešte niečo spraviť s perami, hneď sa nám bude zdať desať minút málo.

Práve ranné zhony a častý nedostatok času na líčenie sa pre nás stali inšpiráciou pre dnešné video. Dalo by sa povedať, že sme v ňom zabili dve muchy jednou ranou. Otestovali sme si totiž nielen naše schopnosti a zručnosti v líčení a hlavne rýchlosť, s akou to všetko dokážeme, ale aj novinky značky Gabriella Salvete, ktoré nám pristáli v redakcii. Ako naša challenge, respektíve výzva dopadla? Stačilo nám desať minút na líčenie celej pleti aj očí, skrátka na vytvorenie celého make-upu? Stihli sme použiť všetky kozmetické produkty? A bolo vlastne výsledné líčenie použiteľné? Na výsledok našej výzvy sa už môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Objav novinky Gabriella Salvete!

Ako sme už spomenuli v úvode, pri našej make-up challenge sme použili novinky od Gabriella Salvete. A tie sú tentoraz skutočne vydarené. Najviac nás zaujali palety očných tieňov GABRIELLA SALVETE SMOKEY v odtieňoch Romantic a Moon. Paleta Romantic pozostáva z ružovkastých a zlatých tónov, paleta Moon zase z fialových a modrých. Kým prvá je vhodná na každodenné líčenie a akúkoľvek príležitosť, paleta Moon je perfektnou voľbu pri tvorbe večerného líčenia a líčenia na špeciálnejšie udalosti. Paletky nás prekvapili skvelou kvalitou. Sú dobre pigmentované a ľahko sa s nimi pracuje. Tiež nás zaujali ceruzky na obočie GABRIELLA SALVETE TATTOO EYEBROW PEN. Ide o akési fixky, s ktorými je možné precízne dokresliť jednotlivé chĺpky obočia.

Ďalšími novinkami, ktoré sme si vyskúšali, boli aj kompaktné púdre, ktoré sú dostupné v mnohých odtieňoch. Tie najtmavšie sme neváhali použiť na kontúrovanie a boli sme z nich nadšené. Okrem toho Gabriella Salvete priniesla aj sypký transparentný púder, podkladovú bázu pod make-up a fixačný gél na obočie. A čo sme použili na pery? Vyberať sme mohli z viacerých rúžov v sýtych červenkastých a ružových odtieňoch. Okrem toho patria k týmto novinkám aj produkty na nechty, vrátane lakov aj prípravkov na ošetrenie nechtov. My sme si túto výzvu užili a pri príprave videa sa skutočne zabavili. Pevne veríme, že sa vám naše video bude páčiť. Želáme príjemné sledovanie!

Na záver by sme ešte rady poďakovali Elnino.sk za produkty, vďaka ktorým sme pre vás mohli natočiť toto video. Novinky Gabriella Salvete použité vo videu nájdete na www.parfemy-elnino.sk.


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 26.02.21 06:50

ĽŠ
karma
100.00

Skvelé video!

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.02.21 22:02

karma
100.00

Ako vždy skvelé video a krásné líčenie obe

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 01.03.21 16:37

JK
karma
100.00

Ako vždy skvelé video

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 17.03.21 23:57

ĽU
karma
100.00

pekné video

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 01.06.21 08:06

KS
karma
133.00

Klobúk dole, ja by som to za 10 minút určite takto nezvládla a možno ani vôbec :-D

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Tip pre ženy po 50tke: Starostlivosť o pleť si vyžaduje zmenu
Pleť

Tip pre ženy po 50tke: Starostlivosť o pleť si vyžaduje zmenu

 • 1
 • 03.04.2022
Trendy v starostlivosti o pokožku, ktoré budú dominovať v roku 2022
Telo

Trendy v starostlivosti o pokožku, ktoré budú dominovať v roku 2022

 • 0
 • 09.02.2022
Beauty poradňa GERnétic: Jarné formovanie postavy
Poradňa

Beauty poradňa GERnétic: Jarné formovanie postavy

 • 1
 • 25.04.2022
TOPlist