7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec
  • 06.07.2015
  • Silvia Karasová

Vo zverokruhu dvanástich znamení patríte k tým, ktorým najviac záleží na racionálnom uvažovaní. Leto však aj vašej praktickej stránke dáva poriadne zabrať. Inokedy situácie hodnotíte najprv rozumom, a až vtedy keď to uznáte za vhodné, dáte priestor emóciám. Horúce dni a tropické noci, lenivá nálada aj letné pokušenia, to všetko pre vás vytvára nebezpečnú, no zároveň tak príťažlivú kombináciu.

Pre každé znamenie majú hviezdy zopár trikov a výnimkou nie sú ani tie zemské. Keď sa ich budete pridŕžať môže sa vám podariť zvládnuť aj tohtoročné leto ľavou zadnou.

Môže za to aj váš živel – zem, že sa neraz držíte nohami pevne na zemi. Nerady sa púšťate do stavania vzdušných zámkov, naivitu ste už dávno odpísali a aj svoje srdiečko sa mnohé dámy z vás snažia držať pevne na uzde. No, čo vo chvíli, ktorá spôsobí, že všetky svoje zásady zahodíte za hlavu?

Odporúčame prečítať: Višne, nielen na štíhlu líniu - zdravé recepty

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Hlavne nepanikárte! Vo chvíľach, keď máte pocit, že strácate posledné zvyšky zdravého rozumu, mávate sklony k poriadnej panike. Dokážete vytvoriť obrovský zmätok, nafúknuť aj ten najmenší problém, uraziť sa na život a na smrť a preladiť sa na najpesimistickejšie myslenie vôbec. Nepripúšťajte si tak nezdary, klebety, ani kritiku. Práve naopak – snažte sa z nich zobrať to najlepšie, čo viete.

Nebráňte sa novotám. Občas máte tendencie správať sa prúderne a držať sa svojej starej dobrej rutiny. Nebojte sa z času na čas upustiť od svojich zvykov, obzvlášť v lete. Vyskúšajte nový parfém, choďte objavovať nové miesta, spoznávajte nových ľudí, nahoďte nový imidž... Zmena vám prospeje.

Hýbte sa. Či už máte nejaké to kilo navyše, alebo nie, pohyb vám len prospeje. Striedajte plávanie, s tancom, pridajte fitko, beh, či nejaké tie cviky na doma. Pohyb vám dodá energiu, ale tiež sebavedomie, ktoré sa zíde zadaným, aj single dámam.

Odporúčame prečítať: Chudnete? Pite zelený čaj!

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Pozor na slniečko. A taktiež na vysoké letné teploty. Ak nedodržíte pravidlá pitného režimu, opaľovania, či eliminácie kolapsov z tepla, počas leta si privodíte nejeden problém. Spálenej pleti sa vyhnite používaním kvalitného opaľovacieho krému, ak ste citlivé na teplo, nevychádzajte von počas najväčšej horúčavy, vzdušne sa obliekajte a hlavne pite veľa tekutín.

Nešetrite. A doprajte si konečne radosť! Vyberte sa na takú dovolenku, po akej vám už dlho srdce piští, aj keď to bude znamenať, že siahnete trochu hlbšie do vrecka. Ak už dlhšie pokukujete po čomkoľvek, jednoducho si to toto leto doprajte a hlavne bez výčitiek!

Odporúčame prečítať: Väčšie prsia vďaka cvikom? Dá sa to!

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Uvoľnite sa. Pridlho sa snažíte správať podľa všetkých noriem, podľa toho, aké očakávania majú od vás ostatní, či podľa predstavy, ktorú ste si o sebe vytvorili. Uvoľnite sa, dajte si záväzok, že toto leto budete konečne spontánne. Nechajte sa vtiahnuť do víru zábavy, veľa sa smejte, bavte a neriešte zbytočne maličkosti. Doprajte si životný optimizmus aj voľnomyšlienkárske správanie aspoň počas týchto dní.

Tvorte. Popustite uzdu svojej fantázii a pustite sa do niečoho, po čom ste vždy túžili. Naučte sa vyšívať, vytvárať šperky, alebo si urobte batiku. Možno sa rozhodnete stať maliarkou, či spisovateľkou. Rozvíjajte svoje vlohy a ak aj máte pocit, že im chýba talent, nevadí, kreatívna zábava vám len prospeje. 

Odporúčame prečítať: 7 letných tipov pre vodné znamenia

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní